VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA nie 11:00
2 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
3 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan Neopunkt Mosina / #SzymanowskiTeam nie 11:00
4 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
5 Anna Paluszak 1993 Buk Napierała Team nie 11:00
6 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
7 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
8 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
9 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
10 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
11 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
12 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00
13 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
14 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
15 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
16 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
17 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00
18 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
19 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
20 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
21 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina AVIONICS tak 11:00
22 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
23 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
24 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
25 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Runaway team nie 11:00
26 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
27 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
28 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
29 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
30 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
31 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
32 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
33 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
34 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
35 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
36 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
37 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
38 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
39 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
40 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
41 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
42 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
43 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
44 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
45 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
46 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
47 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
48 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
49 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
50 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
51 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
52 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
53 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
54 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
55 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
56 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
57 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
58 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
59 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
60 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
61 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
62 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
63 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
64 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
65 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
66 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
67 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
68 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
69 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
70 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
71 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
72 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00
73 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
74 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
75 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
76 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
77 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
78 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
79 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
80 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
81 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
82 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
83 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
84 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
85 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
86 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
87 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
88 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
89 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
90 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
91 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
92 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
93 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
94 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
95 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
96 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki 1981 nie 11:00
97 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
98 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
99 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
100 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00