Lista startowa - VII Bieg Elegant na 5 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Nina Andrószowska 2015 Mosina
2 Karol Andrószowski 2017 Mosina
3 Piotr Banaszak 2016 Mosina
4 Hanna Borowska 2016 mosina UKS ORLIK MOSINA
5 Stanisław Borowska 2011 mosina UKS ORLIK MOSINA
6 Gabriela Brodziak 2014 Mosina
7 Magdalena Brylewska 2012 Mosina
8 Magdalena Brylewska 2012 Mosina
9 Łukasz Brylewski 2010 Mosina
10 Aleksander Budnik 2016 Swarzędz
11 Franciszek Budny 2011 Ostrów wlkp
12 Stanislaw Budny 2008 Ostrów wlkp
13 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1
14 Aniela Chmielewska 2018 Mosina
15 Adam Chmielewski 2011 Mosina UKS ORLIK MOSINA
16 Julian Choryan 2016 czapury
17 Jakub Choryan 2013 czapury
18 Siemowit Ciesielski 2011 Wiórek
19 Gniewomir Ciesielski 2011 Wiórek
20 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN
21 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz
22 Monika Daniłowicz 2011 Krosno
23 Lena Daniłowicz 2016 Krosno
24 Olaf Dopierała 2012 Mosina Dębinka
25 Lena Dopierała 2009 Mosina Dębinka
26 Lena Drzewiecka 2016 Pecna
27 Antoni Ellmann 2012 Mosina Akademia Urbasia
28 Anna Ellmann 2014 Mosina
29 Teresa Elsner 2014 Błażejewo kotwica kórnik
30 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MOS Śrem
31 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
32 Zofia Filipiak 2015 Mosina
33 Maria Filipiak 2018 Mosina
34 anna Frankowska 2006 Krosno
35 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń
36 Kuba Giera 2015 Poznań Warta Poznań
37 Ania Giera 2017 Poznań
38 Adam Górczyński 2007 Śrem
39 Kacper Górczyński 2010 Śrem
40 Mikołaj Górka 2014 Czapury
41 MARTYNA GÓRNA 2011 MOSINA
42 BARTOSZ GÓRNY 2014 MOSINA
43 Andrzej Grabarczyk 2015 Daszewice AVIA Kamionki
44 Jakub Grabowski 2006 Daszewice Szkola Futbollu Marcina Drajera
45 Agata Gratkowska 2010 Mieczewo
46 FILIP GROCHOLEWSKI 2014 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM
47 Magdalena Grzemska 2012 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP.
48 Leon Iwański 2017 Mosina
49 Gabriel Iwański 2013 MOSINA
50 Oskar Jadowski 2013 Rogalinek
51 ZOFIA JAKUBOWSKA 2016 KOŚCIAN UKS ORLIK MOSINA
52 KSAWERY JAKUBOWSKI 2012 KOŚCIAN UKLS ORLIK MOSINA
53 Szymon Joksz 2015 Mosina
54 Zuzia Kaczor 2012 Krosno
55 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL
56 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała
57 Lena Każmierska 2014 Luboń
58 Wiktoriw Każmierska 2011 Luboń
59 Nikodem Klorek 2012 Poznań
60 Wojciech Kmieć 2015 Czapury
61 Antoni Kmieć 2013 Czapury
62 Zofia Kowalczyk 2014 Krosno
63 Jan Kowalczyk 2017 Krosno
64 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno KRAKOWIAKTEAM/MOSINABIEGA
65 Wojciech Kreczmer 2013 Mosina
66 Patryk Kreczmer 2009 Mosina
67 Aleksandra Ku 2018 nowinki
68 Antoni Kuc 2011 Nowinki Akademia Urbasia
69 Marcus Kuster 2014 Czapury
70 Marcus Kuster 2014 Czapury
71 Franciszek Kwiatek 2012 Poznań Zespół Kwiatków
72 Maria Kwiatek 2017 Poznań Zespół Kwiatków
73 Jadwiga Kwiatek 2016 Poznań Zespół Kwiatków
74 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
75 Jeremi Legenza 2013 Luboń
76 Olga Leśniczak 2016 Mosina
77 Piotr Lóssa 2015 Plewiska F84 team
78 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska F84 team
79 Zuzanna Maciejewska 2012 Mosina
80 Alicja Mackiewicz 2012 Krosno
81 Maurycy Maculewicz 2016 Mosina
82 Mira Maculewicz 2018 Mosina
83 Krzysztof Matkowski 2007 Daszewice
84 Magdalena Michalczyk 2014 Mosina
85 Marta Michalczyk 2008 Mosina
86 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN
87 Ignacy Michalski 2019 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN
88 Mateusz Migas 2012 Kiekrz
89 Jakub Minga 2011 Mosina
90 Julia Napiórkowska 2016 Mosina PRZEDSZKOLE KONICZYNKA
91 Adam Napiórkowski 2014 Mosina KS 1920 MOSINA
92 Jakub Niżewski 2007 Czapury KrakowiakUltraTeam
93 Szymon Oleszyński 2013 Mosina UKS ORLIK MOSINA
94 Marcel Oleszyński 2016 Mosina UKS ORLIK MOSINA
95 Marianna Olszak 2012 Krosno
96 Teodor Orkiszewski 2015 Mosina
97 Julia Paczyńska 2014 Mosina
98 Kacper Peksa 2014 Wiórek
99 Jakub Peksa 2011 Wiórek
100 Adam Pertek 2014 Mosina