VI Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Karnet Mieszkaniec Gminy Mosina Mistrzostwa Polski Elegantów
1 Dawid Abram 1992 Łasin TEAM GMERKI nie nie tak
2 Adrian Adamczak 1976 Mosina nie tak nie
3 Monika Alankiewicz 1975 Poznań nie tak nie
4 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina/Krosinko nie tak nie
5 Alina Arndt-Kufel 1959 Luboń nie nie nie
6 ARLETA Bącik 1976 Brodnica Heliso Czempin nie nie nie
7 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań tak tak
8 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie nie nie
9 Katarzyna Bąk 1998 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo nie tak nie
10 Martyna Bąkowska 1982 Mosina nie tak nie
11 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie nie tak
12 Karolina Banach 1980 Wągrowiec Mamy biegamy tak nie
13 Adrian Baraniak 2000 MOSINA nie tak nie
14 Karolina Baraniak 1979 Mosina nie tak nie
15 Weronika Baraniak 1989 Mosina 1989 nie tak nie
16 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina nie tak nie
17 Przemysław Bartczak 1988 Kamionki nie nie nie
18 Aneta Bartkowiak 1990 Śrem nie nie tak
19 Klaudia Bartkowiak 1990 Śrem nie nie nie
20 Maciej Bartosz 1983 Mosina nie tak nie
21 Przemek Bartoszewicz 1967 Mosina Klub Sportowy Sportowy nie tak nie
22 Joat Bartoszewska 1981 Spytkowki tak nie
23 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań 1972 nie nie nie
24 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo nie tak nie
25 Joanna Bestrzynska 1971 Gądki nie nie nie
26 Jacek Beym 1960 Puszczykowo FLORAPROJECT nie nie nie
27 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie nie nie
28 Tomasz Bielawski 1991 Kubaczyn Drużyna Szpiku Granowo nie nie nie
29 Patrycja Bielecka 2003 Piaski MKL Jarocin nie nie tak
30 Karolina Bielecka 2003 Michałowo MKL Jarocin nie nie tak
31 Anna Bieleń 1981 Luboń Lucky LUZers nie nie nie
32 Przemysław Biernat 1981 Czempiń ChampionMan Team nie nie nie
33 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak tak
34 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle nie nie nie
35 EMILIA BOGUCKA 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak tak
36 Filip Borowczak 1992 Września Biznes Up nie nie tak
37 Piotr Borowski 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
38 Danuta Brodziak 1981 Mosina nie tak nie
39 Robert Brudnicki 1989 Mosina tak tak
40 Izabela Budna 1973 Głuchowo Klub Lucky LUZers nie nie nie
41 Jagoda Budniak 1966 Poznań Parkrun Poznań nie nie tak
42 Sławomir Budziszewski 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza tak nie
43 Sylwia Bugaj 1991 Poznań nie tak nie
44 Magdalena Burdajewicz 1980 Mosina nie tak nie
45 jarosław burzyński 1961 mosina nie tak nie
46 Mikołaj Chmielewski 1983 Mosina tak tak
47 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak tak
48 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki tak nie
49 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki tak nie
50 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki tak nie
51 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań nie nie tak
52 Marek Cybul 1980 Stęszew Team DaliDali tak nie
53 Katarzyna KROPKA Czaińska 1977 Drużyna Loft fitness Mosina nie tak tak
54 Mariusz Czajko 1983 Komorniki Zespół Szkół w Krośnie nie nie nie
55 Justyna Czerczak 1985 Mosina nie tak nie
56 Emil Czerczak 1983 Mosina nie tak tak
57 Łukasz Czub 1978 Komorniki tak nie
58 Anna Czubaszewska 1980 Poznań Czubasie/SDS nie tak nie
59 Natalia Dąbrowska 1984 Poznań nie nie nie
60 Agnieszka Dąbrowska 1992 Mosina nie tak nie
61 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie nie nie
62 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń Goggle Pro Active Eyewear Team/ ChampionMan Team nie nie nie
63 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear tak nie
64 Mikołaj Demski 1989 Poznań nie tak nie
65 Waldemar Demuth 1973 Łęczyca Szybcy i wściekli / OSiR Mosina nie nie nie
66 Ķatarzyna Detzner 1984 Śrem nie nie nie
67 Łukasz Domański 1981 Mosina nie tak tak
68 Sebastian Donaj 1978 Kościan TeamKiełczewo nie nie nie
69 Sławomir Dratwa 1972 Mosina Świat Biegacza Fehlau Run Team nie tak nie
70 Iwona Dresler 1973 Głuchowo nie nie nie
71 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie nie nie
72 Piotr Drozdowski 1973 Mosina Dirty Sparrows tak tak
73 Adam Drzymała 1987 Wiktorowo Bukowski Klub Biegacza nie nie tak
74 Przemysław Dudziński 1976 Mosina loft mosina nie tak nie
75 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo DYDYM TEAM nie nie nie
76 Patryk Dydymski 1980 Puszczykowo DYDYM TEAM nie nie nie
77 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Czerwonak Biega tak nie
78 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak tak
79 Piotr Dymel 1981 Mosina nie tak nie
80 Bartosz Dziamski 1996 Mosina nie tak nie
81 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury Tri NEGU #bedechudyja tak tak
82 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie nie nie
83 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko biega:-) tak tak
84 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak tak
85 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko tak tak
86 Agata Falkieiwcz 1978 Poznań aktywnie.fit nie nie tak
87 Bartosz Feifer 1988 WOLSZTYN Wolsztyńska Akademia Biegowa/ Asics Frontrunner Polska nie nie nie
88 Ryszard Fier 1950 Mosina nie tak nie
89 Marek Fier 1981 Mosina nie tak nie
90 Marta Franek 1991 Luboń Bikini Team nie nie nie
91 Anna Frankowska 1976 Krosno nie tak tak
92 Michał Frońda 1982 Krosno nie tak nie
93 Piotr Gapsku 1981 Rogalin LOFT TEAM EXTRAME nie tak tak
94 Ewa Gendera 1971 Poznań Night Runners nie nie nie
95 Andrzej Gierszewski 1983 Krosno nie tak nie
96 Kinga Gliszczyńska 1978 Luboń nie nie nie
97 Artur Gmerek 1992 Mosina TEAM GMERKI nie tak tak
98 Monika Gmerek 1993 Mosina TEAM GMERKI nie tak tak
99 Michał Górny 1985 Mosina nie tak nie
100 Filip Gołembiewski 1981 Mosina UKS Orlik Mosina / Watacha łączy nas bieganie nie tak nie