Lista startowa - V BIEG DROBIARZA

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
2 Mateusz Bajowski 1997 Trzebiechów brak
3 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra
4 Paweł Bartkiewicz 1971 Nowa Sól Team Draczyński
5 Andrzej Bembenek 1973 Zielona gora Fredry 5 Przemysl
6 Mariusz Białobrzycki 1977 Sulechów
7 Marian Biegański 1949 Zielona Góra Bomadek
8 Aneta Bogacka 1987 Zielona Góra ZGZB
9 Bożena Borkowska 1968 SULECHÓW Sulma Sulechów
10 Bolesław Brzeziński 1944 Czerwieńsk
11 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól
12 Piotr Chudy 1981 Skórzewo NW GAmes
13 Zbigniew Ciesielski 1988 Świebodzin
14 KAROLINA Cieślik 1985 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
15 Przemysław Cukiernik 1982 Zielona Góra Harpagan ZG
16 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona góra ZGZB/krwiobieg(anie)
17 Volodymyr Didukh 2003 Sława
18 Katarzyna Durzyńska 1992 Sulechów 5 Pułk Artylerii
19 Mariusz Ficygowski 1974 Żary Akademia Biegowa Żary
20 Rafał Frąckowiak 1992 Nowa Sól Sekcja Biegowa Dogorywanko
21 Anna Garbowska 1981 Sulechów
22 Piotr Garbowski 1981 Sulechów
23 Robert Górny 1985 Zielona Góra
24 Tomasz Gozdek 1978 Lubin Harpagan ZG
25 Tytus Gołębiowski 1989 Zielona Góra Nowosolska Grupa Biegowa
26 Mariusz Graczyk 1973 Zielona góra ZGZB
27 Mariusz Gutowski 1991 Zielona Góra
28 Karolina HAMPEL 1994 Zielona Góra BIEGOSTACJA
29 Grzegorz Herman 1979 Zielona Góra
30 Justyna Hutor 1977 Trzebiechow NGB
31 Łukasz Jankowiak 1991 Zielona Góra AleTempo
32 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GBSL / ZGZB
33 Kamil Jankowski 1975 Zielona Góra
34 Tomasz Jasiewicz 1977 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
35 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra LKS Trasa Zielona Gora
36 Ilona Jęsiek 1993 Nowa wieś brak
37 Katarzyna Kajdas 1978 Dobrzejowice 26 Cross Straceńców Głogów
38 Krzysztof Kajdas 1976 Dobrzejowice 26 Cross Straceńców Głogów
39 Monika Kaźmierska 1979 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
40 Przemysław Kluch 1980 Sława Sparta Sława
41 Zbigniew Kostrzembski 1977 ZIELONA GÓRA
42 Artur Kowal 1978 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
43 Kalina Kozak 2008 Santander Biegam Bo Lubię Sulechów
44 Krzysztof Kozak 1971 Sulechów Kozak Team 4 you 2 you
45 Artur Król 1989 gubin Rywal Stargard Gubiński
46 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
47 Damian Krzesiński 1986 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
48 Piotr Kurzyński 1980 Nowy Tomyśl TEAMBEROTU
49 Aleksandra Leśniewska 1995 Nowa Sól Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
50 Anna Lewandowska 1989 Swarzędz NW GAmes
51 Karolina Madejska 1986 Sulechów
52 Przemysław Magiera 1980 Głogów Nowosolska Grupa Biegowa
53 Maciej Majewski 1966 Poznań
54 Maciej Markowski 1997 Gubin
55 Dariusz Markowski 1993 Gubin Bbl Gubin
56 Weronika Marzec 2009 Krwkow Nowosolska Grupa Biegowa
57 Weronika Marzec 2009 Kraków Nowosolska Grupa Biegowa
58 Mariusz Medejszo 1975 Nowa Sól Nowoso
59 Wojciech Melinski 1954 Zielona Góra Bractwo Biegaczy
60 Radek Michalczak 1982 Zielona Góra Electric Flash
61 Ewelina MICHNOWICZ 1992 Krosno Odrzańskie
62 Bartosz Miguń 2007 Trzebiechów brak
63 Roman Mroziński 1979 Zielona Góra Team Draczyński
64 Piotr Mroziński 1989 Zielona Góra
65 Paulina Muzia 1988 Szczawno
66 Katarzyna Niemiec 1982 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
67 Grzesgorz Niemiec 1973 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
68 Sandra Nowak 1990 Zielona Góra
69 Radosław Noworyta 1975 Nowa wioska ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
70 Eliza Noworyta 1981 Nowa Wioska
71 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC
72 Justyna Orłowska 1980 Swiebodzin
73 Norbert Patalas 1985 Sulechów RLS
74 Mariusz Pawelec 1972 Zielona Góra KB Forrest Gump
75 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra ZGZB
76 Kasper Piechowiak 1988 Brzezie k/Sulechowa
77 Arkadiusz Pikulski 1992 Zielona Góra
78 Artur Piosik 1976 Babimost KolecTEAM
79 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa
80 Sławomir Pomorski 1978 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
81 Radek Prętki 1986 Świebodzin
82 Agnieszka Przybyła 1985 Lubięcin
83 Radosław Przymuszała 1988 Zielona Góra
84 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
85 Aleksandra Płończak 1981 Lubięcin Nowosolska Grupa Biegowa
86 Krzysztof Regulski 1996 Krosno Odrzańskie
87 Dawid Romanowski 1987 Zielona Góra YOLOBIKE MARBA MTB
88 Jakub Roślik 1987 Świebodzin
89 Łukasz Rosochacz 1985 Zielona Góra Sportano Team
90 Andrzej Rudnicki 1973 Babimost
91 Sebastian Rudnik 1983 Trzebiechów
92 Joanna Sacha 1978 Sława Zabiegani Sława
93 Damian Sala 1989 Nowa Sól Sekcja Biegowa Dogorywanko
94 Adrian Sala 2005 Nowa Sól Sekcja Biegowa Dogorywanko
95 Adam Śledź 1995 SULECHÓW ROCKWOOL/ TRIAMO
96 Przemysław Smykowski 1996 Kalsk
97 Tomasz Smykowski 2006 Kalsk
98 Sylwester Sobczuk 1979 Trzebiechów
99 Łukasz Sobolewski 1983 Zielona Góra Team Draczyński
100 Patryk Sochocki 1995 Żagań Krwiobieg (anie)