Lista startowa - II Bieg Przełajowy - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Liwia Babińska 2009 Gryfino Royal Runners Team
2 Ida Babińska 2014 Gryfino Royal Runners Team
3 Alicja Balińska 2014 Drawsko Pomorskie ZDRun Extreme/ Drawski Biegacz
4 Zuzanna Balińska 2015 Drawsko Pomorskie
5 Lena Bany 2013 Drawsko pomorskie
6 Emilia Bawarska 2013 Drawsko Pomorskie
7 Julian Bawarski 2011 Drawsko Pomorskie
8 Franciszek Bielaszewski 2012 Węgorztno
9 Martyna Bociańska 2010 Drawsko Pom. Bocian Team
10 Maja Bociańska 2014 Drawsko Pom. Bocian Team
11 Michał Bokszczanin 2011 Szczecin Rodzinka w drodze
12 Marcelina Bokszczanin 2008 Szczecin Rodzinka w drodze
13 Hania Ciastoń 2014 Czaplinek
14 Filip Drawsko Pomorskie 2011 Drawsko Pomorskie Drawsko Pom.
15 JAKUB DWORKIEWICZ 2009 DRAWSKO POMORSKIE Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
16 Wiktoria Dziurdz 2009 Drawsko pomorskie
17 Wojciech Feliński 2014 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
18 Karolina Frutczak 2012 Drawsko Pom. Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
19 Jan Gągalski 2010 Drawsko Pomorskie
20 Leon Gągalski 2014 Drawsko Pomorskie
21 Witold Gajek 2017 Gryfino Pumba Team
22 Maciej Gaworzewski 2013 Drawsko pomorskie
23 Mikołaj Hnat 2011 Wałcz
24 Weronika Jabłońska 2008 DRAWSKO POMORSKIE Zet Gold Team
25 Antoni Jachymski 2013 Drawsko pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
26 Kinga Jakiel 2011 Połczyn Zdrój
27 Eliza Jakiel 2009 Połczyn Zdrój
28 Michalina Jurkowska 2008 Łobez
29 Kornelia Kasicka 2009 Drawsko Pomorskie
30 Kornelia Kazimierska 2012 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
31 Jan Kazimierski 2010 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
32 Natan Kiliszek 2008 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
33 Aleks Kozak 2004 Drawsko Pomorskie ZDRun Extreme
34 Mikołaj Kulawiński 2016 Kołobrzeg
35 Szymon Lewicki 2011 Złocieniec
36 Szymon Lewicki 2011 Złocieniec
37 Szymon Lewicki 2011 Złocieniec
38 Filip Makuch 2011 Drawsko Pomorskie Drawsko Pom.
39 Wiktoria Makuch 2006 Drawsko Pomorskie Drawsko Pom.
40 Kamil Marchewka 2010 drawsko pomorskie MUKS OYAMA KARATE DRAWSKO POM
41 marcelina marchewka 2012 drawsko pomorskie muks oyama karate drawsko pomorskie
42 kornel Marchewka 2017 drawsko pomorskie
43 Szymon Matejkowski 2008 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
44 Zuzanna Mieczyk 2014 Drawsko pomorskie
45 Hanna Mierzejewska 2010 Warzymce
46 Tomasz Mierzejewski 2012 Warzymice
47 Natalia Moździerz 2009 Złocieniec
48 Emilia Moździerz 2006 Złocieniec
49 Wiktoria Pachuć 2006 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
50 Angelika Pachuć 2012 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
51 Antonina Pytel 2015 Drawsko Pomorskie
52 LENA PYTEL 2011 Szczecinek
53 Lena Pytel 2011 Drawsko Pomorskie
54 Celina Rudy 2008 Złocieniec
55 Karolina Rudzińska 2012 Tychowo
56 Kinga Rudzińska 2008 Tychowo
57 Oliwia Rudzińska 2009 Białogard AKS BIAŁOGARD
58 Patryk Rudziński 2007 Białogard AKS BIAŁOGARD
59 Lena Rycerska 2008 Czaplinek
60 Patryk Rycerski 2012 Czaplinek
61 Martyna Skotnicka 2012 Drawsko Pomorskie
62 Hanna Skwirowska 2011 Drawsko Pomorskie
63 Amelia Smeja 2009 Złocieniec
64 Zuzanna Stefaniak 2008 Stargard Fight Academy Stargard
65 Eryk Stelmaszczyk 2009 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
66 Zuzanna Szmagaj 2008 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
67 Maja Szmagaj 2010 Drawsko Pomorskie
68 Patryk Tarnowski 2013 Drawsko Pomorskie
69 OLIWIA TOMCZAK 2011 Czaplinek KPS CZAPLINEK
70 Mateusz Tomporowski 2004 Dobrzany
71 Natan Turowdki 2010 Suliszewo Zeta Gold Tem
72 Natan Turowski 2010 Drawsko Pomorskie Zeta Gold Tem
73 Radosław Tylman 2011 Czaplinek Rundorfina
74 Tymon Tylman 2015 Czaplinek Rundorfina
75 Nikola Wiśniewska 2008 Drawsko Pomorskie
76 Liwia Wiśniewska 2015 Drawsko Pomorskie
77 Aleksander Zabrocki 2010 Drawsko pom Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
78 Łukasz Zabrocki 2013 Drawsko pom Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
79 Hanna Zalewska 2014 Złocieniec
80 Bartłomiej Zaremba 2009 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
81 Sebastian Zawada 2012 Szczecinek Aktywne Pomorze
82 Hanna Zemankiewicz 2011 Złocieniec
83 Martyna Żukowska 2010 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
84 Julia Łukaszewicz 2015 Drawsko Pomorskie