Lista startowa - III Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata Trasa
1 Mariusz Andruszko Drawsko Pomorskie Crossfit Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Dystans 21,7km
2 Robert Babiński Gryfino Royal Runners Team Dystans 21,7km
3 Justyna Balińska Drawsko Pomorskie ZDRun Extreme/ Drawski Biegacz Dystans 7,5km
4 Karol Baliński Drawsko pomorskie ZDRun Extreme/ Drawski Biegacz Dystans 21,7km
5 Mirela Bany Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
6 Justyna Bartczak Trzcinna KSF Dystans 7,5km
7 Kasia Bieguńska Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
8 Konrad Bielecki Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Dystans 7,5km
9 Maria Bobińska Barlinek BBL BARLINEK Dystans 7,5km
10 Jarek Bokszczanin Szczecin QC Sparty Dystans 21,7km
11 Aneta Bokszczanin Szczecin Go2Tri / 3LGGNS Dystans 21,7km
12 Joanna Boral-Szmagaj Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
13 Krzysztof BOREK Złocieniec UKS Traper Złocieniec Dystans 7,5km
14 Monika BOREK Złocieniec UKS Traper Złocieniec Dystans 7,5km
15 Paweł Chojnacki Złocieniec Dystans 7,5km
16 Piotr Chudobski Nowe Worowo Dystans 7,5km
17 Adrian CHUPTYŚ CZAPLINEK Rundorfina Dystans 21,7km
18 Tomasz Ciastoń Czaplinek Orskov Foods Team Dystans 7,5km
19 Beata Cieśla Goleniow Zabiegani Goleniów Dystans 21,7km
20 Marek Czarnecki Chełmno Dystans 7,5km
21 Jarosław Dębski Mielenko drawskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
22 Monika Dmochowska Złocieniec Dystans 7,5km
23 Sławomir Domagała Świdwin Dystans 21,7km
24 Anna Dworkiewicz DRAWSKO POMORSKIE Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
25 Rafał Fedeńczak Żabowo Dystans 21,7km
26 Aleksandra Felińska Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
27 Natalia Frutczak Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
28 Piotr Gągalski Drawsko Pomorskie Dystans 21,7km
29 Sebastian Gajda Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie Dystans 21,7km
30 Patrycja Gajek Gryfino Royal Runners Team Dystans 21,7km
31 Janusz Gala Bolesławiec 23 ŚPA Dystans 7,5km
32 Przemysław Gaworzewski Drawsko pomorskie Dystans 7,5km
33 Joanna Gałan Złocieniec Dystans 7,5km
34 Leszek Gałan Złocieniec Dystans 21,7km
35 Rafał Glina Suchań Stargardzki Klub Morsów Miedwianie Dystans 7,5km
36 Damian Gorszka Szczecin Parkrun Szczecin Dystans 7,5km
37 Sebastian GOSZCZYK Nadarzyce Aktywni N-ce Dystans 7,5km
38 Justyna Grzesik Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
39 Edmund Heise Szczecin Abek Dystans 7,5km
40 Katarzyna Hejłasz Drawsko Pomorskie Dystans 21,7km
41 Rafał HNAT Wałcz Decathlon Piła Dystans 7,5km
42 Nadia Hofman Drawsko Pomorskie ZDRun Extreme Dystans 7,5km
43 Kamil Jakszuk Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
44 Maciej Janczak Ińsko Abek Dystans 7,5km
45 Michał Jasak Gryfino Royal Runners Team Dystans 7,5km
46 Agata Jurkowska Łobez Dystans 21,7km
47 Piotr Jurkowski Łobez Dystans 21,7km
48 Marta Kamińska Drawsko ZDRun Extreme Dystans 7,5km
49 Krzysztof Kędzierski TANOWO SMT Szczecin Dystans 21,7km
50 Grażyna Klimowska Złocieniec Dystans 7,5km
51 Joanna Klonowska DRAWSKO POMORSKIE Dystans 7,5km
52 Adam Kobus Gardno KB HERMES GRYFINO Dystans 21,7km
53 Anna Kobylarz Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
54 Justyna Kordjarek Drawsko Pomorskie Zet Hołd Team Dystans 7,5km
55 Edward Kosałka Zary 11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej Dystans 21,7km
56 Seweryn Kowalczyk Szczecinek Team Biegowy Szczecinek Dystans 21,7km
57 Marta Kozak Drawsko Pomorskie ZDRun Extreme Dystans 7,5km
58 Daniel Kozak Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
59 Anna Kozłowska Szczecinek Dystans 21,7km
60 Gabriel Kraus Łobez 12 BZ Dystans 7,5km
61 Witold Krumplewski Gorzów Wielkopolski Dystans 7,5km
62 Dominik Kryca Wietrzychowice Team Kopeć Dystans 21,7km
63 Marek Kulawiński Kołobrzeg Dystans 7,5km
64 Krzysztof Kuprewicz Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii Dystans 21,7km
65 Andrzej Kuśmider Czaplinek Rundorfina Dystans 7,5km
66 Daniel Kwietniewski Koszalin Dystans 7,5km
67 Kacper Liszewski Drawsko Pomorskie Dystans 21,7km
68 Jakub Lorek Stargard Abek Dystans 7,5km
69 Marek Lubczyński Łobez LŁKB TRUCHT Dystans 7,5km
70 Karol Maciąg Bielsko 17 WBZ / Szymanowski Team Dystans 21,7km
71 LUCYNA MACIEJEWSKA DRAWSKO POMORSKIE Dystans 7,5km
72 Grazyna Teresa Maciejewska Marianowo Stargardzki Klub Morsów Miedwianie Dystans 7,5km
73 KATARZYNA MACIEJEWSKA DRAWSKO POMORSKIE Dystans 7,5km
74 ANDRZEJ MACIEJEWSKI DRAWSKO POMORSKIE Dystans 7,5km
75 Henryk Maciejewski Marianowo SZWLA i Klub Morsów Miedwianie Dystans 7,5km
76 Witold Maciejko Złocieniec Dystans 7,5km
77 Katarzyna Makuch Drawsko Pomorskie Drawsko Pom. Dystans 7,5km
78 MARIUSZ MALEC STARGARD Stargardzki Klub Morsów Miedwianie Dystans 21,7km
79 EDYTA Malec Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie Dystans 7,5km
80 Wiktoria Malec Stargard Dystans 7,5km
81 Kamil Malec Górsk Dystans 7,5km
82 Klaudia Maślanka Drawsko Pomorskis Dystans 21,7km
83 Boguś Michalak Szczecin SMT Szczecin Dystans 21,7km
84 Marek Mierzejewski Warzymice Dystans 7,5km
85 Jerzy Moździerz Złocieniec Dystans 21,7km
86 RADOSLAW MYDLO ginawa Dystans 21,7km
87 Eliza Nosek Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
88 Dorota Nowak Szczecin Dystans 21,7km
89 Mariusz Olszewski Drawsko Pomorskie Crossfit Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Dystans 21,7km
90 Joanna Orzepowska Drawsko Pomorskie Crossfit Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
91 Krystyna Owczarz Barlinek Dystans 7,5km
92 Wioleta Pachuć Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
93 Mirosław Piątek Stargard Dystans 7,5km
94 Grzegorz Piętka Szczecin Szczecin Dystans 21,7km
95 Rafał Pietrzyk Kalisz Pomorski Dystans 7,5km
96 Katarzyna Potocka - Krak Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
97 Paweł Połubiński Borne Sulinowo Borne biega Dystans 7,5km
98 Marcin Południak Bolesławiec Dystans 7,5km
99 Wojciech Puławski Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km
100 TADEUSZ PŁUSKA Drawsko Pomorskie Dystans 7,5km