Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Ewa Dobrychłop 1982 Zielona Góra
102 Patrycja Szukała 1993 Kotowice
103 Alicja Strychalska 1983 Zielona góra
104 Marek Górecki 1977 Zielona Góra
105 Urszula Romejko 1983 Żagań
106 Przemysław Jaśniewski 1979 Zielona Góra
107 Kamila Olszewska 1987 Zielona Góra
108 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
109 Ireneusz Ziobrowski 1975 Sulechów
110 Katarzyna Muniak 1986 Kotowice
111 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra
112 EMILIA CZYCZ 1950 ZIELONA GÓRA
113 Ewa Mrula 1973 Zielona Góra
114 Maciej Markowski 1997 Gubin
115 Agnieszka Woch 1973 Zielona Góra
116 Bartosz Olszewski 1986 Zielona Góra
117 Dariusz Bryński 1963 zielona góra
118 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie
119 Ewa Olesińska 1975 Zielona góra
120 Ewa Krzymowska 1975 Zielona Góra
121 Paweł Dżyga 1980 Zielona Góra
122 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra brak
123 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
124 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
125 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona góra Zielona Góro Zacznij Biegać
126 Karolina Piotrowska 1991 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
127 Marlena Skrzyńska 1985 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
128 Emilia Dąbek 1982 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
129 Przemysław Skrzyński 1981 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
130 Mariusz Kwaśniewski 1971 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
131 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra Drużyna Gazety Zielona Góra
132 Agnieszka Carlsson 1975 ZIELONA GÓRA niezrzeszona
133 Bartosz Zborowski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
134 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan ZG
135 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska Harpagan ZG
136 Katarzyna Kata 1983 Płoty Harpagan ZG
137 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
138 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
139 Agata Kostrzewska 1984 Zielona Góra Team Marysiak
140 Adam Główka 1984 Zielona Góra Sulima Rowery Team
141 Ewelina MICHNOWICZ 1992 Krosno Odrzańskie 1992
142 Grzegorz Koralewski 1975 Zielona Góra Forever Young
143 Anna Wąsińska 1975 Zielona Góra Forever Young
144 Grzegorz Szczepaniak 1974 Zielona Góra Forever Young
145 Justyna Wąsińska 1969 Zielona Góra Forever Young
146 Stanisław Szczepaniak 1978 Zielona Góra Forever Young
147 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
148 MIROSŁAW SMIRNOW 1960 GUBIN 1960
149 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński
150 Barbara Niewczas 1991 Zielona Góra Sisters
151 Katarzyna Niemiec 1982 Brody Sisters
152 Leszek Puszkiel 1957 Zielona Góra 1957
153 Iwona Marcinowska 1983 Nowogród Bobrzańsk FIBER Nowogród Bobrzanski
154 Maciej Marcinowski 1981 Nowogród Bobrzańsk FIBER Nowogród Bobrzanski
155 Marek Bartoszewicz 1983 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
156 Jacek Lewandowski 1979 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
157 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
158 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
159 Franciszek Balak 1981 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
160 Katarzyna Pawlak 1981 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
161 Krzysztof Zapotoczny 1983 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
162 Paulina Braszak 1984 Nowogród Bobrzanski Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
163 Robert Tecław 1969 Jasień Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
164 Marzena Rudzińska 1970 Jasień Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
165 Mariusz Pawelec 1972 Zielona Góra KB Forrest Gump
166 Dariusz Markowski 1993 Gubin Bbl Gubin
167 Anna Kapela 1985 Gubin Bbl Gubin
168 Agnieszka Bądzielewska 1979 Gubin Bbl Gubin
169 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
170 Kasia Fanajło 1986 Zielona góra ZGZB
171 Lech Bartkiewicz 1973 Zielona Góra ZGZB
172 Marcin Stawański 1981 Zielona Góra ZGZB
173 Mariusz Roszkiewicz 1977 Zielona Góra ZGZB
174 ADAM NOWOROLNIK 1977 ZIELONA GÓRA ZGZB
175 IRENA NOWOROLNIK 1980 ZIELONA GÓRA ZGZB
176 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra ZGZB
177 Grzegorz Nawlicki 1977 Zielona Góra ZGZB
178 Magdalena Jakubiak 1978 Zielona Góra ZGZB
179 Małgorzata Malicka 1973 Zielona Góra ZGZB
180 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra ZGZB
181 Kamila Nawlicka 1978 Zielona Góra ZGZB
182 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
183 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
184 Beata Boczar 1965 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
185 Lidia Smykowska 1956 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
186 Elżbieta Rosołek 1965 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
187 Jacek Stadnik 1991 Zielona Góra Sklep dla biegaczy Run Planet
188 Jarosław Szpak 1967 Bytom Odrz. YNWA
189 Jarosław Karłowicz 1973 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
190 Dorota Kabzińska-Galas 1984 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
191 Piotr Walania 1981 Świdnica Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
192 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA
193 Damian Krzesiński 1984 Zielona góra BIEGOSTACJA
194 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
195 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
196 Krystian Piwoński 1978 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
197 Roman Suwaj 1958 Zielona Góra Zombie
198 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY
199 Małgorzata Wróblewska 1977 Połupin BBL Krosno Odrzańskie
200 Janusz Wróblewski 1969 Połupin BBL Krosno Odrzańskie