Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
101 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
102 Grzegorz Nawlicki 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
103 Krzysztof Pieńkowski 1987 Zielona Góra
104 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
105 Andrzej Skafiriak 1981 Zielona Góra
106 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
107 Ewelina Michnowicz 1992 Krosno Odrzańskie
108 Marta Grabowiecka 1978 ZIELONA GÓRA Run For Fun ZGZB
109 Katarzyna Stasiukiewicz 1976 Buchałów
110 Agata Towpik 1987 Kożuchów
111 Dawid Kita 2003 Gubin Bursa TEAM
112 Kamila Nawlicka 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
113 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
114 Katarzyna Niemiec 1982 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
115 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/Galloway Team
116 Adrianna Żelazna 1984 Zielona Góra
117 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
118 Marta Marczewska 1983 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/ Galloway Team
119 Jarosław Pluta 1964 Zielona Góra Krwiobieganie
120 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
121 Piotr Lasota 1980 Zielona Góra
122 Bartosz Piątek 1981 Zielona Góra
123 Ewa Kalińska-Kosiorek 1980 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
124 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY TRANSPORT
125 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
126 Jacek Walkowiak 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
127 Krzysztof Kiełek 1971 Zielona Góra Green Team
128 Kamila Konior 1978 Żagań
129 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/krwiobieg(anie)
130 Kinga Drewicz 1979 Żagań
131 Przemysław Skrzyński 1981 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
132 Marlena Skrzyńska 1985 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
133 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra brak
134 Marcin Chmielewski 1976 Zielona Góra
135 Agnieszka Smyczyńska 1980 Zielona Góra
136 Karolina Piotrowska 1991 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
137 Barbara Niewczas 1991 Zielona Góra
138 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
139 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
140 Beata Urbaniec 1985 Zielona Góra
141 Mariola Cieślik 1975 Zielona Góra
142 Katarzyna Cyran 1979 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
143 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
144 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
145 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra EKM
146 Piotr Dardziński 1980 Zielona Góra
147 Damian Krzesiński 1986 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
148 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko
149 Dacjan Rzeźnik 1989 Zielona Góra
150 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
151 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
152 Grzegorz Niemiec 1973 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
153 Daniel Tomczak 1978 Zielona Góra 33 Baza Lotnictwa Transportowego
154 Michał Rzeczycki 1991 Zielona Góra
155 Sylwia Sułkowska 1980 Zielona Góra Harpagan ZG
156 Justyna Kuberacka 1988 Zielona Góra
157 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól
158 Magdalena Sowińska 1977 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
159 Monika Łowejko 1981 Zielona Góra Harpagan ZG
160 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan ZG
161 Łukasz Rosochacz 1985 Zielona Góra Sportano Team
162 Przemysław CUKIERNIK 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
163 Arkadiusz Terka 1970 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
164 Agnieszka Sobotka 1985 Zielona Góra
165 Łukasz Sobotka 1984 Zielona Góra
166 Jaroslaw Zapała 1976 Zielona Góra
167 Grzegorz Ganczar 1983 Zielona Góra Ganczary biegają
168 Katarzyna Kata 1983 Płoty Harpagan ZG
169 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
170 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
171 Anita Peron 1987 Zielona Góra
172 Paweł Ałdaś 1990 Żagań
173 Dorota Łukaszczyk-Skafiriak 1982 Zielona Góra
174 Paweł Kokot 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
175 Dorota Sypniewska Michalczyk 1977 Zielona Góra
176 Marta Jabłońska 1976 Zielona Góra
177 Paulina Muzia 1988 Szczawno
178 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
179 Renata Popielarz 1971 Zielona Góra
180 Maja Stróżyk 1989 Strausberg FC Herrensee
181 Nela Szczur 2004 Płoty Szybkie i wściekłe
182 Arkadiusz Stróżyk 1985 Strausberg FC Herrensee
183 Kamil Jankowski 1975 Zielona Góra
184 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
185 Norbert Herdzik 1975 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
186 Damian Czołhan 1975 Płoty GALLOWEY TEAM ZIELONA GÓRA
187 Tomasz Czechowski 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
188 Agnieszka Bluszcz 1975 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
189 Zbigniew Popielarz 1970 Zielona Góra
190 Ewa Ptaszkiewicz 1971 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/Galloway Team
191 Anna Firlej 1994 Zielona Góra Krwiobieg(anie) Zielona Góra
192 Zbigniew Kostrzembski 1977 ZIELONA GÓRA
193 Adam Kaczmarek 1978 Zielona Góra Aeroklub Ziemi Lubuskiej
194 Wojtek Grabowski 1979 Zielona Góra
195 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra
196 Maciej Kaczmarek 1980 Słubice Polsko-Niemiecka Placówka SG w Świecku
197 Marzena Eret 1976 Gubin
198 Mariusz Roszkiewicz 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
199 Wojciech DUTCZAK 1983 Zielona Góra
200 Karolina Michalczak 1979 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać