Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Radek Michalczak 1982 Zielona Góra Pozamiatane.eu
102 Marzena Mazurek 1982 Droszków
103 Krzysztof Mazurek 1983 Droszków
104 Justyna Mazurek 1979 Lubsko
105 Marta Marczewska 1983 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/ Galloway Team
106 Natalia Malinowska 1987 Płoty
107 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra
108 Jacek Lewandowski 1979 Zielona Góra GBSL Statystyka Lubuska
109 Piotr Lasota 1980 Zielona Góra
110 Justyna Kuberacka 1988 Zielona Góra
111 Adam Krzyżyk 1976 Zielona Góra Cztery Łapy i ja
112 Marcin Krzywicki 1988 Zielona Góra Radio Index
113 Damian Krzesiński 1986 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
114 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
115 Ewa Krojcig 1980 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
116 Malgorzata Krakus 1983 Wężyska Bbl Gubin
117 Michał Kołłątaj 1981 Kożuchów
118 Natalia Kozakiewicz 1989 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
119 Zbigniew Kostrzembski 1977 ZIELONA GÓRA
120 Kamila Konior 1978 Żagań
121 Paweł Kokot 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
122 Dawid Kita 2003 Gubin Bursa TEAM
123 Bartosz Kiełek 2004 Zielona Góra
124 Krzysztof Kiełek 1971 Zielona Góra Green Team
125 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
126 Jan Kazimir 2005 Gozdnica Biegając z Wilkami
127 Katarzyna Kata 1983 Płoty Harpagan ZG
128 Mateusz Kasperczyk 1990 Zielona Góra Radio Index
129 Jarosław Karłowicz 1973 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
130 Anna Kapela 1985 Gubin Bbl Gubin
131 Roksana Kania 1975 Żagań
132 Ewa Kalińska-Kosiorek 1980 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
133 Maciej Kaczmarek 1980 Słubice Polsko-Niemiecka Placówka SG w Świecku
134 Adam Kaczmarek 1978 Zielona Góra Aeroklub Ziemi Lubuskiej
135 Dorota Kaczmarek 1985 Zielona Góra
136 Oliwia Juszczak 1993 Zielona Góra
137 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
138 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra brak
139 DOROTA JAWORSKA 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
140 Kamil Jankowski 1975 Zielona Góra
141 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
142 Łukasz Jankowiak 1991 Zielona Góra Ale Tempo
143 Marcin Jankowiak 1984 Zielona Góra AleTempo
144 Kamila Jańczak 1980 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
145 Marta Jabłońska 1976 Zielona Góra
146 Kajetan Hozakowski 1989 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
147 Marta Hozakowska 1986 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
148 Grzegorz Herman 1979 Zielona Góra
149 Norbert Herdzik 1975 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
150 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
151 MARIUSZ GRUSZECKI 1965 ZIELONA GÓRA
152 JOANNA GRUSZECKA 1965 ZIELONA GÓRA Joanna Gruszecka
153 Joanna Grasza 1998 Zielona Góra
154 MARIUSZ GRACZYK 1973 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
155 Wojtek Grabowski 1979 Zielona Góra
156 Marta Grabowiecka 1978 ZIELONA GÓRA Run For Fun ZGZB
157 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać / GB Statystyka Lubuska
158 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra
159 Andrzej Gembara 1976 Zielona Góra Harpagan ZG
160 Agata Gembara 1977 Zielona Góra Harpagan ZG
161 Justyna Gauza 1981 Zielona Góra
162 Grzegorz Ganczar 1983 Zielona Góra Ganczary biegają
163 Anna Firlej 1994 Zielona Góra Krwiobieg(anie) Zielona Góra
164 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
165 Marzena Eret 1976 Gubin
166 Łukasz Długosz 1993 Zielona Góra OSPRO OCR
167 Wojciech DUTCZAK 1983 Zielona Góra
168 Tomasz Drozdek 1981 Broniszów
169 Kinga Drewicz 1979 Żagań
170 Piotr Dardziński 1980 Zielona Góra
171 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/krwiobieg(anie)
172 Damian Czołhan 1975 Płoty GALLOWEY TEAM ZIELONA GÓRA
173 Tomasz Czechowski 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
174 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
175 Katarzyna Cyran 1979 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
176 Konrad Cybulski 1988 Kotowice
177 Patrycja Cybulska 1993 Kotowice
178 Przemysław CUKIERNIK 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
179 Mariola Cieślik 1975 Zielona Góra
180 Ewa Chrustek 1968 Zielona Góra
181 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól
182 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
183 Marcin Chmielewski 1976 Zielona Góra
184 Karolina Cepielik 1981 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
185 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan ZG
186 Dawid Błażejczyk 1997 Szczawno Zieloni Łagów
187 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
188 Dariusz Bryński 1963 zielona góra
189 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY TRANSPORT
190 Jacek Boguś 1980 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
191 Beata Boczar 1965 Zielona Góra Green Team
192 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
193 Agnieszka Bluszcz 1975 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
194 Rafał Biliński 1976 Szprotawa Rafalbil76
195 Ewa Baranowska 1978 Zielona Góra
196 SŁAWOMIR BANASZEK 1976 ŻARY Szymi Team Żary
197 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
198 Paweł Ałdaś 1990 Żagań
199 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
200 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko