Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Radek Michalczak 1982 Zielona Góra Pozamiatane.eu
102 Ewelina Michnowicz 1992 Krosno Odrzańskie
103 Ewa Mrula 1973 zielona gora EKM LUBUSKIE MORSY
104 Paulina Muzia 1988 Szczawno
105 Kamila Nawlicka 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
106 Grzegorz Nawlicki 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
107 Katarzyna Niemiec 1982 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
108 Grzegorz Niemiec 1973 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
109 Barbara Niewczas 1991 Zielona Góra
110 Irena Noworolnik 1980 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
111 Adam Noworolnik 1977 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
112 michał orłowski 1981 zielona góra
113 Damian Orłowski 1997 Szczawno Szczawno
114 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
115 Mariusz Pawelec 1972 Zielona Góra KB Forrest Gump
116 Damian Pawiłojć 1985 Zielona Góra
117 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra
118 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra ZGZB
119 Anita Peron 1987 Zielona Góra
120 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
121 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
122 Bartosz Piątek 1981 Zielona Góra
123 Krzysztof Pieńkowski 1987 Zielona Góra
124 Paweł Pilonis 1973 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
125 Karolina Piotrowska 1991 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
126 Krystian Piwoński 1978 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
127 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra EKM
128 Jarosław Pluta 1964 Zielona Góra Krwiobieganie
129 Renata Popielarz 1971 Zielona Góra
130 Zbigniew Popielarz 1970 Zielona Góra
131 Sylwia Przybyła 1989 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
132 Beata Psyk 1976 Żagań
133 Ewa Ptaszkiewicz 1971 Zielona Góra ZGZB/Galloway Team
134 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra ZGZB GAlloway
135 Tomasz Płuciennik 1981 Zielona Góra Buła i spóła
136 Dorota Ratajczak 1977 Zielona Góra Ratajczak Run
137 Paweł Ratajczak 1976 Zielona Góra Ratajczak Run
138 Oliwia Ratajczak 2006 Zielona Góra Ratajczak Run
139 Anita Ratomska 1975 Górzyn
140 Anna Respondek 1983 Zielona Góra
141 Magdalena Rezner 1987 Ploty ZGZB
142 Łukasz Rosochacz 1985 Zielona Góra Sportano Team
143 Mariusz Roszkiewicz 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
144 Klaudia Rozmysłowicz 1983 Zielona góra 4
145 Michał Rzeczycki 1991 Zielona Góra
146 Dacjan Rzeźnik 1989 Zielona Góra
147 Kacper Rzeźnik 1985 Zielona Góra Trzeźwość!
148 Małgorzata Sadowska 1974 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
149 Marlena Skrzyńska 1985 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
150 Przemysław Skrzyński 1981 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
151 Marcin Skrzypczyński 1978 Zielona Góra
152 Agnieszka Smyczyńska 1980 Zielona Góra
153 Łukasz Sobotka 1984 Zielona Góra
154 Agnieszka Sobotka 1985 Zielona Góra
155 Patryk Sochocki 1995 Żagań
156 Arkadiusz Sowa 1984 Słubice Fit For Run FFO
157 Magdalena Sowińska 1977 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
158 Monika Stanisławczyk 1978 Zielona Góra
159 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
160 Katarzyna Stasiukiewicz 1976 Buchałów
161 Julia Stefańczak 1996 Zielona Góra Prorowery.pl Zielona Góra
162 Zbigniew Stengert 1977 Szczawno
163 Arkadiusz Stróżyk 1985 Strausberg FC Herrensee
164 Maja Stróżyk 1989 Strausberg FC Herrensee
165 Adam Sury 1980 Zielona Góra
166 Roman Suwaj 1958 Zielona Góra Team Zombie
167 Sylwia Sułkowska 1980 Zielona Góra Harpagan ZG
168 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
169 Dorota Sypniewska Michalczyk 1977 Zielona Góra
170 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska HARPAGAN Zielona Góra
171 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
172 Nela Szczur 2004 Płoty Szybkie i wściekłe
173 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
174 Maciej Słomczyński 1994 Zielona Góra
175 Arkadiusz Terka 1970 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
176 Daniel Tomczak 1978 Zielona Góra 33 Baza Lotnictwa Transportowego
177 Agata Towpik 1987 Kożuchów
178 Katarzyna Trębska 1981 Zielona Góra RRRR
179 Tomasz Trębski 1981 Zielona Góra RRRR
180 Ewa Turbak 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
181 Basia Turkowska 1975 Zielona Góra Biegam Bo Muszę
182 Patrycja Turzańska 1985 Zielona Góra
183 Marek Turzański 1985 Zielona Góra
184 Beata Urbaniec 1985 Zielona Góra
185 Jacek Walkowiak 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
186 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
187 Arkadiusz Wilk 1978 Zielona Góra
188 Nina Wozowczyk 1984 Zielona Góra
189 MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA 1977 POŁUPIN Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
190 Janusz Wróblewski 1969 POŁUPIN RFT Szczawno
191 Seweryn Wróblewski 1994 Połupin POŁUPIN
192 Grzegorz Wytrykowski 1970 Zielona Góra ZGZB
193 Jaroslaw Zapała 1976 Zielona Góra
194 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra ZGZB
195 Wiktor Zasada 2006 Krosno Odrzańskie KL LUMEL ZIELONA GÓRA
196 Marek Zboralski 1970 Zielona Góra Rosner
197 Adrianna Żelazna 1984 Zielona Góra
198 Andrzej Żywień 1961 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
199 Dagmara Łazuta 1986 Zielona Góra
200 Monika Łowejko 1981 Zielona Góra Harpagan ZG