Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY TRANSPORT
102 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra EKM
103 Piotr Dardziński 1980 Zielona Góra
104 Kamila Jańczak 1980 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
105 Ewa Kalińska-Kosiorek 1980 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
106 Agnieszka Smyczyńska 1980 Zielona Góra
107 Jacek Boguś 1980 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
108 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
109 Sylwia Sułkowska 1980 Zielona Góra Harpagan ZG
110 Ewa Krojcig 1980 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
111 Karolina Michalczak 1979 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
112 Kinga Drewicz 1979 Żagań
113 Katarzyna Cyran 1979 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
114 Justyna Mazurek 1979 Lubsko
115 Jacek Lewandowski 1979 Zielona Góra GBSL Statystyka Lubuska
116 Grzegorz Herman 1979 Zielona Góra
117 Wojtek Grabowski 1979 Zielona Góra
118 Marcin Skrzypczyński 1978 Zielona Góra
119 Marta Grabowiecka 1978 ZIELONA GÓRA Run For Fun ZGZB
120 Kamila Nawlicka 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
121 Kamila Konior 1978 Żagań
122 Daniel Tomczak 1978 Zielona Góra 33 Baza Lotnictwa Transportowego
123 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
124 Adam Kaczmarek 1978 Zielona Góra Aeroklub Ziemi Lubuskiej
125 Ewa Turbak 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
126 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
127 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko
128 Ewa Baranowska 1978 Zielona Góra
129 Monika Stanisławczyk 1978 Zielona Góra
130 Zbigniew Kostrzembski 1977 ZIELONA GÓRA
131 Magdalena Sowińska 1977 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
132 Grzegorz Nawlicki 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
133 Adam Noworolnik 1977 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
134 Mariusz Roszkiewicz 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
135 Zbigniew Stengert 1977 Szczawno
136 Dorota Sypniewska Michalczyk 1977 Zielona Góra
137 DOROTA JAWORSKA 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
138 Agata Gembara 1977 Zielona Góra Harpagan ZG
139 MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA 1977 POŁUPIN Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
140 Dorota Ratajczak 1977 Zielona Góra Ratajczak Run
141 Marzena Eret 1976 Gubin
142 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
143 Marcin Chmielewski 1976 Zielona Góra
144 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
145 SŁAWOMIR BANASZEK 1976 ŻARY Szymi Team Żary
146 Beata Psyk 1976 Żagań
147 Tomasz Czechowski 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
148 Katarzyna Stasiukiewicz 1976 Buchałów
149 Marta Jabłońska 1976 Zielona Góra
150 Adam Krzyżyk 1976 Zielona Góra Cztery Łapy i ja
151 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać / GB Statystyka Lubuska
152 Andrzej Gembara 1976 Zielona Góra Harpagan ZG
153 Paweł Ratajczak 1976 Zielona Góra Ratajczak Run
154 Rafał Biliński 1976 Szprotawa Rafalbil76
155 Jaroslaw Zapała 1976 Zielona Góra
156 Basia Turkowska 1975 Zielona Góra Biegam Bo Muszę
157 Roksana Kania 1975 Żagań
158 Agnieszka Bluszcz 1975 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
159 Anita Ratomska 1975 Górzyn
160 Mariola Cieślik 1975 Zielona Góra
161 Kamil Jankowski 1975 Zielona Góra
162 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
163 Damian Czołhan 1975 Płoty GALLOWEY TEAM ZIELONA GÓRA
164 Norbert Herdzik 1975 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
165 Małgorzata Sadowska 1974 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
166 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
167 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
168 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan ZG
169 Ewa Mrula 1973 zielona gora EKM LUBUSKIE MORSY
170 Jarosław Karłowicz 1973 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
171 Grzegorz Niemiec 1973 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
172 Paweł Pilonis 1973 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
173 MARIUSZ GRACZYK 1973 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
174 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
175 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
176 Jacek Walkowiak 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
177 Ewa Ptaszkiewicz 1971 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/Galloway Team
178 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
179 Renata Popielarz 1971 Zielona Góra
180 Krzysztof Kiełek 1971 Zielona Góra Green Team
181 Marek Zboralski 1970 Zielona Góra Rosner
182 Grzegorz Wytrykowski 1970 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
183 Zbigniew Popielarz 1970 Zielona Góra
184 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
185 Arkadiusz Terka 1970 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
186 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
187 Janusz Wróblewski 1969 POŁUPIN RFT Szczawno
188 Ewa Chrustek 1968 Zielona Góra
189 Beata Boczar 1965 Zielona Góra Green Team
190 MARIUSZ GRUSZECKI 1965 ZIELONA GÓRA
191 JOANNA GRUSZECKA 1965 ZIELONA GÓRA Joanna Gruszecka
192 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól
193 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
194 Jarosław Pluta 1964 Zielona Góra Krwiobieganie
195 Dariusz Bryński 1963 zielona góra
196 Nicolay Staykov 1963 Zielona Góra
197 Andrzej Żywień 1961 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
198 Roman Suwaj 1958 Zielona Góra Team Zombie
199 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra
200 Mieczysław Sudnik 1954 Zielona Góra