Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
101 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
102 Sylwia Sułkowska 1980 Zielona Góra Harpagan ZG
103 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
104 Andrzej Gembara 1976 Zielona Góra Harpagan ZG
105 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan ZG
106 Agata Gembara 1977 Zielona Góra Harpagan ZG
107 Monika Łowejko 1981 Zielona Góra Harpagan ZG
108 Katarzyna Kata 1983 Płoty Harpagan ZG
109 Damian Czołhan 1975 Płoty GALLOWEY TEAM ZIELONA GÓRA
110 Karolina Piotrowska 1991 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
111 Karolina Michalczak 1979 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
112 DOROTA JAWORSKA 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
113 Grzegorz Nawlicki 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
114 Kamila Nawlicka 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
115 Marlena Skrzyńska 1985 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
116 Mariusz Roszkiewicz 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
117 Przemysław Skrzyński 1981 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
118 Andrzej Żywień 1961 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
119 Irena Noworolnik 1980 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
120 Adam Noworolnik 1977 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
121 MARIUSZ GRACZYK 1973 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
122 Kamila Jańczak 1980 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
123 Kacper Rzeźnik 1985 Zielona Góra Trzeźwość!
124 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
125 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra brak
126 Piotr Dardziński 1980 Zielona Góra
127 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
128 Marzena Eret 1976 Gubin
129 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól
130 Jaroslaw Zapała 1976 Zielona Góra
131 Dagmara Łazuta 1986 Zielona Góra
132 Beata Psyk 1976 Żagań
133 Rafał Artysiewicz 1984 Zielona Góra
134 Dacjan Rzeźnik 1989 Zielona Góra
135 Arkadiusz Wilk 1978 Zielona Góra
136 Łukasz Sobotka 1984 Zielona Góra
137 Justyna Gauza 1981 Zielona Góra
138 Anna Respondek 1983 Zielona Góra
139 MARIUSZ GRUSZECKI 1965 ZIELONA GÓRA
140 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra
141 Agnieszka Sobotka 1985 Zielona Góra
142 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra
143 michał orłowski 1981 zielona góra
144 Adam Sury 1980 Zielona Góra
145 Agnieszka Smyczyńska 1980 Zielona Góra
146 Krzysztof Pieńkowski 1987 Zielona Góra
147 Marzena Mazurek 1982 Droszków
148 Maciej Słomczyński 1994 Zielona Góra
149 Danuta Fedko 1983 Zielona Góra
150 Agnieszka Mazur 1979 Kożuchów
151 Michał Rzeczycki 1991 Zielona Góra
152 Krzysztof Mazurek 1983 Droszków
153 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra
154 Nina Wozowczyk 1984 Zielona Góra
155 Bartosz Kiełek 2004 Zielona Góra
156 Mariola Cieślik 1975 Zielona Góra
157 Patrycja Turzańska 1985 Zielona Góra
158 Dariusz Bryński 1963 zielona góra
159 Michał Kołłątaj 1981 Kożuchów
160 Anita Łowigus 1988 Zielona Góra
161 Beata Urbaniec 1985 Zielona Góra
162 Marek Turzański 1985 Zielona Góra
163 Tomasz Drozdek 1981 Broniszów
164 Dorota Kaczmarek 1985 Zielona Góra
165 Zbigniew Kostrzembski 1977 ZIELONA GÓRA
166 Marcin Skrzypczyński 1978 Zielona Góra
167 Ewa Baranowska 1978 Zielona Góra
168 Wojciech DUTCZAK 1983 Zielona Góra
169 Kinga Drewicz 1979 Żagań
170 Wojtek Grabowski 1979 Zielona Góra
171 Konrad Cybulski 1988 Kotowice
172 Bartosz Piątek 1981 Zielona Góra
173 Kamil Jankowski 1975 Zielona Góra
174 Marta Jabłońska 1976 Zielona Góra
175 Małgorzata Kamińska 1963 Żary
176 Zbigniew Stengert 1977 Szczawno
177 Justyna Mazurek 1979 Lubsko
178 Monika Stanisławczyk 1978 Zielona Góra
179 Kamila Konior 1978 Żagań
180 Piotr Lasota 1980 Zielona Góra
181 Dorota Sypniewska Michalczyk 1977 Zielona Góra
182 Paweł Ałdaś 1990 Żagań
183 Damian Pawiłojć 1985 Zielona Góra
184 Anita Peron 1987 Zielona Góra
185 Patrycja Cybulska 1993 Kotowice
186 Patryk Sochocki 1995 Żagań
187 Barbara Niewczas 1991 Zielona Góra
188 Agata Towpik 1987 Kożuchów
189 Grzegorz Herman 1979 Zielona Góra
190 Katarzyna Stasiukiewicz 1976 Buchałów
191 Renata Popielarz 1971 Zielona Góra
192 Ewa Chrustek 1968 Zielona Góra
193 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko
194 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
195 Paulina Muzia 1988 Szczawno
196 Anita Ratomska 1975 Górzyn
197 Ewelina Michnowicz 1992 Krosno Odrzańskie
198 Adrianna Żelazna 1984 Zielona Góra
199 Zbigniew Popielarz 1970 Zielona Góra
200 Roksana Kania 1975 Żagań