Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
102 Marcin Jankowiak 1984 Zielona Góra AleTempo
103 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
104 Jan Kazimir 2005 Gozdnica Biegając z Wilkami
105 Daniel Tomczak 1978 Zielona Góra 33 Baza Lotnictwa Transportowego
106 Tomasz Trębski 1981 Zielona Góra RRRR
107 Katarzyna Trębska 1981 Zielona Góra RRRR
108 Sylwia Przybyła 1989 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
109 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
110 Ewa Krojcig 1980 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
111 Nela Szczur 2004 Płoty Szybkie i wściekłe
112 Seweryn Wróblewski 1994 Połupin POŁUPIN
113 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
114 Jarosław Pluta 1964 Zielona Góra Krwiobieganie
115 Mariusz Pawelec 1972 Zielona Góra KB Forrest Gump
116 Krzysztof Kiełek 1971 Zielona Góra Green Team
117 Marta Grabowiecka 1978 ZIELONA GÓRA Run For Fun ZGZB
118 Anna Kapela 1985 Gubin Bbl Gubin
119 Malgorzata Krakus 1983 Wężyska Bbl Gubin
120 Agnieszka Bądzielewska 1979 Gubin Bbl Gubin
121 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
122 Tomasz Czechowski 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
123 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra ZGZB
124 Magdalena Rezner 1987 Ploty ZGZB
125 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra ZGZB
126 Ewa Kalińska-Kosiorek 1980 Zielona Góra ZGZB
127 Grzegorz Wytrykowski 1970 Zielona Góra ZGZB
128 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
129 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
130 Basia Turkowska 1975 Zielona Góra Biegam Bo Muszę
131 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
132 Arkadiusz Terka 1970 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
133 Marta Marczewska 1983 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
134 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
135 Krystian Piwoński 1978 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
136 Klaudia Rozmysłowicz 1983 Zielona góra 4
137 Rafał Biliński 1976 Szprotawa Rafalbil76
138 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
139 Jacek Walkowiak 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
140 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
141 Łukasz Długosz 1993 Zielona Góra OSPRO OCR
142 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
143 Dawid Kita 2003 Gubin Bursa TEAM
144 Mateusz Kasperczyk 1990 Zielona Góra Radio Index
145 Marcin Krzywicki 1988 Zielona Góra Radio Index
146 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
147 Ewa Turbak 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
148 Katarzyna Cyran 1979 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
149 Natalia Kozakiewicz 1989 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
150 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
151 Norbert Herdzik 1975 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
152 Ewa Mrula 1973 zielona gora EKM LUBUSKIE MORSY
153 Katarzyna Niemiec 1982 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
154 Grzegorz Niemiec 1973 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
155 Jacek Lewandowski 1979 Zielona Góra GBSL Statystyka Lubuska
156 Roman Suwaj 1958 Zielona Góra Team Zombie
157 SŁAWOMIR BANASZEK 1976 ŻARY Szymi Team Żary
158 Łukasz Rosochacz 1985 Zielona Góra Sportano Team
159 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra EKM
160 Paweł Pilonis 1973 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
161 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
162 Damian Krzesiński 1986 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
163 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
164 Jacek Boguś 1980 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
165 Kajetan Hozakowski 1989 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
166 Marta Hozakowska 1986 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
167 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona Góra ZGZB/krwiobieg(anie)
168 Marek Zboralski 1970 Zielona Góra Rosner
169 Dorota Ratajczak 1977 Zielona Góra Ratajczak Run
170 Paweł Ratajczak 1976 Zielona Góra Ratajczak Run
171 Oliwia Ratajczak 2006 Zielona Góra Ratajczak Run
172 Wiktor Zasada 2006 Krosno Odrzańskie KL LUMEL ZIELONA GÓRA
173 Jarosław Karłowicz 1973 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska / ZGZB
174 Radek Michalczak 1982 Zielona Góra Pozamiatane.eu
175 Agnieszka Bluszcz 1975 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
176 Magdalena Sowińska 1977 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
177 Anna Firlej 1994 Zielona Góra Krwiobieg(anie) Zielona Góra
178 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY TRANSPORT
179 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra ZGZB GAlloway
180 Arkadiusz Stróżyk 1985 Strausberg FC Herrensee
181 Maja Stróżyk 1989 Strausberg FC Herrensee
182 Maciej Kaczmarek 1980 Słubice Polsko-Niemiecka Placówka SG w Świecku
183 Adam Kaczmarek 1978 Zielona Góra Aeroklub Ziemi Lubuskiej
184 Ewa Ptaszkiewicz 1971 Zielona Góra ZGZB/Galloway Team
185 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska HARPAGAN Zielona Góra
186 Przemysław CUKIERNIK 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
187 Paweł Kokot 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
188 Grzegorz Ganczar 1983 Zielona Góra Ganczary biegają
189 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
190 MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA 1977 POŁUPIN Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
191 Janusz Wróblewski 1969 POŁUPIN RFT Szczawno
192 Damian Orłowski 1997 Szczawno Szczawno
193 Dawid Błażejczyk 1997 Szczawno Zieloni Łagów
194 Małgorzata Sadowska 1974 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
195 Karolina Cepielik 1981 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
196 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra ZGZB / GB Statystyka Lubuska
197 Arkadiusz Sowa 1984 Słubice Fit For Run FFO
198 Julia Stefańczak 1996 Zielona Góra Prorowery.pl Zielona Góra
199 Tomasz Płuciennik 1981 Zielona Góra Buła i spóła
200 Adam Krzyżyk 1976 Zielona Góra Cztery Łapy i ja