Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Patrycja Drozd 1992 Zielona Góra
2 Marta GRABOWIECKA 1978 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
3 Bartosz Zborowski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
4 Emilia Kasperska 2005 Zielona Góra
5 Damian Krzesiński 1984 Zielona góra BIEGOSTACJA
6 Bogdan Zapała 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow
7 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA
8 Adam Główka 1984 Zielona Góra Sulima Rowery Team
9 Artur Olejnik 1982 Zielona Góra
10 Ewa Krzymowska 1975 Zielona Góra
11 Joanna Nidzińska 1979 Zielona Góra
12 Urszula Romejko 1983 Żagań
13 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
14 Krystian Piwoński 1978 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
15 Anita Ratomska 1975 Górzyn
16 Roksana Kania 1975 Żagań
17 Małgorzata Niedziela 1970 Żary
18 Beata Psyk 1976 Żagań
19 Zbigniew Kostrzembski 1977 Zielona Góra
20 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra
21 IRENA NOWOROLNIK 1980 ZIELONA GÓRA ZGZB
22 ADAM NOWOROLNIK 1977 ZIELONA GÓRA ZGZB
23 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
24 Marzena Eret 1976 Gubin
25 Agnieszka Bądzielewska 1979 Gubin Bbl Gubin
26 Ilona Olejnik 1968 ZIELONA GÓRA
27 Agnieszka Jaśniewska 1980 Zielona Góra
28 Przemysław Jaśniewski 1979 Zielona Góra
29 Marcin Stawański 1981 Zielona Góra ZGZB
30 Ewa Jóźwiak 1976 Gubin
31 Justyna Hutor 1977 Trzebiechów NGB
32 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona góra Zielona Góro Zacznij Biegać
33 Ryszard Mróz 1962 Zielona Góra
34 Kamila Olszewska 1987 Zielona Góra
35 Aleksandra Drużyńska 1986 Zielona Góra
36 Tomasz Drużyński 1985 Zielona Góra
37 Mieczysław Sudnik 1954 Zielona Góra
38 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
39 Kamila Nawlicka 1978 Zielona Góra ZGZB
40 Artur Szustak 1976 Sulechow
41 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKMLUBUSKIEMORSY
42 Lech Bartkiewicz 1973 Zielona Góra ZGZB
43 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY
44 Justyna Wąsińska 1969 Zielona Góra Forever Young
45 Małgorzata Malicka 1973 Zielona Góra ZGZB
46 Robert Pytkowski 1977 Zielona Góra
47 Bartosz Olszewski 1986 Zielona Góra
48 Jakub Sklepowicz 1988 Zielona Góra LUG RUNNERS TEAM
49 Jacek Nowak 1986 Zielona Góra
50 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
51 Aneta Szustak 1975 Sulechów
52 Agnieszka Rogacka 1976 Sulechów
53 Sebastian Cichocki 1997 Nowa Sól Wspólnota Akademicka
54 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
55 Magdalena Jakubiak 1978 Zielona Góra ZGZB
56 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
57 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
58 Dagmara Łazuta 1986 ZIELONA GÓRA
59 Marta Duszynska 2005 Lubsko
60 Arkadiusz Chudy 1976 Lubsko
61 Justyna Mazurek 1979 Lubsko
62 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko
63 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra
64 Marek Cichowlas 1975 Lubsko
65 Bartosz Piątek 1981 Zielona Góra
66 Aleksandra Nawrocka 1980 Zielona Góra Trio Fortis
67 Rafał Nawrocki 1980 Zielona Góra
68 Magdalena Chudy 1978 Lubsko
69 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
70 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra Drużyna Gazety Zielona Góra
71 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra ZGZB
72 Izabela Kuchta 1978 Radomia
73 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
74 Michał Rzeczycka 1991 Zielona Góra
75 Jacek Kuchta 1978 Radomia
76 Przemysław Skrzyński 1981 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
77 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
78 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
79 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
80 Krzysztof Pieńkowski 1987 Zielona Góra
81 Mariusz Kwaśniewski 1971 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
82 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra ZGZB
83 Maciej Markowski 1997 Gubin
84 Dariusz Markowski 1993 Gubin Bbl Gubin
85 Rafał Kania 1980 Zielona Góra
86 Barbara Niewczas 1991 Zielona Góra Sisters
87 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra brak
88 Małgorzata Wróblewska 1977 Połupin BBL Krosno Odrzańskie
89 Janusz Wróblewski 1969 Połupin BBL Krosno Odrzańskie
90 Emilia Dąbek 1982 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
91 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
92 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska Harpagan ZG
93 Krzysztof Fechner 1980 Zielona Góra
94 Kinga Stanek 1994 Zielona Góra BeActive Studio
95 Monika Gilewska 1973 Zielona Góra
96 Paweł Gilewski 1976 Zielona Góra
97 Katarzyna Niemiec 1982 Brody Sisters
98 Karolina Cepielik 1981 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
99 Adam Sury 1980 Zielona Góra
100 Katarzyna Kubaś 1976 Zielona Góra