Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Aleksandra Nawrocka 1980 Zielona Góra Trio Fortis
102 Grzegorz Nawlicki 1977 Zielona Góra ZGZB
103 Kamila Nawlicka 1978 Zielona Góra ZGZB
104 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
105 Katarzyna Muniak 1986 Kotowice
106 Ewa Mrula 1973 Zielona Góra
107 Monika Mroziuk 1986 Zielona Góra
108 Katarzyna Mróz 1982 Zielona Góra
109 Ryszard Mróz 1962 Zielona Góra
110 Marta Milczarek 1980 Zielona Góra
111 Ewelina MICHNOWICZ 1992 Krosno Odrzańskie 1992
112 Marta Michałek 1998 Międzybórz
113 Bartłomiej Michalski 1985 Żary Nadleśnictwo Lipinki
114 Justyna Mazurek 1979 Lubsko
115 Maciej Markowski 1997 Gubin
116 Dariusz Markowski 1993 Gubin Bbl Gubin
117 Maciej Marcinowski 1981 Nowogród Bobrzańsk FIBER Nowogród Bobrzanski
118 Iwona Marcinowska 1983 Nowogród Bobrzańsk FIBER Nowogród Bobrzanski
119 Kamila Marcinkiewicz 1983 Zielona Gora
120 Kamila Marcinkiewicz 1983 Zielona Gora
121 Kamila Marcinkiewicz 1983 Zielona Gora
122 Małgorzata Malicka 1973 Zielona Góra ZGZB
123 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra Drużyna Gazety Zielona Góra
124 Jacek Lewandowski 1979 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
125 Aleksandra Leśniewska 1995 Nowa Sól Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
126 Mariusz Kwaśniewski 1971 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
127 Izabela Kuchta 1978 Radomia
128 Jacek Kuchta 1978 Radomia
129 Katarzyna Kubaś 1976 Zielona Góra
130 Adam Krzyżyk 1976 Zielona Gora - Przylep SRS
131 Marcin Krzywicki 1988 Zielona Góra Radio Index
132 Ewa Krzymowska 1975 Zielona Góra
133 Damian Krzesiński 1984 Zielona góra BIEGOSTACJA
134 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA
135 Paweł Krupa 1983 Ciemnice
136 Sebastian Krasoń 1974 Zielona Góra 1
137 Izabela Koszewar 1976 Zielona Góra
138 Urszula Kostyra 1979 Zielona Góra
139 Marcin Kostyra 1981 Zielona Góra
140 Agata Kostrzewska 1984 Zielona Góra Team Marysiak
141 Zbigniew Kostrzembski 1977 Zielona Góra
142 Grzegorz Koralewski 1975 Zielona Góra Forever Young
143 Beata Kopaczyńska 1971 Zielona Góra
144 Kamila Konior 1978 Żagań
145 Michalina Kempa 2005 Zielona Góra
146 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
147 Katarzyna Kata 1983 Płoty Harpagan ZG
148 Emilia Kasperska 2005 Zielona Góra
149 Mateusz Kasperczyk 1990 Zielona Góra Radio Index
150 Jarosław Karłowicz 1973 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
151 Anna Kapela 1985 Gubin Bbl Gubin
152 Rafał Kania 1980 Zielona Góra
153 Roksana Kania 1975 Żagań
154 Dorota Kabzińska-Galas 1984 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
155 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
156 Ewa Jóźwiak 1976 Gubin
157 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra brak
158 Przemysław Jaśniewski 1979 Zielona Góra
159 Agnieszka Jaśniewska 1980 Zielona Góra
160 Edyta Januszewska 1991 Głogów
161 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
162 Przemysław Janecki 1977 Zielona Góra
163 Kamila Jańczak 1980 Zielona Góra
164 Magdalena Jakubiak 1978 Zielona Góra ZGZB
165 Justyna Hutor 1977 Trzebiechów NGB
166 Kajetan Hozakowski 1989 Zielona Góra
167 Marta Hozakowska 1986 Zielona Góra
168 Grzegorz Herman 1979 Zielona Góra
169 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
170 Adam Główka 1984 Zielona Góra Sulima Rowery Team
171 Katarzyna Gregorczyk 1979 Jasień
172 Magdalena Gregorczyk 1998 Jasień
173 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra ZGZB
174 Marta GRABOWIECKA 1978 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
175 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
176 Marek Górecki 1977 Zielona Góra
177 Paweł Gilewski 1976 Zielona Góra
178 Monika Gilewska 1973 Zielona Góra
179 Alicja Gembara-Witczak 1991 Zielona Góra
180 Zbigniew Gembara 1966 Libsko
181 Agnieszka Frankowska 1978 Zielona Góra
182 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
183 Krzysztof Fechner 1980 Zielona Góra
184 Kasia Fanajło 1986 Zielona góra ZGZB
185 Marzena Eret 1976 Gubin
186 Łukasz Długosz 1993 Zielona Góra OSPRO OCR
187 Paweł Dżyga 1980 Zielona Góra
188 Marta Duszynska 2005 Lubsko
189 Tomasz Drużyński 1985 Zielona Góra
190 Aleksandra Drużyńska 1986 Zielona Góra
191 Tomasz Drozdek 1981 Broniszów
192 Patrycja Drozd 1992 Zielona Góra
193 Kinga Drewicz 1979 Żagań
194 Ewa Dobrychłop 1982 Zielona Góra
195 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona góra Zielona Góro Zacznij Biegać
196 Emilia Dąbek 1982 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
197 EMILIA CZYCZ 1950 ZIELONA GÓRA
198 Anna Czapla-Rynas 1979 Zielona Góra RynaskiTeam
199 Katarzyna Cyran 1979 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
200 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra