Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Joanna Łukaszewicz 1970 Zielona Góra
2 Anita Łowigus 1988 Zielona Góra
3 Dagmara Łazuta 1986 ZIELONA GÓRA
4 Miłosz Złotowski 2003 Zielona Góra
5 kazimierz Złotowski 1973 Zielona Góra
6 Piotr Żłobiński 1980 Zielona Góra SPORTGAS
7 Ireneusz Ziobrowski 1975 Sulechów
8 Bartosz Zborowski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
9 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
10 Krzysztof Zapotoczny 1983 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
11 Bogdan Zapała 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow
12 Janusz Wróblewski 1969 Połupin BBL Krosno Odrzańskie
13 Małgorzata Wróblewska 1977 Połupin BBL Krosno Odrzańskie
14 Jakub Wojtalewicz 1996 Zielona Góra
15 Michał Wojnar 1981 Zielona Góra
16 Agnieszka Woch 1973 Zielona Góra
17 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński
18 Izabela Wiśniewska 1983 Zielona Góra
19 Mirek Wilkin 1971 Żary FUNTRI
20 Anna Wąsińska 1975 Zielona Góra Forever Young
21 Justyna Wąsińska 1969 Zielona Góra Forever Young
22 Piotr Walania 1981 Świdnica Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
23 Ewa Turbak 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
24 Michał Trojanowski 1984 Zielona Góra
25 Małgorzata Torenc 1970 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
26 Daniel Tomczak 1978 Zielona Góra Sky Team
27 Robert Tecław 1969 Jasień Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
28 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKMLUBUSKIEMORSY
29 Artur Szustak 1976 Sulechow
30 Aneta Szustak 1975 Sulechów
31 Patrycja Szukała 1993 Kotowice
32 Jarosław Szpak 1967 Bytom Odrz. YNWA
33 Grzegorz Szczepaniak 1974 Zielona Góra Forever Young
34 Stanisław Szczepaniak 1978 Zielona Góra Forever Young
35 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska Harpagan ZG
36 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
37 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
38 Roman Suwaj 1958 Zielona Góra Zombie
39 Adam Sury 1980 Zielona Góra
40 Mieczysław Sudnik 1954 Zielona Góra
41 Alicja Strychalska 1983 Zielona góra
42 Nikolay Staykov 1963 Zielona Góra
43 Marcin Stawański 1981 Zielona Góra ZGZB
44 Gabriela Staszewska 2004 Zielona Góra Bursa TEAM
45 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
46 Kinga Stanek 1994 Zielona Góra BeActive Studio
47 Jacek Stadnik 1991 Zielona Góra Sklep dla biegaczy Run Planet
48 Marta Stadnik 1986 Zielona Góra
49 Grzegorz Stachowiak 1977 Żagań
50 Agnieszka Sowa 1975 Zielona Góra
51 Włodzimierz Sosnówka 1974 Zielona Góra
52 Lidia Smykowska 1956 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
53 MIROSŁAW SMIRNOW 1960 GUBIN 1960
54 Marcin Skrzypczyński 1978 Zielona Góra
55 Przemysław Skrzyński 1981 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
56 Marlena Skrzyńska 1985 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
57 Jakub Sklepowicz 1988 Zielona Góra LUG RUNNERS TEAM
58 Michał Rzeczycka 1991 Zielona Góra
59 Adam RYNAS 1975 Zielona Góra RynaskiTeam
60 Marzena Rudzińska 1970 Jasień Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
61 Mariusz Roszkiewicz 1977 Zielona Góra ZGZB
62 Elżbieta Rosołek 1965 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
63 Urszula Romejko 1983 Żagań
64 Agnieszka Rogacka 1976 Sulechów
65 Anna Respondek 1983 Zielona Góra
66 Anita Ratomska 1975 Górzyn
67 Robert Pytkowski 1977 Zielona Góra
68 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
69 Leszek Puszkiel 1957 Zielona Góra 1957
70 Beata Psyk 1976 Żagań
71 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra
72 Krystian Piwoński 1978 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
73 Karolina Piotrowska 1991 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
74 Małgorzata Piórczyk 1981 Zielona Góra
75 Krzysztof Pieńkowski 1987 Zielona Góra
76 Bartosz Piątek 1981 Zielona Góra
77 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
78 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
79 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra ZGZB
80 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra
81 Katarzyna Pawlak 1981 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
82 Mariusz Pawelec 1972 Zielona Góra KB Forrest Gump
83 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
84 michał orłowski 1981 zielona góra
85 Damian Orłowski 1997 Szczawno
86 Bartosz Olszewski 1986 Zielona Góra
87 Kamila Olszewska 1987 Zielona Góra
88 Ewa Olesińska 1975 Zielona góra
89 Artur Olejnik 1982 Zielona Góra
90 Ilona Olejnik 1968 ZIELONA GÓRA
91 Katarzyna Nowotyńska 1981 Żagań
92 ADAM NOWOROLNIK 1977 ZIELONA GÓRA ZGZB
93 IRENA NOWOROLNIK 1980 ZIELONA GÓRA ZGZB
94 Jacek Nowak 1986 Zielona Góra
95 Sandra Nowak 1990 Zielona Góra
96 Barbara Niewczas 1991 Zielona Góra Sisters
97 Katarzyna Niemiec 1982 Brody Sisters
98 Małgorzata Niedziela 1970 Żary
99 Joanna Nidzińska 1979 Zielona Góra
100 Rafał Nawrocki 1980 Zielona Góra