Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Marzena Mazurek 1982 Droszków
2 Natalia Malinowska 1987 Płoty
3 Tomasz Drozdek 1981 Broniszów
4 Katarzyna Stasiukiewicz 1976 Buchałów
5 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
6 Krzysztof Mazurek 1983 Droszków
7 Anita Ratomska 1975 Górzyn
8 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
9 Jan Kazimir 2005 Gozdnica Biegając z Wilkami
10 Marzena Eret 1976 Gubin
11 Anna Kapela 1985 Gubin Bbl Gubin
12 Dawid Kita 2003 Gubin Bursa TEAM
13 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
14 Katarzyna Niemiec 1982 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
15 Grzegorz Niemiec 1973 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
16 Konrad Cybulski 1988 Kotowice
17 Patrycja Cybulska 1993 Kotowice
18 Michał Kołłątaj 1981 Kożuchów
19 Agata Towpik 1987 Kożuchów
20 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
21 Wiktor Zasada 2006 Krosno Odrzańskie KL LUMEL ZIELONA GÓRA
22 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
23 Karolina Cepielik 1981 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
24 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
25 Małgorzata Sadowska 1974 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
26 Ewelina Michnowicz 1992 Krosno Odrzańskie
27 Justyna Mazurek 1979 Lubsko
28 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko
29 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska HARPAGAN Zielona Góra
30 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
31 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól
32 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
33 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
34 Magdalena Rezner 1987 Ploty Zielona Góro Zacznij Biegać
35 MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA 1977 POŁUPIN Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
36 Janusz Wróblewski 1969 POŁUPIN RFT Szczawno
37 Seweryn Wróblewski 1994 Połupin POŁUPIN
38 Damian Czołhan 1975 Płoty GALLOWEY TEAM ZIELONA GÓRA
39 Nela Szczur 2004 Płoty Szybkie i wściekłe
40 Katarzyna Kata 1983 Płoty Harpagan ZG
41 Arkadiusz Stróżyk 1985 Strausberg FC Herrensee
42 Maja Stróżyk 1989 Strausberg FC Herrensee
43 Zbigniew Stengert 1977 Szczawno
44 Damian Orłowski 1997 Szczawno Szczawno
45 Dawid Błażejczyk 1997 Szczawno Zieloni Łagów
46 Paulina Muzia 1988 Szczawno
47 Rafał Biliński 1976 Szprotawa Rafalbil76
48 Maciej Kaczmarek 1980 Słubice Polsko-Niemiecka Placówka SG w Świecku
49 Arkadiusz Sowa 1984 Słubice Fit For Run FFO
50 Malgorzata Krakus 1983 Wężyska Bbl Gubin
51 Beata Psyk 1976 Żagań
52 Kinga Drewicz 1979 Żagań
53 Paweł Ałdaś 1990 Żagań
54 Kamila Konior 1978 Żagań
55 Patryk Sochocki 1995 Żagań
56 Roksana Kania 1975 Żagań
57 SŁAWOMIR BANASZEK 1976 ŻARY Szymi Team Żary
58 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
59 MARIUSZ GRUSZECKI 1965 ZIELONA GÓRA
60 Jaroslaw Zapała 1976 Zielona Góra
61 Piotr Dardziński 1980 Zielona Góra
62 Adam Sury 1980 Zielona Góra
63 Dagmara Łazuta 1986 Zielona Góra
64 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
65 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/Galloway Team
66 Dorota Ratajczak 1977 Zielona Góra Ratajczak Run
67 Justyna Kuberacka 1988 Zielona Góra
68 Dacjan Rzeźnik 1989 Zielona Góra
69 michał orłowski 1981 zielona góra
70 Łukasz Sobotka 1984 Zielona Góra
71 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra EKM
72 Justyna Gauza 1981 Zielona Góra
73 Andrzej Skafiriak 1981 Zielona Góra
74 Anna Respondek 1983 Zielona Góra
75 Tomasz Trębski 1981 Zielona Góra RRRR
76 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra
77 Paweł Ratajczak 1976 Zielona Góra Ratajczak Run
78 Karolina Michalczak 1979 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
79 Karolina Piotrowska 1991 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
80 Paweł Pilonis 1973 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
81 Agnieszka Sobotka 1985 Zielona Góra
82 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
83 Łukasz Jankowiak 1991 Zielona Góra Ale Tempo
84 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
85 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra
86 DOROTA JAWORSKA 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
87 Adam Kaczmarek 1978 Zielona Góra Aeroklub Ziemi Lubuskiej
88 Ewa Turbak 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
89 Sylwia Sułkowska 1980 Zielona Góra Harpagan ZG
90 Agnieszka Smyczyńska 1980 Zielona Góra
91 Bartosz Kiełek 2004 Zielona Góra
92 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
93 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
94 Anita Łowigus 1988 Zielona Góra
95 Krzysztof Pieńkowski 1987 Zielona Góra
96 Maciej Słomczyński 1994 Zielona Góra
97 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
98 Joanna Grasza 1998 Zielona Góra
99 Nina Wozowczyk 1984 Zielona Góra
100 Anna Firlej 1994 Zielona Góra Krwiobieg(anie) Zielona Góra