Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński
2 Łukasz Długosz 1993 Zielona Góra OSPRO OCR
3 Zbigniew Gembara 1966 Libsko
4 Zbigniew Kostrzembski 1977 Zielona Góra
5 Włodzimierz Sosnówka 1974 Zielona Góra
6 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra Drużyna Gazety Zielona Góra
7 Urszula Kostyra 1979 Zielona Góra
8 Urszula Romejko 1983 Żagań
9 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
10 Tomasz Drozdek 1981 Broniszów
11 Tomasz Drużyński 1985 Zielona Góra
12 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra
13 Stanisław Szczepaniak 1978 Zielona Góra Forever Young
14 Sebastian Cichocki 1997 Nowa Sól Wspólnota Akademicka
15 Sebastian Krasoń 1974 Zielona Góra 1
16 Sandra Nowak 1990 Zielona Góra
17 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
18 Ryszard Mróz 1962 Zielona Góra
19 Roman Suwaj 1958 Zielona Góra Zombie
20 Roksana Kania 1975 Żagań
21 Robert Pytkowski 1977 Zielona Góra
22 Robert Tecław 1969 Jasień Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
23 Rafał Kania 1980 Zielona Góra
24 Rafał Nawrocki 1980 Zielona Góra
25 Przemysław Janecki 1977 Zielona Góra
26 Przemysław Skrzyński 1981 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
27 Przemysław Jaśniewski 1979 Zielona Góra
28 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra
29 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
30 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska Harpagan ZG
31 Piotr Żłobiński 1980 Zielona Góra SPORTGAS
32 Piotr Walania 1981 Świdnica Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
33 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY
34 Paweł Gilewski 1976 Zielona Góra
35 Paweł Krupa 1983 Ciemnice
36 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
37 Paweł Dżyga 1980 Zielona Góra
38 Paulina Braszak 1984 Nowogród Bobrzanski Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
39 Patrycja Drozd 1992 Zielona Góra
40 Patrycja Szukała 1993 Kotowice
41 Nikolay Staykov 1963 Zielona Góra
42 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKMLUBUSKIEMORSY
43 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
44 Monika Mroziuk 1986 Zielona Góra
45 Monika Gilewska 1973 Zielona Góra
46 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko
47 Miłosz Złotowski 2003 Zielona Góra
48 MIROSŁAW SMIRNOW 1960 GUBIN 1960
49 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie
50 Mirek Wilkin 1971 Żary FUNTRI
51 Mieczysław Sudnik 1954 Zielona Góra
52 Michał Wojnar 1981 Zielona Góra
53 Michał Trojanowski 1984 Zielona Góra
54 michał orłowski 1981 zielona góra
55 Michał Rzeczycka 1991 Zielona Góra
56 Michalina Kempa 2005 Zielona Góra
57 Małgorzata Wróblewska 1977 Połupin BBL Krosno Odrzańskie
58 Małgorzata Torenc 1970 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
59 Małgorzata Niedziela 1970 Żary
60 Małgorzata Malicka 1973 Zielona Góra ZGZB
61 Małgorzata Piórczyk 1981 Zielona Góra
62 Mateusz Kasperczyk 1990 Zielona Góra Radio Index
63 Marzena Eret 1976 Gubin
64 Marzena Rudzińska 1970 Jasień Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
65 Marta Milczarek 1980 Zielona Góra
66 Marta Michałek 1998 Międzybórz
67 Marta Duszynska 2005 Lubsko
68 Marta Stadnik 1986 Zielona Góra
69 Marta Hozakowska 1986 Zielona Góra
70 Marta GRABOWIECKA 1978 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
71 Marlena Skrzyńska 1985 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
72 Mariusz Roszkiewicz 1977 Zielona Góra ZGZB
73 Mariusz Pawelec 1972 Zielona Góra KB Forrest Gump
74 Mariusz Kwaśniewski 1971 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
75 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra ZGZB
76 Marek Bartoszewicz 1983 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
77 Marek Cichowlas 1975 Lubsko
78 Marek Górecki 1977 Zielona Góra
79 Marcin Skrzypczyński 1978 Zielona Góra
80 Marcin Kostyra 1981 Zielona Góra
81 Marcin Stawański 1981 Zielona Góra ZGZB
82 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
83 Marcin Krzywicki 1988 Zielona Góra Radio Index
84 Marcin Chmielewski 1976 Zielona Gora
85 Magdalena Chudy 1978 Lubsko
86 Magdalena Gregorczyk 1998 Jasień
87 Magdalena Jakubiak 1978 Zielona Góra ZGZB
88 Maciej Marcinowski 1981 Nowogród Bobrzańsk FIBER Nowogród Bobrzanski
89 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
90 Maciej Markowski 1997 Gubin
91 Lidia Smykowska 1956 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
92 Leszek Puszkiel 1957 Zielona Góra 1957
93 Lech Bartkiewicz 1973 Zielona Góra ZGZB
94 Krzysztof Pieńkowski 1987 Zielona Góra
95 Krzysztof Fechner 1980 Zielona Góra
96 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra ZGZB
97 Krzysztof Zapotoczny 1983 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
98 Krystian Piwoński 1978 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
99 Konrad Cybulski 1988 Kotowice
100 Kinga Stanek 1994 Zielona Góra BeActive Studio