Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Łukasz Sobotka 1984 Zielona Góra
2 Łukasz Jankowiak 1991 Zielona Góra Ale Tempo
3 Łukasz Długosz 1993 Zielona Góra OSPRO OCR
4 Łukasz Rosochacz 1985 Zielona Góra Sportano Team
5 Zbigniew Kostrzembski 1977 ZIELONA GÓRA
6 Zbigniew Stengert 1977 Szczawno
7 Zbigniew Popielarz 1970 Zielona Góra
8 Wojtek Grabowski 1979 Zielona Góra
9 Wojciech DUTCZAK 1983 Zielona Góra
10 Wiktor Zasada 2006 Krosno Odrzańskie KL LUMEL ZIELONA GÓRA
11 Waldemar Macias 1958 Zielona Góra
12 Tomasz Trębski 1981 Zielona Góra RRRR
13 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
14 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
15 Tomasz Czechowski 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
16 Tomasz Drozdek 1981 Broniszów
17 Tomasz Płuciennik 1981 Zielona Góra Buła i spóła
18 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
19 SŁAWOMIR BANASZEK 1976 ŻARY Szymi Team Żary
20 Sylwia Sułkowska 1980 Zielona Góra Harpagan ZG
21 Sylwia Przybyła 1989 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
22 Seweryn Wróblewski 1994 Połupin POŁUPIN
23 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
24 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/Galloway Team
25 Roman Suwaj 1958 Zielona Góra Team Zombie
26 Roksana Kania 1975 Żagań
27 Renata Popielarz 1971 Zielona Góra
28 Rafał Biliński 1976 Szprotawa Rafalbil76
29 Radek Michalczak 1982 Zielona Góra Pozamiatane.eu
30 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra
31 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
32 Przemysław CUKIERNIK 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
33 Przemysław Skrzyński 1981 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
34 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska HARPAGAN Zielona Góra
35 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól
36 Piotr Dardziński 1980 Zielona Góra
37 Piotr Lasota 1980 Zielona Góra
38 Paweł Ratajczak 1976 Zielona Góra Ratajczak Run
39 Paweł Pilonis 1973 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
40 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
41 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY TRANSPORT
42 Paweł Ałdaś 1990 Żagań
43 Paweł Kokot 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
44 Paulina Muzia 1988 Szczawno
45 Patryk Sochocki 1995 Żagań
46 Patrycja Turzańska 1985 Zielona Góra
47 Patrycja Cybulska 1993 Kotowice
48 Oliwia Juszczak 1993 Zielona Góra
49 Norbert Herdzik 1975 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
50 Nina Wozowczyk 1984 Zielona Góra
51 Nicolay Staykov 1963 Zielona Góra
52 Nela Szczur 2004 Płoty Szybkie i wściekłe
53 Natalia Kozakiewicz 1989 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
54 Natalia Malinowska 1987 Płoty
55 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
56 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
57 Monika Stanisławczyk 1978 Zielona Góra
58 Monika Łowejko 1981 Zielona Góra Harpagan ZG
59 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko
60 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
61 Mieczysław Sudnik 1954 Zielona Góra
62 michał orłowski 1981 zielona góra
63 Michał Kołłątaj 1981 Kożuchów
64 Michał Rzeczycki 1991 Zielona Góra
65 MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA 1977 POŁUPIN Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
66 Małgorzata Sadowska 1974 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
67 Mateusz Kasperczyk 1990 Zielona Góra Radio Index
68 Marzena Eret 1976 Gubin
69 Marzena Mazurek 1982 Droszków
70 Marta Jabłońska 1976 Zielona Góra
71 Marta Marczewska 1983 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/ Galloway Team
72 Marta Hozakowska 1986 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
73 Marta Grabowiecka 1978 ZIELONA GÓRA Run For Fun ZGZB
74 Marlena Skrzyńska 1985 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
75 MARIUSZ GRUSZECKI 1965 ZIELONA GÓRA
76 Mariusz Roszkiewicz 1977 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
77 MARIUSZ GRACZYK 1973 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
78 Mariola Cieślik 1975 Zielona Góra
79 Marek Turzański 1985 Zielona Góra
80 Marek Zboralski 1970 Zielona Góra Rosner
81 Marcin Chmielewski 1976 Zielona Góra
82 Marcin Jankowiak 1984 Zielona Góra AleTempo
83 Marcin Krzywicki 1988 Zielona Góra Radio Index
84 Marcin Skrzypczyński 1978 Zielona Góra
85 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
86 Malgorzata Krakus 1983 Wężyska Bbl Gubin
87 Maja Stróżyk 1989 Strausberg FC Herrensee
88 Magdalena Rezner 1987 Ploty Zielona Góro Zacznij Biegać
89 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra
90 Magdalena Sowińska 1977 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
91 Maciej Kaczmarek 1980 Słubice Polsko-Niemiecka Placówka SG w Świecku
92 Maciej Słomczyński 1994 Zielona Góra
93 Krzysztof Pieńkowski 1987 Zielona Góra
94 Krzysztof Mazurek 1983 Droszków
95 Krzysztof Peno 1970 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
96 Krzysztof Kiełek 1971 Zielona Góra Green Team
97 Konrad Cybulski 1988 Kotowice
98 Klaudia Rozmysłowicz 1983 Zielona góra 4
99 Kinga Drewicz 1979 Żagań
100 Katarzyna Niemiec 1982 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina