Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adam Krzyżyk 1976 Zielona Gora - Przylep SRS
2 Adam RYNAS 1975 Zielona Góra RynaskiTeam
3 ADAM NOWOROLNIK 1977 ZIELONA GÓRA ZGZB
4 Adam Główka 1984 Zielona Góra Sulima Rowery Team
5 Adam Sury 1980 Zielona Góra
6 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
7 Agata Kostrzewska 1984 Zielona Góra Team Marysiak
8 Agnieszka Carlsson 1975 ZIELONA GÓRA niezrzeszona
9 Agnieszka Rogacka 1976 Sulechów
10 Agnieszka Sowa 1975 Zielona Góra
11 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
12 Agnieszka Bądzielewska 1979 Gubin Bbl Gubin
13 Agnieszka Frankowska 1978 Zielona Góra
14 Agnieszka Jaśniewska 1980 Zielona Góra
15 Agnieszka Woch 1973 Zielona Góra
16 Aleksandra Leśniewska 1995 Nowa Sól Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
17 Aleksandra Drużyńska 1986 Zielona Góra
18 Aleksandra Nawrocka 1980 Zielona Góra Trio Fortis
19 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
20 Alicja Gembara-Witczak 1991 Zielona Góra
21 Alicja Strychalska 1983 Zielona góra
22 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona góra Zielona Góro Zacznij Biegać
23 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
24 Aneta Szustak 1975 Sulechów
25 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
26 Anita Łowigus 1988 Zielona Góra
27 Anita Ratomska 1975 Górzyn
28 Anna Kapela 1985 Gubin Bbl Gubin
29 Anna Czapla-Rynas 1979 Zielona Góra RynaskiTeam
30 Anna Wąsińska 1975 Zielona Góra Forever Young
31 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra
32 Anna Respondek 1983 Zielona Góra
33 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan ZG
34 Arkadiusz Chudy 1976 Lubsko
35 Artur Szustak 1976 Sulechow
36 Artur Olejnik 1982 Zielona Góra
37 Barbara Niewczas 1991 Zielona Góra Sisters
38 Bartosz Zborowski 1984 Zielona Góra RANT TEAM
39 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra brak
40 Bartosz Piątek 1981 Zielona Góra
41 Bartosz Olszewski 1986 Zielona Góra
42 Bartłomiej Michalski 1985 Żary Nadleśnictwo Lipinki
43 Beata Boczar 1965 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
44 Beata Kopaczyńska 1971 Zielona Góra
45 Beata Psyk 1976 Żagań
46 Bogdan Zapała 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow
47 Bolesław Brzeziński 1944 Czerwieńsk
48 Dagmara Łazuta 1986 ZIELONA GÓRA
49 Damian Krzesiński 1984 Zielona góra BIEGOSTACJA
50 Damian Orłowski 1997 Szczawno
51 Daniel Tomczak 1978 Zielona Góra Sky Team
52 Dariusz Markowski 1993 Gubin Bbl Gubin
53 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
54 Dariusz Bryński 1963 zielona góra
55 Dorota Kabzińska-Galas 1984 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
56 Edyta Januszewska 1991 Głogów
57 Elżbieta Rosołek 1965 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
58 Emilia Kasperska 2005 Zielona Góra
59 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra
60 Emilia Dąbek 1982 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
61 EMILIA CZYCZ 1950 ZIELONA GÓRA
62 Ewa Jóźwiak 1976 Gubin
63 Ewa Turbak 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
64 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
65 Ewa Baranowska 1978 Zielona Góra
66 Ewa Dobrychłop 1982 Zielona Góra
67 Ewa Mrula 1973 Zielona Góra
68 Ewa Olesińska 1975 Zielona góra
69 Ewa Krzymowska 1975 Zielona Góra
70 Ewelina MICHNOWICZ 1992 Krosno Odrzańskie 1992
71 Franciszek Balak 1981 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
72 Gabriela Staszewska 2004 Zielona Góra Bursa TEAM
73 Grzegorz Bazydło 1978 Zielona Góra
74 Grzegorz Koralewski 1975 Zielona Góra Forever Young
75 Grzegorz Nawlicki 1977 Zielona Góra ZGZB
76 Grzegorz Stachowiak 1977 Żagań
77 Grzegorz Szczepaniak 1974 Zielona Góra Forever Young
78 Grzegorz Herman 1979 Zielona Góra
79 Halina Bartkiewicz 1974 Zielona Góra
80 Ilona Olejnik 1968 ZIELONA GÓRA
81 IRENA NOWOROLNIK 1980 ZIELONA GÓRA ZGZB
82 Ireneusz Ziobrowski 1975 Sulechów
83 Iwona Zasada 1978 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
84 Iwona Marcinowska 1983 Nowogród Bobrzańsk FIBER Nowogród Bobrzanski
85 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
86 Izabela Koszewar 1976 Zielona Góra
87 Izabela Wiśniewska 1983 Zielona Góra
88 Izabela Kuchta 1978 Radomia
89 Jacek Nowak 1986 Zielona Góra
90 Jacek Lewandowski 1979 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
91 Jacek Stadnik 1991 Zielona Góra Sklep dla biegaczy Run Planet
92 Jacek Kuchta 1978 Radomia
93 Jacek Boguś-Sieniawski 1980 Zielona Góra
94 Jakub Sklepowicz 1988 Zielona Góra LUG RUNNERS TEAM
95 Jakub Wojtalewicz 1996 Zielona Góra
96 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
97 Janusz Wróblewski 1969 Połupin BBL Krosno Odrzańskie
98 Jarosław Szpak 1967 Bytom Odrz. YNWA
99 Jarosław Karłowicz 1973 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
100 Joanna Nidzińska 1979 Zielona Góra