Lista startowa - 8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Marta Marczewska 1983 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/ Galloway Team
2 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/krwiobieg(anie)
3 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/Galloway Team
4 Ewa Ptaszkiewicz 1971 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać/Galloway Team
5 Łukasz Jankowiak 1991 Zielona Góra Ale Tempo
6 JOANNA GRUSZECKA 1965 ZIELONA GÓRA Joanna Gruszecka
7 Adam Krzyżyk 1976 Zielona Góra Cztery Łapy i ja
8 Tomasz Płuciennik 1981 Zielona Góra Buła i spóła
9 Julia Stefańczak 1996 Zielona Góra Prorowery.pl Zielona Góra
10 Arkadiusz Sowa 1984 Słubice Fit For Run FFO
11 Karolina Cepielik 1981 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
12 Małgorzata Sadowska 1974 Krosno Odrzańskie BBC krosno odrzanskie
13 Dawid Błażejczyk 1997 Szczawno Zieloni Łagów
14 Damian Orłowski 1997 Szczawno Szczawno
15 Janusz Wróblewski 1969 POŁUPIN RFT Szczawno
16 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
17 MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA 1977 POŁUPIN Biegam Bo Chcę Krosno Odrzańskie
18 Grzegorz Ganczar 1983 Zielona Góra Ganczary biegają
19 Piotr Szatkowski 1982 Niwiska HARPAGAN Zielona Góra
20 Przemysław CUKIERNIK 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
21 Paweł Kokot 1982 Zielona Góra HARPAGAN Zielona Góra
22 Adam Kaczmarek 1978 Zielona Góra Aeroklub Ziemi Lubuskiej
23 Maciej Kaczmarek 1980 Słubice Polsko-Niemiecka Placówka SG w Świecku
24 Arkadiusz Stróżyk 1985 Strausberg FC Herrensee
25 Maja Stróżyk 1989 Strausberg FC Herrensee
26 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY TRANSPORT
27 Anna Firlej 1994 Zielona Góra Krwiobieg(anie) Zielona Góra
28 Agnieszka Bluszcz 1975 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
29 Magdalena Sowińska 1977 Zielona Góra Dziewczęta z kijami
30 Radek Michalczak 1982 Zielona Góra Pozamiatane.eu
31 Wiktor Zasada 2006 Krosno Odrzańskie KL LUMEL ZIELONA GÓRA
32 Dorota Ratajczak 1977 Zielona Góra Ratajczak Run
33 Paweł Ratajczak 1976 Zielona Góra Ratajczak Run
34 Marek Zboralski 1970 Zielona Góra Rosner
35 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
36 Jacek Boguś 1980 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
37 Kajetan Hozakowski 1989 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
38 Marta Hozakowska 1986 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
39 Paweł Pilonis 1973 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
40 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
41 Damian Krzesiński 1986 Zielona Góra BIEGOSTACJA TEAM
42 Emilia Pluskota 1980 Zielona Góra EKM
43 Łukasz Rosochacz 1985 Zielona Góra Sportano Team
44 SŁAWOMIR BANASZEK 1976 ŻARY Szymi Team Żary
45 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać / GB Statystyka Lubuska
46 Roman Suwaj 1958 Zielona Góra Team Zombie
47 Jacek Lewandowski 1979 Zielona Góra GBSL Statystyka Lubuska
48 Katarzyna Niemiec 1982 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
49 Grzegorz Niemiec 1973 Jeziory Wysokie Biegowa Rodzina
50 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
51 Ewa Turbak 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
52 Katarzyna Cyran 1979 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
53 Natalia Kozakiewicz 1989 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
54 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
55 Norbert Herdzik 1975 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
56 Ewa Mrula 1973 zielona gora EKM LUBUSKIE MORSY
57 Mateusz Kasperczyk 1990 Zielona Góra Radio Index
58 Marcin Krzywicki 1988 Zielona Góra Radio Index
59 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
60 Dawid Kita 2003 Gubin Bursa TEAM
61 Łukasz Długosz 1993 Zielona Góra OSPRO OCR
62 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
63 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
64 Jacek Walkowiak 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
65 Rafał Biliński 1976 Szprotawa Rafalbil76
66 Klaudia Rozmysłowicz 1983 Zielona góra 4
67 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
68 Arkadiusz Terka 1970 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
69 Jarosław Karłowicz 1973 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
70 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
71 Basia Turkowska 1975 Zielona Góra Biegam Bo Muszę
72 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
73 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie PiaskiTeam
74 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
75 Tomasz Czechowski 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
76 Anna Kapela 1985 Gubin Bbl Gubin
77 Malgorzata Krakus 1983 Wężyska Bbl Gubin
78 Marta Grabowiecka 1978 ZIELONA GÓRA Run For Fun ZGZB
79 Krzysztof Kiełek 1971 Zielona Góra Green Team
80 Beata Boczar 1965 Zielona Góra Green Team
81 Alicja Starczewska Pluta 1969 Zielona Góra Krwiobieganie
82 Jarosław Pluta 1964 Zielona Góra Krwiobieganie
83 Seweryn Wróblewski 1994 Połupin POŁUPIN
84 Sylwia Przybyła 1989 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
85 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
86 Ewa Krojcig 1980 Zielona Góra Szybkie i wściekłe
87 Nela Szczur 2004 Płoty Szybkie i wściekłe
88 Tomasz Trębski 1981 Zielona Góra RRRR
89 Katarzyna Trębska 1981 Zielona Góra RRRR
90 Daniel Tomczak 1978 Zielona Góra 33 Baza Lotnictwa Transportowego
91 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
92 Jan Kazimir 2005 Gozdnica Biegając z Wilkami
93 Marcin Jankowiak 1984 Zielona Góra AleTempo
94 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
95 Sylwia Sułkowska 1980 Zielona Góra Harpagan ZG
96 Paweł Szatkowski 1980 Niwiska Harpagan ZG
97 Andrzej Gembara 1976 Zielona Góra Harpagan ZG
98 Agata Gembara 1977 Zielona Góra Harpagan ZG
99 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan ZG
100 Monika Łowejko 1981 Zielona Góra Harpagan ZG