Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
201 Karolina Cepielik 1981 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
202 Przemysław Świrko 1972 Zielona Góra Biegamy dla Siebie
203 Aleksandra Nawrocka 1980 Zielona Góra Trio Fortis
204 Mirek Wilkin 1971 Żary FUNTRI
205 Justyna Hutor 1977 Trzebiechów NGB
206 Jakub Sklepowicz 1988 Zielona Góra LUG RUNNERS TEAM
207 Sebastian Cichocki 1997 Nowa Sól Wspólnota Akademicka
208 Monika Szymańska Kozioł 1978 Zielona Góra EKMLUBUSKIEMORSY
209 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
210 Marta GRABOWIECKA 1978 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
211 Łukasz Długosz 1993 Zielona Góra OSPRO OCR
212 Monika Panfil 1984 Zielona Góra Bursa TEAM
213 Gabriela Staszewska 2004 Zielona Góra Bursa TEAM
214 Daniel Tomczak 1978 Zielona Góra Sky Team
215 Anna Czapla-Rynas 1979 Zielona Góra RynaskiTeam
216 Adam RYNAS 1975 Zielona Góra RynaskiTeam
217 Adam Krzyżyk 1976 Zielona Gora - Przylep SRS
218 Bartłomiej Michalski 1985 Żary Nadleśnictwo Lipinki
219 Bogdan Zapała 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow
220 Marcin Krzywicki 1988 Zielona Góra Radio Index
221 Mateusz Kasperczyk 1990 Zielona Góra Radio Index
222 Katarzyna Cyran 1979 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
223 Małgorzata Torenc 1970 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
224 Ewa Turbak 1978 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
225 Aleksandra Leśniewska 1995 Nowa Sól Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
226 Piotr Żłobiński 1980 Zielona Góra SPORTGAS
227 Kinga Stanek 1994 Zielona Góra BeActive Studio