Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Natalia Pluta 2019 Zielona Góra
2 Liliana Pytko 2012 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
3 Alicja Masternak 2017 Przytok
4 Aleksandra Masternak 2013 Przytok
5 Bartosz Sikorski 2013 Zielona Góra
6 Maja Sury 2016 Zielona Góra
7 Filip Rosochacz 2018 Zielona Góra KB Forrest Gump
8 Maximilian Tomczak 2014 Zielona Góra Sky Team
9 Szymon Krasoń 2007 Zielona Góra Zlks
10 Wojciech Krasoń 2010 Zielona Góra
11 Karol Drozdek 2010 Broniszów
12 Jagoda Ziobrowska 2019 Zielona Góra
13 Aleksandra Respondek 2016 Zielona Góra
14 Michał Respondek 2013 Zielona Góra APMM
15 Aniela Pytkowska 2010 Zielona Góra
16 Jakub Pytkowski 2013 Zielona Góra
17 Łucja Pytkowska 2016 Zielona Góra
18 Antoni Denisów 2012 Zielona Góra
19 Tymon Denisów 2015 Zielona Góra Sprinter
20 Wojtuś Drużyński 2016 Zielona Góra
21 Laura DRUŻYŃSKA 2019 Zielona Góra
22 Lila Drużyńska 2019 Zielona Góra
23 Zosia Wasiak 2016 Zielona Góra
24 Julia Moreno 2017 Zielona Góra
25 Tobiasz Śnita 2015 Zielona Góra
26 Dawid Śnita 2017 Zielona Góra
27 Oliwia Kosiorek 2010 Zielona Góra ZGZB
28 Karol Tymuła 2014 Zielona Góra
29 Hanna Michalska 2013 Żary
30 Waldemar Michalski 2014 Żary
31 Maksymilian Leńczuk 2013 Zielona Gora
32 Laura Sawaściuk 2011 Zielona Góra
33 Mikołaj Sawaściuk 2016 Zielona Góra
34 Patryk Szukała 2014 Zielona Góra
35 Antoni Tatarynowicz 2016 Zielona Góra
36 Nela Wolańska 2013 Zielona Góra
37 Dawid Karbownik 2012 Zielona Góra
38 Oliwia Karbownik 2009 Zielona Góra
39 Michał Łakota 2014 Kargowa
40 Kacper Kuberacki 2014 Zielona Góra
41 Gabriela Rudzińska 2009 Jasień Jasień biega
42 Wiktor Rynas 2010 Zielona Góra RynaskiTeam
43 Mia Łowigus 2017 Zielona Góra
44 Lena Ściłba 2011 Zielona Góra
45 Zuzanna Cybulska 2017 Kotowice
46 Zofia Witczak 2017 Zielona Góra
47 Antoni Witczak 2020 Zielona Góra
48 Paweł Kata 2014 Płoty Harpagan ZG
49 Błażej Kata 2009 Płoty Harpagan ZG
50 Aniela Najdowska 2019 Zielona Góra Biegamy dla Medali
51 Mikołaj Kaniecki 2011 Letnica
52 Julian Stołowski 2019 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
53 Aleksandra Dżyga 2012 Zielona Góra
54 Hanna Dżyga 2008 Zielona Góra
55 Julia Sobalak 2007 Zielona Góra
56 Julia Skorupa 2018 Zielona Góra
57 Dobrusia Dąbek 2015 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
58 Miłka Dąbek 2018 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
59 Jan Kania 2011 Zielona Góra
60 Sebastian Skorupa 2012 Zielona Góra
61 Kornel Fechner 2009 Zielona Góra
62 Klaudia Kosiorek 2014 Zielona Góra ZGZB
63 Jan Pieńkowski 2019 Zielona Góra
64 Adam Pieńkowski 2017 Zielona Góra
65 Marta Nawrocka 2010 Zielona Góra Mali Ob.Leśni
66 Laura Rzeczycka 2019 Zielona Góra
67 Nicola Skrzyńska 2014 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
68 Krzysztof Kuchta 2010 Radomia
69 Julia Skrzyńska 2016 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
70 Wojciech Styrna 2017 Zielona Góra
71 Dawid Zasada 2008 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
72 Tomek Wójtowicz 2011 Przytok
73 Oliwia Muravinets 2016 Zielona Góra
74 Katarzyna Cichowlas 2010 Lubsko
75 Mateusz Nawrocki 2007 Zielona Góra
76 Jędrzej Błażków 2011 Zielona Góra
77 Marcel Goj 2017 Zielona Góra
78 EWA NOWOROLNIK 2012 ZIELONA GÓRA ZGZB
79 Ania CYGNAR 2017 Zielona Góra
80 Nikodem Olszewski 2016 Zielona Góra
81 Natan Olszewski 2013 Zielona Góra
82 Wiktoria Sobień 2017 zielona góra
83 Julia Sobień 2011 zielona góra
84 Tymon Fanajło 2017 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
85 Filip Fanajło 2015 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
86 Antek Gorzelanny 2018 Zielona Góra
87 Kornelia Nagórna 2015 Zielona Góra
88 PAWEŁ NOWOROLNIK 2008 ZIELONA GÓRA ZGZB
89 Szymon Linkowski 2012 Zielona Góra APMM
90 Gabrysia Linkowska 2017 Zielona Góra Rozśpiewane Przedszkole
91 Oliwier Goj 2011 Zielona Góra
92 Karolina Przybyła 2015 Zielona Góra
93 Maria Andrysiak 2011 Zielona Góra
94 Kamil Herman 2015 Zielona Góra
95 Hubert Drzymała 2011 Zielona Góra
96 Adam Ślaski 2015 Zielona Góra
97 Maciej Ślaski 2012 Zielona Góra Ulks Sprinter
98 Dorian Hutor 2019 Trzebiechów NGB
99 Leon Dankowski 2019 Zielona góra
100 Wiktoria Dankowska 2013 Zielona góra