Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Wiktoria Krzesińska 2011 Zielona Góra BIEGOSTACJA
2 Maja Główka 2016 Zielona Góra
3 Iga Araszewska 2015 Zielona Góra
4 Wiktor Szymański 2008 Zielona Góra Ulks Sprinter
5 Wojciech Kosiński 2011 Zielona Góra
6 Hanna Drużyńska 2018 Zielona Góra
7 Kacper Główka 2011 Zielona Góra
8 Aleksandra Masternak 2013 Przytok
9 Alicja Masternak 2017 Przytok
10 Bartosz Sikorski 2013 Zielona Góra
11 Maja Sury 2016 Zielona Góra
12 Filip Rosochacz 2018 Zielona Góra KB Forrest Gump
13 Maximilian Tomczak 2014 Zielona Góra Sky Team
14 Szymon Krasoń 2007 Zielona Góra Zlks
15 Wojciech Krasoń 2010 Zielona Góra
16 Liliana Pytko 2012 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
17 Jagoda Ziobrowska 2019 Zielona Góra
18 Aleksandra Respondek 2016 Zielona Góra
19 Jakub Pytkowski 2013 Zielona Góra
20 Łucja Pytkowska 2016 Zielona Góra
21 Antoni Denisów 2012 Zielona Góra
22 Tymon Denisów 2015 Zielona Góra Sprinter
23 Wojtuś Drużyński 2016 Zielona Góra
24 Laura DRUŻYŃSKA 2019 Zielona Góra
25 Lila Drużyńska 2019 Zielona Góra
26 Zosia Wasiak 2016 Zielona Góra
27 Julia Moreno 2017 Zielona Góra
28 Michał Respondek 2013 Zielona Góra APMM
29 Karol Drozdek 2010 Broniszów
30 Tobiasz Śnita 2015 Zielona Góra
31 Dawid Śnita 2017 Zielona Góra
32 Oliwia Karbownik 2009 Zielona Góra
33 Dawid Karbownik 2012 Zielona Góra
34 Mikołaj Sawaściuk 2016 Zielona Góra
35 Karol Tymuła 2014 Zielona Góra
36 Hanna Michalska 2013 Żary
37 Waldemar Michalski 2014 Żary
38 Maksymilian Leńczuk 2013 Zielona Gora
39 Laura Sawaściuk 2011 Zielona Góra
40 Antoni Tatarynowicz 2016 Zielona Góra
41 Michał Łakota 2014 Kargowa
42 Błażej Kata 2009 Płoty Harpagan ZG
43 Kacper Kuberacki 2014 Zielona Góra
44 Gabriela Rudzińska 2009 Jasień Jasień biega
45 Wiktor Rynas 2010 Zielona Góra RynaskiTeam
46 Mia Łowigus 2017 Zielona Góra
47 Lena Ściłba 2011 Zielona Góra
48 Zuzanna Cybulska 2017 Kotowice
49 Zofia Witczak 2017 Zielona Góra
50 Antoni Witczak 2020 Zielona Góra
51 Paweł Kata 2014 Płoty Harpagan ZG
52 Aniela Najdowska 2019 Zielona Góra Biegamy dla Medali
53 Aniela Pytkowska 2010 Zielona Góra
54 Nicola Skrzyńska 2014 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
55 Hanna Dżyga 2008 Zielona Góra
56 Julia Sobalak 2007 Zielona Góra
57 Julia Skorupa 2018 Zielona Góra
58 Dobrusia Dąbek 2015 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
59 Miłka Dąbek 2018 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
60 Jan Kania 2011 Zielona Góra
61 Sebastian Skorupa 2012 Zielona Góra
62 Jędrzej Błażków 2011 Zielona Góra
63 Marcel Goj 2017 Zielona Góra
64 Oliwier Goj 2011 Zielona Góra
65 Aleksandra Dżyga 2012 Zielona Góra
66 Jan Pieńkowski 2019 Zielona Góra
67 Nela Wolańska 2013 Zielona Góra
68 Julia Skrzyńska 2016 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
69 Wojciech Styrna 2017 Zielona Góra
70 Dawid Zasada 2008 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
71 Tomek Wójtowicz 2011 Przytok
72 Oliwia Muravinets 2016 Zielona Góra
73 Katarzyna Cichowlas 2010 Lubsko
74 Mateusz Nawrocki 2007 Zielona Góra
75 Marta Nawrocka 2010 Zielona Góra Mali Ob.Leśni
76 Adam Pieńkowski 2017 Zielona Góra
77 Karolina Przybyła 2015 Zielona Góra
78 Maria Andrysiak 2011 Zielona Góra
79 Nikodem Olszewski 2016 Zielona Góra
80 Natan Olszewski 2013 Zielona Góra
81 Wiktoria Sobień 2017 zielona góra
82 Julia Sobień 2011 zielona góra
83 Tymon Fanajło 2017 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
84 Filip Fanajło 2015 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
85 Antek Gorzelanny 2018 Zielona Góra
86 Kornelia Nagórna 2015 Zielona Góra
87 zosia walczak 2016 zielona góra
88 Mikołaj Kaniecki 2011 Letnica
89 Ania CYGNAR 2017 Zielona Góra
90 EWA NOWOROLNIK 2012 ZIELONA GÓRA ZGZB
91 Kamil Herman 2015 Zielona Góra
92 Hubert Drzymała 2011 Zielona Góra
93 Adam Ślaski 2015 Zielona Góra
94 Maciej Ślaski 2012 Zielona Góra Ulks Sprinter
95 Dorian Hutor 2019 Trzebiechów NGB
96 Leon Dankowski 2019 Zielona góra
97 Wiktoria Dankowska 2013 Zielona góra
98 Gabrysia Linkowska 2017 Zielona Góra Rozśpiewane Przedszkole
99 Szymon Linkowski 2012 Zielona Góra APMM
100 PAWEŁ NOWOROLNIK 2008 ZIELONA GÓRA ZGZB