Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Dawid Karbownik 2012 Zielona Góra
102 Mikołaj Kaniecki 2011 Letnica
103 Jan Kania 2011 Zielona Góra
104 Marcel Jaśniewski 2012 Zielona Góra
105 Oliwia Jaśniewska 2007 Zielona Góra
106 Remigiusz Jakuszak 2019 zielona góra
107 Oliwier Jakubowski 2009 Zielona Góra
108 Szymon Jachowicz 2011 Świebodzin
109 Krzysztof Jachowicz 2012 Świebodzin
110 Dorian Hutor 2019 Trzebiechów NGB
111 Stanisław Hozakowska 2014 Zielona Góra
112 Kamil Herman 2015 Zielona Góra
113 Jakub Habuda 2014 Zielona Góra
114 Kacper Główka 2011 Zielona Góra
115 Maja Główka 2016 Zielona Góra
116 Antek Gorzelanny 2018 Zielona Góra
117 Dominik Górecki 2010 Zielona Góra
118 Marcel Goj 2017 Zielona Góra
119 Oliwier Goj 2011 Zielona Góra
120 Ewa Gabryszak 2019 Zielona Góra
121 Olaf Fijołek 2014 Zielona Góra
122 Kornel Fechner 2009 Zielona Góra
123 Tymon Fanajło 2017 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
124 Filip Fanajło 2015 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
125 Filip Eszer 2018 Nowa Sól
126 Aleksandra Dżyga 2012 Zielona Góra
127 Hanna Dżyga 2008 Zielona Góra
128 Hubert Drzymała 2011 Zielona Góra
129 Wojtuś Drużyński 2016 Zielona Góra
130 Hanna Drużyńska 2018 Zielona Góra
131 Laura DRUŻYŃSKA 2019 Zielona Góra
132 Lila Drużyńska 2019 Zielona Góra
133 Karol Drozdek 2010 Broniszów
134 Antoni Denisów 2012 Zielona Góra
135 Tymon Denisów 2015 Zielona Góra Sprinter
136 Leon Dankowski 2019 Zielona góra
137 Wiktoria Dankowska 2013 Zielona góra
138 Dobrusia Dąbek 2015 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
139 Miłka Dąbek 2018 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
140 Ania CYGNAR 2017 Zielona Góra
141 Zuzanna Cybulska 2017 Kotowice
142 Aleksandra Cybulska 2019 Kotowice
143 Katarzyna Cichowlas 2010 Lubsko
144 Nataszka Chmielewska 2011 Zielona Gora
145 Jędrzej Błażków 2011 Zielona Góra
146 Dawid Bazydło 2017 Zielona Góra
147 Szymon Bazydło 2014 Zielona Góra
148 Michał Bazydło 2010 Zielona Góra
149 Iga Araszewska 2015 Zielona Góra
150 Maria Andrysiak 2011 Zielona Góra
151 Weronika Andrys 2006 Bobrowice Bursa TEAM