Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Mia Łowigus 2017 Zielona Góra
2 Roksana Łosińska 2010 Zielona Góra Towarzystwo pływackie Zielona Góra
3 Michał Łakota 2014 Kargowa
4 Jagoda Ziobrowska 2019 Zielona Góra
5 Mateusz Zielonka 2009 Zielona Góra .
6 Miłosz Żebrowski 2018 Zielona Góra Miejskie Przedszkole nr 20 ''Pod Topolą''
7 Dawid Zasada 2008 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
8 Gabriela Władyka 2015 Zielona Góra
9 Nela Wolańska 2013 Zielona Góra
10 Tomek Wójtowicz 2011 Przytok
11 Zofia Witczak 2017 Zielona Góra
12 Antoni Witczak 2020 Zielona Góra
13 Zosia Wasiak 2016 Zielona Góra
14 zosia walczak 2016 zielona góra
15 Karol Tymuła 2014 Zielona Góra
16 Maximilian Tomczak 2014 Zielona Góra Sky Team
17 Antoni Tatarynowicz 2016 Zielona Góra
18 Wiktor Szymański 2008 Zielona Góra Ulks Sprinter
19 Patryk Szukała 2014 Zielona Góra
20 Maja Sury 2016 Zielona Góra
21 Wojciech Styrna 2017 Zielona Góra
22 Julian Stołowski 2019 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
23 Konrad Stawański 2009 Zielona Góra
24 Wiktoria Sobień 2017 zielona góra
25 Julia Sobień 2011 zielona góra
26 Julia Sobalak 2007 Zielona Góra
27 Tobiasz Śnita 2015 Zielona Góra
28 Dawid Śnita 2017 Zielona Góra
29 Jerzy Śmieliński 2018 Zielona Góra
30 Maciej Ślaski 2012 Zielona Góra Ulks Sprinter
31 Adam Ślaski 2015 Zielona Góra
32 Nicola Skrzyńska 2014 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
33 Julia Skrzyńska 2016 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
34 Julia Skorupa 2018 Zielona Góra
35 Sebastian Skorupa 2012 Zielona Góra
36 Nikodem Skafiriak 2014 Zielona Góra
37 Marika Skafiriak 2019 Zielona Góra
38 Bartosz Sikorski 2013 Zielona Góra
39 Antek Sieniawski 2008 Zielona Góra
40 Franek Sieniawski 2013 Zielona Góra DUSIAKI
41 Lena Ściłba 2011 Zielona Góra
42 Mikołaj Sawaściuk 2016 Zielona Góra
43 Laura Sawaściuk 2011 Zielona Góra
44 Laura Rzeczycka 2019 Zielona Góra
45 Wiktor Rynas 2010 Zielona Góra RynaskiTeam
46 Gabriela Rudzińska 2009 Jasień Jasień biega
47 Filip Rosochacz 2018 Zielona Góra KB Forrest Gump
48 Michał Respondek 2013 Zielona Góra APMM
49 Aleksandra Respondek 2016 Zielona Góra
50 Jakub Pytkowski 2013 Zielona Góra
51 Aniela Pytkowska 2010 Zielona Góra
52 Łucja Pytkowska 2016 Zielona Góra
53 Liliana Pytko 2012 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
54 Karolina Przybyła 2015 Zielona Góra
55 Natalia Pluta 2019 Zielona Góra
56 Adam Pieńkowski 2017 Zielona Góra
57 Jan Pieńkowski 2019 Zielona Góra
58 Sławomir Paguła 2015 Kotowice
59 Nikodem Olszewski 2016 Zielona Góra
60 Natan Olszewski 2013 Zielona Góra
61 PAWEŁ NOWOROLNIK 2008 ZIELONA GÓRA ZGZB
62 EWA NOWOROLNIK 2012 ZIELONA GÓRA ZGZB
63 Mateusz Nawrocki 2007 Zielona Góra
64 Marta Nawrocka 2010 Zielona Góra Mali Ob.Leśni
65 Aniela Najdowska 2019 Zielona Góra Biegamy dla Medali
66 Kornelia Nagórna 2015 Zielona Góra
67 Aleksandra Muzia 2014 Szczawno
68 Oliwia Muravinets 2016 Zielona Góra
69 Julia Moreno 2017 Zielona Góra
70 Waldemar Michalski 2014 Żary
71 Hanna Michalska 2013 Żary
72 Emil Michalak 2014 Zielona Góra
73 Jan Michalak 2014 Zielona Góra
74 Nikodem Matyszczak 2013 Zielona Góra
75 Alicja Masternak 2017 Przytok
76 Aleksandra Masternak 2013 Przytok
77 Hania Maj 2008 Żagań
78 Michał Maj 2010 Żagań
79 Szymon Linkowski 2012 Zielona Góra APMM
80 Gabrysia Linkowska 2017 Zielona Góra Rozśpiewane Przedszkole
81 Maksymilian Leńczuk 2013 Zielona Gora
82 Krzysztof Kuchta 2010 Radomia
83 Kacper Kuberacki 2014 Zielona Góra
84 Wiktoria Krzesińska 2011 Zielona Góra BIEGOSTACJA
85 Anna Król 2009 Zielona Góra
86 Maciej Król 2012 Zielona Góra
87 Maciej Kremer 2009 Zielona Góra .
88 Szymon Krasoń 2007 Zielona Góra Zlks
89 Wojciech Krasoń 2010 Zielona Góra
90 Oliwia Krajewska 2009 Zielona Góra
91 Patryk Kostyra 2012 Zielona Góra
92 Oliwia Kostyra 2009 Zielona Góra
93 Oliwia Kosiorek 2010 Zielona Góra ZGZB
94 Klaudia Kosiorek 2014 Zielona Góra ZGZB
95 Wojciech Kosiński 2011 Zielona Góra
96 Maks Konior 2009 Żagań
97 Bartosz Klimkiewicz 2011 Rzepin MKS Ilanka Rzepin
98 Paweł Kata 2014 Płoty Harpagan ZG
99 Błażej Kata 2009 Płoty Harpagan ZG
100 Oliwia Karbownik 2009 Zielona Góra