Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Weronika Andrys 2006 Bobrowice Bursa TEAM
2 Karol Drozdek 2010 Broniszów
3 Gabriela Rudzińska 2009 Jasień Jasień biega
4 Michał Łakota 2014 Kargowa
5 Zuzanna Cybulska 2017 Kotowice
6 Sławomir Paguła 2015 Kotowice
7 Aleksandra Cybulska 2019 Kotowice
8 Mikołaj Kaniecki 2011 Letnica
9 Katarzyna Cichowlas 2010 Lubsko
10 Filip Eszer 2018 Nowa Sól
11 Julian Stołowski 2019 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
12 Alicja Masternak 2017 Przytok
13 Aleksandra Masternak 2013 Przytok
14 Tomek Wójtowicz 2011 Przytok
15 Paweł Kata 2014 Płoty Harpagan ZG
16 Błażej Kata 2009 Płoty Harpagan ZG
17 Krzysztof Kuchta 2010 Radomia
18 Bartosz Klimkiewicz 2011 Rzepin MKS Ilanka Rzepin
19 Szymon Jachowicz 2011 Świebodzin
20 Krzysztof Jachowicz 2012 Świebodzin
21 Aleksandra Muzia 2014 Szczawno
22 Dorian Hutor 2019 Trzebiechów NGB
23 Hania Maj 2008 Żagań
24 Michał Maj 2010 Żagań
25 Maks Konior 2009 Żagań
26 Hanna Michalska 2013 Żary
27 Waldemar Michalski 2014 Żary
28 Mia Łowigus 2017 Zielona Góra
29 Wiktoria Krzesińska 2011 Zielona Góra BIEGOSTACJA
30 Mikołaj Sawaściuk 2016 Zielona Góra
31 Julia Sobalak 2007 Zielona Góra
32 Nataszka Chmielewska 2011 Zielona Gora
33 Maciej Ślaski 2012 Zielona Góra Ulks Sprinter
34 Miłosz Żebrowski 2018 Zielona Góra Miejskie Przedszkole nr 20 ''Pod Topolą''
35 Kornelia Nagórna 2015 Zielona Góra
36 Emil Michalak 2014 Zielona Góra
37 Jagoda Ziobrowska 2019 Zielona Góra
38 Lena Ściłba 2011 Zielona Góra
39 Laura Rzeczycka 2019 Zielona Góra
40 Wiktor Szymański 2008 Zielona Góra Ulks Sprinter
41 Julia Skorupa 2018 Zielona Góra
42 Antek Sieniawski 2008 Zielona Góra
43 Hanna Drużyńska 2018 Zielona Góra
44 zosia walczak 2016 zielona góra
45 Remigiusz Jakuszak 2019 zielona góra
46 Liliana Pytko 2012 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
47 Nicola Skrzyńska 2014 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
48 Antoni Tatarynowicz 2016 Zielona Góra
49 Franek Sieniawski 2013 Zielona Góra DUSIAKI
50 Leon Dankowski 2019 Zielona góra
51 Roksana Łosińska 2010 Zielona Góra Towarzystwo pływackie Zielona Góra
52 Zofia Witczak 2017 Zielona Góra
53 Wojciech Kosiński 2011 Zielona Góra
54 Oliwia Krajewska 2009 Zielona Góra
55 Wiktoria Dankowska 2013 Zielona góra
56 Stanisław Hozakowska 2014 Zielona Góra
57 Natalia Pluta 2019 Zielona Góra
58 Antoni Witczak 2020 Zielona Góra
59 Julia Skrzyńska 2016 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
60 Aniela Najdowska 2019 Zielona Góra Biegamy dla Medali
61 Jan Kania 2011 Zielona Góra
62 Dominik Górecki 2010 Zielona Góra
63 Gabrysia Linkowska 2017 Zielona Góra Rozśpiewane Przedszkole
64 Dawid Bazydło 2017 Zielona Góra
65 Aniela Pytkowska 2010 Zielona Góra
66 Nikodem Skafiriak 2014 Zielona Góra
67 Bartosz Sikorski 2013 Zielona Góra
68 Wojciech Styrna 2017 Zielona Góra
69 Sebastian Skorupa 2012 Zielona Góra
70 Anna Król 2009 Zielona Góra
71 Szymon Linkowski 2012 Zielona Góra APMM
72 Szymon Bazydło 2014 Zielona Góra
73 Jakub Pytkowski 2013 Zielona Góra
74 Marika Skafiriak 2019 Zielona Góra
75 Maja Sury 2016 Zielona Góra
76 Dawid Zasada 2008 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
77 Kornel Fechner 2009 Zielona Góra
78 Kacper Główka 2011 Zielona Góra
79 Maciej Król 2012 Zielona Góra
80 PAWEŁ NOWOROLNIK 2008 ZIELONA GÓRA ZGZB
81 Michał Bazydło 2010 Zielona Góra
82 Łucja Pytkowska 2016 Zielona Góra
83 Nela Wolańska 2013 Zielona Góra
84 Filip Rosochacz 2018 Zielona Góra KB Forrest Gump
85 Oliwia Kosiorek 2010 Zielona Góra ZGZB
86 Maja Główka 2016 Zielona Góra
87 Oliwier Jakubowski 2009 Zielona Góra
88 EWA NOWOROLNIK 2012 ZIELONA GÓRA ZGZB
89 Ewa Gabryszak 2019 Zielona Góra
90 Antoni Denisów 2012 Zielona Góra
91 Maximilian Tomczak 2014 Zielona Góra Sky Team
92 Oliwia Karbownik 2009 Zielona Góra
93 Oliwia Muravinets 2016 Zielona Góra
94 Klaudia Kosiorek 2014 Zielona Góra ZGZB
95 Jędrzej Błażków 2011 Zielona Góra
96 Ania CYGNAR 2017 Zielona Góra
97 Nikodem Matyszczak 2013 Zielona Góra
98 Tymon Denisów 2015 Zielona Góra Sprinter
99 Szymon Krasoń 2007 Zielona Góra Zlks
100 Dawid Karbownik 2012 Zielona Góra