Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Antoni Witczak 2020 Zielona Góra
2 Laura Rzeczycka 2019 Zielona Góra
3 Dorian Hutor 2019 Trzebiechów NGB
4 Laura DRUŻYŃSKA 2019 Zielona Góra
5 Lila Drużyńska 2019 Zielona Góra
6 Jagoda Ziobrowska 2019 Zielona Góra
7 Aleksandra Cybulska 2019 Kotowice
8 Natalia Pluta 2019 Zielona Góra
9 Marika Skafiriak 2019 Zielona Góra
10 Leon Dankowski 2019 Zielona góra
11 Ewa Gabryszak 2019 Zielona Góra
12 Remigiusz Jakuszak 2019 zielona góra
13 Jan Pieńkowski 2019 Zielona Góra
14 Julian Stołowski 2019 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
15 Aniela Najdowska 2019 Zielona Góra Biegamy dla Medali
16 Filip Eszer 2018 Nowa Sól
17 Miłosz Żebrowski 2018 Zielona Góra Miejskie Przedszkole nr 20 ''Pod Topolą''
18 Filip Rosochacz 2018 Zielona Góra KB Forrest Gump
19 Jerzy Śmieliński 2018 Zielona Góra
20 Antek Gorzelanny 2018 Zielona Góra
21 Miłka Dąbek 2018 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
22 Julia Skorupa 2018 Zielona Góra
23 Hanna Drużyńska 2018 Zielona Góra
24 Wiktoria Sobień 2017 zielona góra
25 Julia Moreno 2017 Zielona Góra
26 Zofia Witczak 2017 Zielona Góra
27 Dawid Śnita 2017 Zielona Góra
28 Alicja Masternak 2017 Przytok
29 Tymon Fanajło 2017 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
30 Dawid Bazydło 2017 Zielona Góra
31 Zuzanna Cybulska 2017 Kotowice
32 Wojciech Styrna 2017 Zielona Góra
33 Ania CYGNAR 2017 Zielona Góra
34 Mia Łowigus 2017 Zielona Góra
35 Gabrysia Linkowska 2017 Zielona Góra Rozśpiewane Przedszkole
36 Adam Pieńkowski 2017 Zielona Góra
37 Marcel Goj 2017 Zielona Góra
38 Antoni Tatarynowicz 2016 Zielona Góra
39 Nikodem Olszewski 2016 Zielona Góra
40 Wojtuś Drużyński 2016 Zielona Góra
41 Julia Skrzyńska 2016 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
42 Aleksandra Respondek 2016 Zielona Góra
43 Maja Główka 2016 Zielona Góra
44 zosia walczak 2016 zielona góra
45 Oliwia Muravinets 2016 Zielona Góra
46 Zosia Wasiak 2016 Zielona Góra
47 Maja Sury 2016 Zielona Góra
48 Łucja Pytkowska 2016 Zielona Góra
49 Mikołaj Sawaściuk 2016 Zielona Góra
50 Dobrusia Dąbek 2015 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
51 Filip Fanajło 2015 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
52 Iga Araszewska 2015 Zielona Góra
53 Kamil Herman 2015 Zielona Góra
54 Tymon Denisów 2015 Zielona Góra Sprinter
55 Tobiasz Śnita 2015 Zielona Góra
56 Adam Ślaski 2015 Zielona Góra
57 Gabriela Władyka 2015 Zielona Góra
58 Karolina Przybyła 2015 Zielona Góra
59 Kornelia Nagórna 2015 Zielona Góra
60 Sławomir Paguła 2015 Kotowice
61 Jakub Habuda 2014 Zielona Góra
62 Stanisław Hozakowska 2014 Zielona Góra
63 Olaf Fijołek 2014 Zielona Góra
64 Kacper Kuberacki 2014 Zielona Góra
65 Szymon Bazydło 2014 Zielona Góra
66 Nicola Skrzyńska 2014 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
67 Aleksandra Muzia 2014 Szczawno
68 Paweł Kata 2014 Płoty Harpagan ZG
69 Waldemar Michalski 2014 Żary
70 Maximilian Tomczak 2014 Zielona Góra Sky Team
71 Nikodem Skafiriak 2014 Zielona Góra
72 Klaudia Kosiorek 2014 Zielona Góra ZGZB
73 Karol Tymuła 2014 Zielona Góra
74 Patryk Szukała 2014 Zielona Góra
75 Michał Łakota 2014 Kargowa
76 Emil Michalak 2014 Zielona Góra
77 Jan Michalak 2014 Zielona Góra
78 Wiktoria Dankowska 2013 Zielona góra
79 Michał Respondek 2013 Zielona Góra APMM
80 Aleksandra Masternak 2013 Przytok
81 Franek Sieniawski 2013 Zielona Góra DUSIAKI
82 Jakub Pytkowski 2013 Zielona Góra
83 Nela Wolańska 2013 Zielona Góra
84 Nikodem Matyszczak 2013 Zielona Góra
85 Natan Olszewski 2013 Zielona Góra
86 Hanna Michalska 2013 Żary
87 Maksymilian Leńczuk 2013 Zielona Gora
88 Bartosz Sikorski 2013 Zielona Góra
89 Krzysztof Jachowicz 2012 Świebodzin
90 Sebastian Skorupa 2012 Zielona Góra
91 Maciej Ślaski 2012 Zielona Góra Ulks Sprinter
92 Szymon Linkowski 2012 Zielona Góra APMM
93 Dawid Karbownik 2012 Zielona Góra
94 Patryk Kostyra 2012 Zielona Góra
95 Antoni Denisów 2012 Zielona Góra
96 Aleksandra Dżyga 2012 Zielona Góra
97 Marcel Jaśniewski 2012 Zielona Góra
98 Maciej Król 2012 Zielona Góra
99 Liliana Pytko 2012 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
100 EWA NOWOROLNIK 2012 ZIELONA GÓRA ZGZB