Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Weronika Andrys 2006 Bobrowice Bursa TEAM
2 Mateusz Nawrocki 2007 Zielona Góra
3 Julia Sobalak 2007 Zielona Góra
4 Szymon Krasoń 2007 Zielona Góra Zlks
5 Oliwia Jaśniewska 2007 Zielona Góra
6 Antek Sieniawski 2008 Zielona Góra
7 PAWEŁ NOWOROLNIK 2008 ZIELONA GÓRA ZGZB
8 Dawid Zasada 2008 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
9 Hania Maj 2008 Żagań
10 Hanna Dżyga 2008 Zielona Góra
11 Wiktor Szymański 2008 Zielona Góra Ulks Sprinter
12 Kornel Fechner 2009 Zielona Góra
13 Gabriela Rudzińska 2009 Jasień Jasień biega
14 Maks Konior 2009 Żagań
15 Maciej Kremer 2009 Zielona Góra .
16 Anna Król 2009 Zielona Góra
17 Oliwia Kostyra 2009 Zielona Góra
18 Mateusz Zielonka 2009 Zielona Góra .
19 Oliwia Karbownik 2009 Zielona Góra
20 Oliwier Jakubowski 2009 Zielona Góra
21 Błażej Kata 2009 Płoty Harpagan ZG
22 Konrad Stawański 2009 Zielona Góra
23 Oliwia Krajewska 2009 Zielona Góra
24 Roksana Łosińska 2010 Zielona Góra Towarzystwo pływackie Zielona Góra
25 Michał Maj 2010 Żagań
26 Wiktor Rynas 2010 Zielona Góra RynaskiTeam
27 Michał Bazydło 2010 Zielona Góra
28 Aniela Pytkowska 2010 Zielona Góra
29 Wojciech Krasoń 2010 Zielona Góra
30 Oliwia Kosiorek 2010 Zielona Góra ZGZB
31 Dominik Górecki 2010 Zielona Góra
32 Krzysztof Kuchta 2010 Radomia
33 Katarzyna Cichowlas 2010 Lubsko
34 Marta Nawrocka 2010 Zielona Góra Mali Ob.Leśni
35 Karol Drozdek 2010 Broniszów
36 Hubert Drzymała 2011 Zielona Góra
37 Wiktoria Krzesińska 2011 Zielona Góra BIEGOSTACJA
38 Szymon Jachowicz 2011 Świebodzin
39 Oliwier Goj 2011 Zielona Góra
40 Tomek Wójtowicz 2011 Przytok
41 Bartosz Klimkiewicz 2011 Rzepin MKS Ilanka Rzepin
42 Nataszka Chmielewska 2011 Zielona Gora
43 Kacper Główka 2011 Zielona Góra
44 Mikołaj Kaniecki 2011 Letnica
45 Jędrzej Błażków 2011 Zielona Góra
46 Laura Sawaściuk 2011 Zielona Góra
47 Lena Ściłba 2011 Zielona Góra
48 Wojciech Kosiński 2011 Zielona Góra
49 Maria Andrysiak 2011 Zielona Góra
50 Julia Sobień 2011 zielona góra
51 Jan Kania 2011 Zielona Góra
52 EWA NOWOROLNIK 2012 ZIELONA GÓRA ZGZB
53 Liliana Pytko 2012 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
54 Maciej Król 2012 Zielona Góra
55 Marcel Jaśniewski 2012 Zielona Góra
56 Aleksandra Dżyga 2012 Zielona Góra
57 Antoni Denisów 2012 Zielona Góra
58 Patryk Kostyra 2012 Zielona Góra
59 Dawid Karbownik 2012 Zielona Góra
60 Szymon Linkowski 2012 Zielona Góra APMM
61 Maciej Ślaski 2012 Zielona Góra Ulks Sprinter
62 Sebastian Skorupa 2012 Zielona Góra
63 Krzysztof Jachowicz 2012 Świebodzin
64 Bartosz Sikorski 2013 Zielona Góra
65 Maksymilian Leńczuk 2013 Zielona Gora
66 Hanna Michalska 2013 Żary
67 Natan Olszewski 2013 Zielona Góra
68 Nikodem Matyszczak 2013 Zielona Góra
69 Nela Wolańska 2013 Zielona Góra
70 Jakub Pytkowski 2013 Zielona Góra
71 Franek Sieniawski 2013 Zielona Góra DUSIAKI
72 Aleksandra Masternak 2013 Przytok
73 Michał Respondek 2013 Zielona Góra APMM
74 Wiktoria Dankowska 2013 Zielona góra
75 Emil Michalak 2014 Zielona Góra
76 Jan Michalak 2014 Zielona Góra
77 Michał Łakota 2014 Kargowa
78 Patryk Szukała 2014 Zielona Góra
79 Karol Tymuła 2014 Zielona Góra
80 Klaudia Kosiorek 2014 Zielona Góra ZGZB
81 Nikodem Skafiriak 2014 Zielona Góra
82 Maximilian Tomczak 2014 Zielona Góra Sky Team
83 Waldemar Michalski 2014 Żary
84 Paweł Kata 2014 Płoty Harpagan ZG
85 Aleksandra Muzia 2014 Szczawno
86 Nicola Skrzyńska 2014 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
87 Szymon Bazydło 2014 Zielona Góra
88 Kacper Kuberacki 2014 Zielona Góra
89 Olaf Fijołek 2014 Zielona Góra
90 Stanisław Hozakowska 2014 Zielona Góra
91 Jakub Habuda 2014 Zielona Góra
92 Sławomir Paguła 2015 Kotowice
93 Kornelia Nagórna 2015 Zielona Góra
94 Karolina Przybyła 2015 Zielona Góra
95 Gabriela Władyka 2015 Zielona Góra
96 Adam Ślaski 2015 Zielona Góra
97 Tobiasz Śnita 2015 Zielona Góra
98 Tymon Denisów 2015 Zielona Góra Sprinter
99 Kamil Herman 2015 Zielona Góra
100 Iga Araszewska 2015 Zielona Góra