Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Julia Sobalak 2007 Zielona Góra
2 Kornelia Nagórna 2015 Zielona Góra
3 Jagoda Ziobrowska 2019 Zielona Góra
4 Mia Łowigus 2017 Zielona Góra
5 Mikołaj Sawaściuk 2016 Zielona Góra
6 Nataszka Chmielewska 2011 Zielona Gora
7 Emil Michalak 2014 Zielona Góra
8 Laura Rzeczycka 2019 Zielona Góra
9 Julia Skorupa 2018 Zielona Góra
10 zosia walczak 2016 zielona góra
11 Lena Ściłba 2011 Zielona Góra
12 Antek Sieniawski 2008 Zielona Góra
13 Hanna Drużyńska 2018 Zielona Góra
14 Remigiusz Jakuszak 2019 zielona góra
15 Leon Dankowski 2019 Zielona góra
16 Mikołaj Kaniecki 2011 Letnica
17 Alicja Masternak 2017 Przytok
18 Zuzanna Cybulska 2017 Kotowice
19 Antoni Tatarynowicz 2016 Zielona Góra
20 Krzysztof Kuchta 2010 Radomia
21 Wiktoria Dankowska 2013 Zielona góra
22 Natalia Pluta 2019 Zielona Góra
23 Aleksandra Masternak 2013 Przytok
24 Zofia Witczak 2017 Zielona Góra
25 Wojciech Kosiński 2011 Zielona Góra
26 Oliwia Krajewska 2009 Zielona Góra
27 Stanisław Hozakowska 2014 Zielona Góra
28 Filip Eszer 2018 Nowa Sól
29 Jan Kania 2011 Zielona Góra
30 Aniela Pytkowska 2010 Zielona Góra
31 Bartosz Sikorski 2013 Zielona Góra
32 Antoni Witczak 2020 Zielona Góra
33 Dominik Górecki 2010 Zielona Góra
34 Dawid Bazydło 2017 Zielona Góra
35 Nikodem Skafiriak 2014 Zielona Góra
36 Wojciech Styrna 2017 Zielona Góra
37 Sebastian Skorupa 2012 Zielona Góra
38 Jakub Pytkowski 2013 Zielona Góra
39 Maja Sury 2016 Zielona Góra
40 Anna Król 2009 Zielona Góra
41 Szymon Bazydło 2014 Zielona Góra
42 Marika Skafiriak 2019 Zielona Góra
43 Kacper Główka 2011 Zielona Góra
44 Łucja Pytkowska 2016 Zielona Góra
45 Kornel Fechner 2009 Zielona Góra
46 Maciej Król 2012 Zielona Góra
47 Michał Bazydło 2010 Zielona Góra
48 Nela Wolańska 2013 Zielona Góra
49 Tomek Wójtowicz 2011 Przytok
50 Maja Główka 2016 Zielona Góra
51 Antoni Denisów 2012 Zielona Góra
52 Michał Łakota 2014 Kargowa
53 Oliwier Jakubowski 2009 Zielona Góra
54 Ewa Gabryszak 2019 Zielona Góra
55 Oliwia Muravinets 2016 Zielona Góra
56 Jędrzej Błażków 2011 Zielona Góra
57 Ania CYGNAR 2017 Zielona Góra
58 Oliwia Karbownik 2009 Zielona Góra
59 Sławomir Paguła 2015 Kotowice
60 Nikodem Matyszczak 2013 Zielona Góra
61 Katarzyna Cichowlas 2010 Lubsko
62 Marcel Goj 2017 Zielona Góra
63 Nikodem Olszewski 2016 Zielona Góra
64 Wojtuś Drużyński 2016 Zielona Góra
65 Wojciech Krasoń 2010 Zielona Góra
66 Dawid Karbownik 2012 Zielona Góra
67 Patryk Szukała 2014 Zielona Góra
68 Aleksandra Muzia 2014 Szczawno
69 Mateusz Nawrocki 2007 Zielona Góra
70 Oliwier Goj 2011 Zielona Góra
71 Natan Olszewski 2013 Zielona Góra
72 Laura DRUŻYŃSKA 2019 Zielona Góra
73 Karol Drozdek 2010 Broniszów
74 Iga Araszewska 2015 Zielona Góra
75 Marcel Jaśniewski 2012 Zielona Góra
76 Hania Maj 2008 Żagań
77 Konrad Stawański 2009 Zielona Góra
78 Karolina Przybyła 2015 Zielona Góra
79 Wiktoria Sobień 2017 zielona góra
80 Lila Drużyńska 2019 Zielona Góra
81 Tobiasz Śnita 2015 Zielona Góra
82 Karol Tymuła 2014 Zielona Góra
83 Jerzy Śmieliński 2018 Zielona Góra
84 Michał Maj 2010 Żagań
85 Olaf Fijołek 2014 Zielona Góra
86 Adam Pieńkowski 2017 Zielona Góra
87 Maria Andrysiak 2011 Zielona Góra
88 Julia Sobień 2011 zielona góra
89 Zosia Wasiak 2016 Zielona Góra
90 Dawid Śnita 2017 Zielona Góra
91 Hanna Michalska 2013 Żary
92 Oliwia Jaśniewska 2007 Zielona Góra
93 Maks Konior 2009 Żagań
94 Jakub Habuda 2014 Zielona Góra
95 Jan Pieńkowski 2019 Zielona Góra
96 Kamil Herman 2015 Zielona Góra
97 Julia Moreno 2017 Zielona Góra
98 Kacper Kuberacki 2014 Zielona Góra
99 Waldemar Michalski 2014 Żary
100 Aleksandra Cybulska 2019 Kotowice