Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Weronika Andrys 2006 Bobrowice Bursa TEAM
2 Maria Andrysiak 2011 Zielona Góra
3 Iga Araszewska 2015 Zielona Góra
4 Dawid Bazydło 2017 Zielona Góra
5 Szymon Bazydło 2014 Zielona Góra
6 Michał Bazydło 2010 Zielona Góra
7 Jędrzej Błażków 2011 Zielona Góra
8 Nataszka Chmielewska 2011 Zielona Gora
9 Katarzyna Cichowlas 2010 Lubsko
10 Zuzanna Cybulska 2017 Kotowice
11 Aleksandra Cybulska 2019 Kotowice
12 Ania CYGNAR 2017 Zielona Góra
13 Dobrusia Dąbek 2015 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
14 Miłka Dąbek 2018 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
15 Wiktoria Dankowska 2013 Zielona góra
16 Leon Dankowski 2019 Zielona góra
17 Antoni Denisów 2012 Zielona Góra
18 Tymon Denisów 2015 Zielona Góra Sprinter
19 Karol Drozdek 2010 Broniszów
20 Hanna Drużyńska 2018 Zielona Góra
21 Laura DRUŻYŃSKA 2019 Zielona Góra
22 Lila Drużyńska 2019 Zielona Góra
23 Wojtuś Drużyński 2016 Zielona Góra
24 Hubert Drzymała 2011 Zielona Góra
25 Aleksandra Dżyga 2012 Zielona Góra
26 Hanna Dżyga 2008 Zielona Góra
27 Filip Eszer 2018 Nowa Sól
28 Tymon Fanajło 2017 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
29 Filip Fanajło 2015 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać
30 Kornel Fechner 2009 Zielona Góra
31 Olaf Fijołek 2014 Zielona Góra
32 Ewa Gabryszak 2019 Zielona Góra
33 Marcel Goj 2017 Zielona Góra
34 Oliwier Goj 2011 Zielona Góra
35 Dominik Górecki 2010 Zielona Góra
36 Antek Gorzelanny 2018 Zielona Góra
37 Kacper Główka 2011 Zielona Góra
38 Maja Główka 2016 Zielona Góra
39 Jakub Habuda 2014 Zielona Góra
40 Kamil Herman 2015 Zielona Góra
41 Stanisław Hozakowska 2014 Zielona Góra
42 Dorian Hutor 2019 Trzebiechów NGB
43 Szymon Jachowicz 2011 Świebodzin
44 Krzysztof Jachowicz 2012 Świebodzin
45 Oliwier Jakubowski 2009 Zielona Góra
46 Remigiusz Jakuszak 2019 zielona góra
47 Oliwia Jaśniewska 2007 Zielona Góra
48 Marcel Jaśniewski 2012 Zielona Góra
49 Jan Kania 2011 Zielona Góra
50 Mikołaj Kaniecki 2011 Letnica
51 Oliwia Karbownik 2009 Zielona Góra
52 Dawid Karbownik 2012 Zielona Góra
53 Paweł Kata 2014 Płoty Harpagan ZG
54 Błażej Kata 2009 Płoty Harpagan ZG
55 Bartosz Klimkiewicz 2011 Rzepin MKS Ilanka Rzepin
56 Maks Konior 2009 Żagań
57 Wojciech Kosiński 2011 Zielona Góra
58 Oliwia Kosiorek 2010 Zielona Góra ZGZB
59 Klaudia Kosiorek 2014 Zielona Góra ZGZB
60 Patryk Kostyra 2012 Zielona Góra
61 Oliwia Kostyra 2009 Zielona Góra
62 Oliwia Krajewska 2009 Zielona Góra
63 Szymon Krasoń 2007 Zielona Góra Zlks
64 Wojciech Krasoń 2010 Zielona Góra
65 Maciej Kremer 2009 Zielona Góra .
66 Anna Król 2009 Zielona Góra
67 Maciej Król 2012 Zielona Góra
68 Wiktoria Krzesińska 2011 Zielona Góra BIEGOSTACJA
69 Kacper Kuberacki 2014 Zielona Góra
70 Krzysztof Kuchta 2010 Radomia
71 Maksymilian Leńczuk 2013 Zielona Gora
72 Gabrysia Linkowska 2017 Zielona Góra Rozśpiewane Przedszkole
73 Szymon Linkowski 2012 Zielona Góra APMM
74 Hania Maj 2008 Żagań
75 Michał Maj 2010 Żagań
76 Alicja Masternak 2017 Przytok
77 Aleksandra Masternak 2013 Przytok
78 Nikodem Matyszczak 2013 Zielona Góra
79 Emil Michalak 2014 Zielona Góra
80 Jan Michalak 2014 Zielona Góra
81 Hanna Michalska 2013 Żary
82 Waldemar Michalski 2014 Żary
83 Julia Moreno 2017 Zielona Góra
84 Oliwia Muravinets 2016 Zielona Góra
85 Aleksandra Muzia 2014 Szczawno
86 Kornelia Nagórna 2015 Zielona Góra
87 Aniela Najdowska 2019 Zielona Góra Biegamy dla Medali
88 Marta Nawrocka 2010 Zielona Góra Mali Ob.Leśni
89 Mateusz Nawrocki 2007 Zielona Góra
90 PAWEŁ NOWOROLNIK 2008 ZIELONA GÓRA ZGZB
91 EWA NOWOROLNIK 2012 ZIELONA GÓRA ZGZB
92 Nikodem Olszewski 2016 Zielona Góra
93 Natan Olszewski 2013 Zielona Góra
94 Sławomir Paguła 2015 Kotowice
95 Adam Pieńkowski 2017 Zielona Góra
96 Jan Pieńkowski 2019 Zielona Góra
97 Natalia Pluta 2019 Zielona Góra
98 Karolina Przybyła 2015 Zielona Góra
99 Liliana Pytko 2012 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
100 Aniela Pytkowska 2010 Zielona Góra