Lista startowa - 7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska
2 Monika Andruszkiewicz 1978 Lubsko
3 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie
4 Agnieszka Bądzielewska 1979 Gubin Bbl Gubin
5 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra
6 Franciszek Balak 1981 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
7 Ewa Baranowska 1978 Zielona Góra
8 Halina Bartkiewicz 1974 Zielona Góra
9 Lech Bartkiewicz 1973 Zielona Góra ZGZB
10 Marek Bartoszewicz 1983 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
11 Grzegorz Bazydło 1978 Zielona Góra
12 Dariusz Bluszcz 1976 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
13 Beata Boczar 1965 Zielona Góra Green Team Zielona Góra
14 Jacek Boguś-Sieniawski 1980 Zielona Góra
15 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY
16 Paulina Braszak 1984 Nowogród Bobrzanski Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
17 Dariusz Bryński 1963 zielona góra
18 Bolesław Brzeziński 1944 Czerwieńsk
19 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan ZG
20 Agnieszka Carlsson 1975 ZIELONA GÓRA niezrzeszona
21 Karolina Cepielik 1981 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
22 Marcin Chmielewski 1976 Zielona Gora
23 Magdalena Chudy 1978 Lubsko
24 Arkadiusz Chudy 1976 Lubsko
25 Sebastian Cichocki 1997 Nowa Sól Wspólnota Akademicka
26 Marek Cichowlas 1975 Lubsko
27 Konrad Cybulski 1988 Kotowice
28 Katarzyna Cyran 1979 Zielona Góra EKM LUBUSKIE MORSY
29 Tadeusz Cyran 1976 Zielona Góra
30 Anna Czapla-Rynas 1979 Zielona Góra RynaskiTeam
31 EMILIA CZYCZ 1950 ZIELONA GÓRA
32 Emilia Dąbek 1982 Łochowice Zielona Góro Zacznij Biegać
33 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona góra Zielona Góro Zacznij Biegać
34 Ewa Dobrychłop 1982 Zielona Góra
35 Kinga Drewicz 1979 Żagań
36 Patrycja Drozd 1992 Zielona Góra
37 Tomasz Drozdek 1981 Broniszów
38 Aleksandra Drużyńska 1986 Zielona Góra
39 Tomasz Drużyński 1985 Zielona Góra
40 Marta Duszynska 2005 Lubsko
41 Paweł Dżyga 1980 Zielona Góra
42 Łukasz Długosz 1993 Zielona Góra OSPRO OCR
43 Marzena Eret 1976 Gubin
44 Kasia Fanajło 1986 Zielona góra ZGZB
45 Krzysztof Fechner 1980 Zielona Góra
46 Adrian Filipek 1985 Zielona Góra
47 Agnieszka Frankowska 1978 Zielona Góra
48 Zbigniew Gembara 1966 Libsko
49 Alicja Gembara-Witczak 1991 Zielona Góra
50 Monika Gilewska 1973 Zielona Góra
51 Paweł Gilewski 1976 Zielona Góra
52 Marek Górecki 1977 Zielona Góra
53 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
54 Marta GRABOWIECKA 1978 Zielona Góra GB Statystyka Lubuska / ZGZB
55 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra ZGZB
56 Katarzyna Gregorczyk 1979 Jasień
57 Magdalena Gregorczyk 1998 Jasień
58 Adam Główka 1984 Zielona Góra Sulima Rowery Team
59 Ewa Hajkowicz 1974 Gubin
60 Grzegorz Herman 1979 Zielona Góra
61 Marta Hozakowska 1986 Zielona Góra
62 Kajetan Hozakowski 1989 Zielona Góra
63 Justyna Hutor 1977 Trzebiechów NGB
64 Magdalena Jakubiak 1978 Zielona Góra ZGZB
65 Kamila Jańczak 1980 Zielona Góra
66 Przemysław Janecki 1977 Zielona Góra
67 Agnieszka Jankowska 1975 Zielona Góra GB STATYSTYKA LUBUSKA
68 Edyta Januszewska 1991 Głogów
69 Agnieszka Jaśniewska 1980 Zielona Góra
70 Przemysław Jaśniewski 1979 Zielona Góra
71 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra brak
72 Ewa Jóźwiak 1976 Gubin
73 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
74 Dorota Kabzińska-Galas 1984 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
75 Rafał Kania 1980 Zielona Góra
76 Roksana Kania 1975 Żagań
77 Anna Kapela 1985 Gubin Bbl Gubin
78 Jarosław Karłowicz 1973 Zielona Góra Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
79 Mateusz Kasperczyk 1990 Zielona Góra Radio Index
80 Emilia Kasperska 2005 Zielona Góra
81 Katarzyna Kata 1983 Płoty Harpagan ZG
82 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
83 Michalina Kempa 2005 Zielona Góra
84 Kamila Konior 1978 Żagań
85 Beata Kopaczyńska 1971 Zielona Góra
86 Grzegorz Koralewski 1975 Zielona Góra Forever Young
87 Zbigniew Kostrzembski 1977 Zielona Góra
88 Agata Kostrzewska 1984 Zielona Góra Team Marysiak
89 Urszula Kostyra 1979 Zielona Góra
90 Marcin Kostyra 1981 Zielona Góra
91 Izabela Koszewar 1976 Zielona Góra
92 Sebastian Krasoń 1974 Zielona Góra 1
93 Paweł Krupa 1983 Ciemnice
94 Katarzyna Krzesińska 1984 Zielona Góra BIEGOSTACJA
95 Damian Krzesiński 1984 Zielona góra BIEGOSTACJA
96 Ewa Krzymowska 1975 Zielona Góra
97 Marcin Krzywicki 1988 Zielona Góra Radio Index
98 Adam Krzyżyk 1976 Zielona Gora - Przylep SRS
99 Katarzyna Kubaś 1976 Zielona Góra
100 Izabela Kuchta 1978 Radomia