Lista startowa - V Bieg gen. J.H. Dąbrowskiego 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Krzysztpf Badowski 1962 Bydgoszcz KSN Łuczniczka OCULUS. Bydgoszcz bieg
2 Magdalena Bonalska 1980 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ bieg
3 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZ TRI TEAM bieg
4 Anna Ćwiklińska 1977 Poznań marsz NW
5 Piotr Czarnecki 1979 Bydgoszcz Brzoza Biega bieg
6 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA bieg
7 Karolina Dywicka 1989 Białe Błota bieg
8 Izabela Gackowska 1987 Bydgoszcz bieg
9 Izabela Gackowska 1987 Bydgoszcz bieg
10 Roman Godziuk 1960 Toruń bieg
11 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz bieg
12 Magdalena Jagodzińska 1990 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie bieg
13 Mateusz Jagodziński 1990 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie bieg
14 sebastian Janczewski 1988 Kalisz bieg
15 Barbara Jankowska 1975 Poznań bieg
16 Jerzy Jędrasik 1971 Białe Błota bieg
17 Jakub Kiełb 1977 Zielonka bieg
18 Sławomir Kotula 1987 Bydgoszcz bieg
19 JACEK KOWALSKI 1977 Bydgoszcz bieg
20 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński bieg
21 Magdalena Kropidłowska 1980 Prądki OCELOTY Kruszyn Krajeński bieg
22 JOANNA LITERSKA 1989 Trzciniec bieg
23 ŁUKASZ LITERSKI 1987 Trzciniec bieg
24 Magdalena Maison 1981 Kruszyn krajenskk bieg
25 Robert Malak 1974 Białe błota nie bieg
26 Krzysztof Małek 1980 Bydgoszcz bieg
27 Radosław Mrozik 1983 Prądki bieg
28 Michał Musiał 1969 Bydgoszcz bieg
29 Waldemar Nowak 1963 Białe Błota Tri Amator Ewelina Nowak bieg
30 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz bieg
31 Łukasz Quaas 1979 Bydgoszcz bieg
32 Damian Rasztubowicz 1987 Zielonka bieg
33 Małgorzata Rymarkiewicz 1983 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ bieg
34 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg
35 Joanna Schab-Drożdżyńska 1985 Ciele bieg
36 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz bieg
37 Andrzej Święcicki 1973 Bydgoszcz bieg
38 Magdalena Szajda 1977 Przyłęki bieg
39 Emilia Tomaszewska 1980 Ciele OCELOTY Kruszyn Krajeński bieg
40 Agnieszka Tomaszewska 1979 Łabiszyn Łabiszyn Runners bieg
41 Piotr Wiśniewski 1982 Zielonka Zielonka Team bieg
42 Bogumił Zdeb 1968 Bydgoszcz bieg
43 Marek Żeglicz 1995 Białe Błota Spójnia Białe Błota bieg
44 ROBERT ŁOBODA 1971 BYDGOSZCZ wojowniczy klubsportowy bieg