Lista startowa - II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Opłatasortuj malejąco
1 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz Półmaraton
2 ANTONI WILKOWSKI 1955 TERESIN 12km
3 Rafał Brzozowski 1975 Nakło nad Notecią 12km
4 Sebastian Skorupa 1976 Naklp Nad Notecia Rebel Cross Sport 12km
5 MARTA CHMARA 1986 Chodzież 12km
6 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Półmaraton
7 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 12km
8 Arkadiusz Łukaszewicz 1990 Nakło Rebel Cross Sport 12km
9 Barbara Jankowska 1975 Poznań Półmaraton
10 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo 12km
11 Paulina Jędrzejczyk 1991 Bydgoszcz 12km
12 Stanisław Kwasigroch 1995 Nakło nad Notecią Luks Start Nakło Półmaraton
13 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo 12km
14 Radosław Pyrka 1983 Świecie Półmaraton
15 Dawid Janus 1985 Świecie Półmaraton
16 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
17 Justyna Szczepaniak 1978 Nakło nad Notecią 12km
18 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek 12km
19 Patrycja Wojciechowska 1996 Nakło nad Notecią 12km
20 Bartosz Bolewski 1996 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
21 Agnieszka Dolacinska 1985 Nakło nad Notecią Trawers Team NAKŁO 12km
22 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Atheltic Gym & Fitness - Kettlebell Wałcz 12km
23 Andrzej Markuszewski 1984 Grudziądz TZN Półmaraton
24 Sebastian Pochylski 1985 Banino JRS Kowalewko 12km
25 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek Półmaraton
26 Mirosław Młynarek 1989 Paterek 12km
27 Michał Deja 1989 Maksymilianowo Półmaraton
28 Andrzej Napierała 1958 Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Półmaraton
29 Artur Nowicki 1974 Kargowa 12km
30 Katarzyna Sołdan 1995 Nakło Rebel Cross Sport 12km
31 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW STĘSZEW DRAKKAR Półmaraton
32 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
33 Anna Drożdż 1991 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
34 Marcin Starszak 1982 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 12km
35 Karolina Grażyna Albekier 1987 GRUDZIĄDZ TZN Półmaraton
36 Dawid Łukaszewicz 1983 Bydgoszcz Z górki i pod górkę. Półmaraton
37 Maciej Skibski 1995 Świecie Półmaraton
38 Dorota Stucka 1999 Świecie Półmaraton
39 Sebastian Cichy 1995 Świecie Półmaraton
40 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Półmaraton
41 Sybilla Walczyk 1983 Ślesin/Toruń Biegoholicy Półmaraton
42 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Półmaraton
43 Lidia Loranc-Wiśniewska 1981 Trzeciewnica Półmaraton
44 Tomasz Pasieka 1976 Mrocza Półmaraton
45 Andrzej Śliwa 1965 Szubin-Wieś 12km
46 Mateusz Makuszewski 1985 Bydgoszcz 12km
47 Róża Lapke 1989 Bydgoszcz 12km
48 Łukasz Miga 1979 Bydgoszcz JRS Kowalewko 12km
49 Michał Koszewski 1986 Bydgoszcz 12km
50 Magda Pasieka 1981 Mrocza OSP Nakło nad Notecią Półmaraton
51 Magdalena Sobol 1976 Nakło nad Notecią Półmaraton
52 Anna Grewling 1981 Przecław Vege Runners 12km
53 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią Półmaraton
54 Leszek Magdziarz 1956 Zamość 12km
55 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team 12km
56 Łukasz Należyty 1987 Występ 12km
57 ŁUKASZ Makuszewski 1979 Naklo nad Notecia JRS Kowalewko 12km
58 ŁUKASZ NOWAK 1982 KCYNIA TEAM RUN GOŁAŃCZ 12km
59 Krzysztof Mężykowski 1973 SZUBIN BBL SZUBIN 12km
60 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Półmaraton
61 Jan Glazik 1985 Mrocza 12km
62 Mateusz Sawiński 1990 Szubin 12km
63 Mateusz Puciłowski 1987 Karnowo 12km
64 Maciej Kromrych 1974 Nakło 12km
65 Tomasz Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
66 Hanna Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
67 Daniel Mizdalski 2004 Laskownica JRS Kowalewko 12km
68 Sylwia Czajkowska 1977 Bydgoszcz #Żółtokrólewscy Półmaraton
69 Łukasz Sikorski 1978 Dzikowo K2 Running Team 12km
70 Lukasz Ćwik 1980 Bydgoszcz Esteban Team Półmaraton
71 Marcin Betke 1983 Kruszyn Półmaraton
72 Grzegorz Gola 1971 Markowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 12km
73 Zbigniew Roszak 1988 GNIEWKOWO biegam bo lubię Półmaraton
74 Krzysztof Pustułka 1980 Stajenczynki KW Toruń 12km
75 Błażej Treliński 1985 Teresin JRS Kowalewko 12km
76 Marek Gołatka 1989 Bydgoszcz 12km
77 Marcin Kopaczewski 1980 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Półmaraton
78 Piotr Ćwikliński 1981 Osielsko JRS Kowalewko 12km
79 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią Półmaraton
80 Łukasz Wilczyński 1988 Bydgoszcz 12km
81 Tomasz Białkowski 1979 Paterek Półmaraton
82 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo PeaceTeam Półmaraton
83 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz Półmaraton
84 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza 12km
85 Marcin Janeczko 1991 Kcynia 12km
86 Paweł Ciereszko 1979 Nakło nad Notecią Klub Turystyki Rowerowej Żegluga Nakło 12km