Lista startowa - II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Dystans Opłata
1 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Półmaraton
2 Leszek Magdziarz 1956 Zamość 12km
3 Łukasz Należyty 1987 Występ 12km
4 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Atheltic Gym & Fitness - Kettlebell Wałcz 12km
5 Lidia Loranc-Wiśniewska 1981 Trzeciewnica Półmaraton
6 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Półmaraton
7 Błażej Treliński 1985 Teresin JRS Kowalewko 12km
8 ANTONI WILKOWSKI 1955 TERESIN 12km
9 Andrzej Śliwa 1965 Szubin-Wieś 12km
10 Krzysztof Mężykowski 1973 SZUBIN BBL SZUBIN 12km
11 Mateusz Sawiński 1990 Szubin 12km
12 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team 12km
13 Maciej Skibski 1995 Świecie Półmaraton
14 Dorota Stucka 1999 Świecie Półmaraton
15 Sebastian Cichy 1995 Świecie Półmaraton
16 Radosław Pyrka 1983 Świecie Półmaraton
17 Dawid Janus 1985 Świecie Półmaraton
18 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW STĘSZEW DRAKKAR Półmaraton
19 Krzysztof Pustułka 1980 Stajenczynki KW Toruń 12km
20 Sybilla Walczyk 1983 Ślesin/Toruń Biegoholicy Półmaraton
21 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo PeaceTeam Półmaraton
22 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo 12km
23 Anna Grewling 1981 Przecław Vege Runners 12km
24 Barbara Jankowska 1975 Poznań Półmaraton
25 Tomasz Białkowski 1979 Paterek Półmaraton
26 Mirosław Młynarek 1989 Paterek 12km
27 Tomasz Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
28 Hanna Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
29 Piotr Ćwikliński 1981 Osielsko JRS Kowalewko 12km
30 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Półmaraton
31 Marcin Starszak 1982 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 12km
32 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią Półmaraton
33 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz Półmaraton
34 Justyna Szczepaniak 1978 Nakło nad Notecią 12km
35 Patrycja Wojciechowska 1996 Nakło nad Notecią 12km
36 Magdalena Sobol 1976 Nakło nad Notecią Półmaraton
37 Bartosz Bolewski 1996 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
38 Stanisław Kwasigroch 1995 Nakło nad Notecią Luks Start Nakło Półmaraton
39 Rafał Brzozowski 1975 Nakło nad Notecią 12km
40 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią Półmaraton
41 Paweł Ciereszko 1979 Nakło nad Notecią Klub Turystyki Rowerowej Żegluga Nakło 12km
42 Anna Drożdż 1991 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
43 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 12km
44 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
45 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek Półmaraton
46 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
47 Agnieszka Dolacinska 1985 Nakło nad Notecią Trawers Team NAKŁO 12km
48 Katarzyna Sołdan 1995 Nakło Rebel Cross Sport 12km
49 Maciej Kromrych 1974 Nakło 12km
50 Arkadiusz Łukaszewicz 1990 Nakło Rebel Cross Sport 12km
51 Sebastian Skorupa 1976 Naklp Nad Notecia Rebel Cross Sport 12km
52 ŁUKASZ Makuszewski 1979 Naklo nad Notecia JRS Kowalewko 12km
53 Tomasz Pasieka 1976 Mrocza Półmaraton
54 Magda Pasieka 1981 Mrocza OSP Nakło nad Notecią Półmaraton
55 Jan Glazik 1985 Mrocza 12km
56 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza 12km
57 Grzegorz Gola 1971 Markowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 12km
58 Michał Deja 1989 Maksymilianowo Półmaraton
59 Daniel Mizdalski 2004 Laskownica JRS Kowalewko 12km
60 Marcin Kopaczewski 1980 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Półmaraton
61 Marcin Betke 1983 Kruszyn Półmaraton
62 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo 12km
63 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek 12km
64 ŁUKASZ NOWAK 1982 KCYNIA TEAM RUN GOŁAŃCZ 12km
65 Marcin Janeczko 1991 Kcynia 12km
66 Mateusz Puciłowski 1987 Karnowo 12km
67 Artur Nowicki 1974 Kargowa 12km
68 Andrzej Markuszewski 1984 Grudziądz TZN Półmaraton
69 Karolina Grażyna Albekier 1987 GRUDZIĄDZ TZN Półmaraton
70 Zbigniew Roszak 1988 GNIEWKOWO biegam bo lubię Półmaraton
71 Łukasz Sikorski 1978 Dzikowo K2 Running Team 12km
72 Andrzej Napierała 1958 Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Półmaraton
73 MARTA CHMARA 1986 Chodzież 12km
74 Marek Gołatka 1989 Bydgoszcz 12km
75 Michał Koszewski 1986 Bydgoszcz 12km
76 Sylwia Czajkowska 1977 Bydgoszcz #Żółtokrólewscy Półmaraton
77 Dawid Łukaszewicz 1983 Bydgoszcz Z górki i pod górkę. Półmaraton
78 Lukasz Ćwik 1980 Bydgoszcz Esteban Team Półmaraton
79 Paulina Jędrzejczyk 1991 Bydgoszcz 12km
80 Łukasz Wilczyński 1988 Bydgoszcz 12km
81 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz Półmaraton
82 Mateusz Makuszewski 1985 Bydgoszcz 12km
83 Róża Lapke 1989 Bydgoszcz 12km
84 Łukasz Miga 1979 Bydgoszcz JRS Kowalewko 12km
85 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Półmaraton
86 Sebastian Pochylski 1985 Banino JRS Kowalewko 12km