Lista startowa - II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Opłata
1 Sebastian Pochylski 1985 Banino JRS Kowalewko 12km
2 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Półmaraton
3 Michał Koszewski 1986 Bydgoszcz 12km
4 Marek Gołatka 1989 Bydgoszcz 12km
5 Sylwia Czajkowska 1977 Bydgoszcz #Żółtokrólewscy Półmaraton
6 Dawid Łukaszewicz 1983 Bydgoszcz Z górki i pod górkę. Półmaraton
7 Lukasz Ćwik 1980 Bydgoszcz Esteban Team Półmaraton
8 Paulina Jędrzejczyk 1991 Bydgoszcz 12km
9 Łukasz Wilczyński 1988 Bydgoszcz 12km
10 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz Półmaraton
11 Mateusz Makuszewski 1985 Bydgoszcz 12km
12 Róża Lapke 1989 Bydgoszcz 12km
13 Łukasz Miga 1979 Bydgoszcz JRS Kowalewko 12km
14 MARTA CHMARA 1986 Chodzież 12km
15 Andrzej Napierała 1958 Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Półmaraton
16 Łukasz Sikorski 1978 Dzikowo K2 Running Team 12km
17 Zbigniew Roszak 1988 GNIEWKOWO biegam bo lubię Półmaraton
18 Andrzej Markuszewski 1984 Grudziądz TZN Półmaraton
19 Karolina Grażyna Albekier 1987 GRUDZIĄDZ TZN Półmaraton
20 Artur Nowicki 1974 Kargowa 12km
21 Mateusz Puciłowski 1987 Karnowo 12km
22 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek 12km
23 ŁUKASZ NOWAK 1982 KCYNIA TEAM RUN GOŁAŃCZ 12km
24 Marcin Janeczko 1991 Kcynia 12km
25 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo 12km
26 Marcin Betke 1983 Kruszyn Półmaraton
27 Marcin Kopaczewski 1980 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Półmaraton
28 Daniel Mizdalski 2004 Laskownica JRS Kowalewko 12km
29 Michał Deja 1989 Maksymilianowo Półmaraton
30 Grzegorz Gola 1971 Markowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 12km
31 Tomasz Pasieka 1976 Mrocza Półmaraton
32 Magda Pasieka 1981 Mrocza OSP Nakło nad Notecią Półmaraton
33 Jan Glazik 1985 Mrocza 12km
34 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza 12km
35 ŁUKASZ Makuszewski 1979 Naklo nad Notecia JRS Kowalewko 12km
36 Sebastian Skorupa 1976 Naklp Nad Notecia Rebel Cross Sport 12km
37 Katarzyna Sołdan 1995 Nakło Rebel Cross Sport 12km
38 Maciej Kromrych 1974 Nakło 12km
39 Arkadiusz Łukaszewicz 1990 Nakło Rebel Cross Sport 12km
40 Justyna Szczepaniak 1978 Nakło nad Notecią 12km
41 Magdalena Sobol 1976 Nakło nad Notecią Półmaraton
42 Patrycja Wojciechowska 1996 Nakło nad Notecią 12km
43 Bartosz Bolewski 1996 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
44 Stanisław Kwasigroch 1995 Nakło nad Notecią Luks Start Nakło Półmaraton
45 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią Półmaraton
46 Rafał Brzozowski 1975 Nakło nad Notecią 12km
47 Paweł Ciereszko 1979 Nakło nad Notecią Klub Turystyki Rowerowej Żegluga Nakło 12km
48 Anna Drożdż 1991 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
49 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
50 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 12km
51 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek Półmaraton
52 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
53 Agnieszka Dolacinska 1985 Nakło nad Notecią Trawers Team NAKŁO 12km
54 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz Półmaraton
55 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Półmaraton
56 Marcin Starszak 1982 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 12km
57 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią Półmaraton
58 Tomasz Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
59 Hanna Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
60 Piotr Ćwikliński 1981 Osielsko JRS Kowalewko 12km
61 Tomasz Białkowski 1979 Paterek Półmaraton
62 Mirosław Młynarek 1989 Paterek 12km
63 Barbara Jankowska 1975 Poznań Półmaraton
64 Anna Grewling 1981 Przecław Vege Runners 12km
65 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo 12km
66 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo PeaceTeam Półmaraton
67 Sybilla Walczyk 1983 Ślesin/Toruń Biegoholicy Półmaraton
68 Krzysztof Pustułka 1980 Stajenczynki KW Toruń 12km
69 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW STĘSZEW DRAKKAR Półmaraton
70 Maciej Skibski 1995 Świecie Półmaraton
71 Dorota Stucka 1999 Świecie Półmaraton
72 Sebastian Cichy 1995 Świecie Półmaraton
73 Radosław Pyrka 1983 Świecie Półmaraton
74 Dawid Janus 1985 Świecie Półmaraton
75 Krzysztof Mężykowski 1973 SZUBIN BBL SZUBIN 12km
76 Mateusz Sawiński 1990 Szubin 12km
77 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team 12km
78 Andrzej Śliwa 1965 Szubin-Wieś 12km
79 Błażej Treliński 1985 Teresin JRS Kowalewko 12km
80 ANTONI WILKOWSKI 1955 TERESIN 12km
81 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Półmaraton
82 Lidia Loranc-Wiśniewska 1981 Trzeciewnica Półmaraton
83 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Atheltic Gym & Fitness - Kettlebell Wałcz 12km
84 Łukasz Należyty 1987 Występ 12km
85 Leszek Magdziarz 1956 Zamość 12km
86 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Półmaraton