Lista startowa - II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Opłata
1 ANTONI WILKOWSKI 1955 TERESIN 12km
2 Leszek Magdziarz 1956 Zamość 12km
3 Andrzej Napierała 1958 Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Półmaraton
4 Andrzej Śliwa 1965 Szubin-Wieś 12km
5 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo PeaceTeam Półmaraton
6 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza 12km
7 Grzegorz Gola 1971 Markowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 12km
8 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią Półmaraton
9 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW STĘSZEW DRAKKAR Półmaraton
10 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
11 Krzysztof Mężykowski 1973 SZUBIN BBL SZUBIN 12km
12 Artur Nowicki 1974 Kargowa 12km
13 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz Półmaraton
14 Maciej Kromrych 1974 Nakło 12km
15 Rafał Brzozowski 1975 Nakło nad Notecią 12km
16 Barbara Jankowska 1975 Poznań Półmaraton
17 Magdalena Sobol 1976 Nakło nad Notecią Półmaraton
18 Tomasz Pasieka 1976 Mrocza Półmaraton
19 Sebastian Skorupa 1976 Naklp Nad Notecia Rebel Cross Sport 12km
20 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team 12km
21 Sylwia Czajkowska 1977 Bydgoszcz #Żółtokrólewscy Półmaraton
22 Justyna Szczepaniak 1978 Nakło nad Notecią 12km
23 Łukasz Sikorski 1978 Dzikowo K2 Running Team 12km
24 ŁUKASZ Makuszewski 1979 Naklo nad Notecia JRS Kowalewko 12km
25 Łukasz Miga 1979 Bydgoszcz JRS Kowalewko 12km
26 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Półmaraton
27 Paweł Ciereszko 1979 Nakło nad Notecią Klub Turystyki Rowerowej Żegluga Nakło 12km
28 Tomasz Białkowski 1979 Paterek Półmaraton
29 Marcin Kopaczewski 1980 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Półmaraton
30 Lukasz Ćwik 1980 Bydgoszcz Esteban Team Półmaraton
31 Krzysztof Pustułka 1980 Stajenczynki KW Toruń 12km
32 Tomasz Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
33 Piotr Ćwikliński 1981 Osielsko JRS Kowalewko 12km
34 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 12km
35 Hanna Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
36 Lidia Loranc-Wiśniewska 1981 Trzeciewnica Półmaraton
37 Magda Pasieka 1981 Mrocza OSP Nakło nad Notecią Półmaraton
38 Anna Grewling 1981 Przecław Vege Runners 12km
39 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek 12km
40 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Półmaraton
41 ŁUKASZ NOWAK 1982 KCYNIA TEAM RUN GOŁAŃCZ 12km
42 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo 12km
43 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek Półmaraton
44 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Półmaraton
45 Marcin Starszak 1982 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 12km
46 Marcin Betke 1983 Kruszyn Półmaraton
47 Dawid Łukaszewicz 1983 Bydgoszcz Z górki i pod górkę. Półmaraton
48 Radosław Pyrka 1983 Świecie Półmaraton
49 Sybilla Walczyk 1983 Ślesin/Toruń Biegoholicy Półmaraton
50 Andrzej Markuszewski 1984 Grudziądz TZN Półmaraton
51 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz Półmaraton
52 Mateusz Makuszewski 1985 Bydgoszcz 12km
53 Błażej Treliński 1985 Teresin JRS Kowalewko 12km
54 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Półmaraton
55 Agnieszka Dolacinska 1985 Nakło nad Notecią Trawers Team NAKŁO 12km
56 Sebastian Pochylski 1985 Banino JRS Kowalewko 12km
57 Dawid Janus 1985 Świecie Półmaraton
58 Jan Glazik 1985 Mrocza 12km
59 Michał Koszewski 1986 Bydgoszcz 12km
60 MARTA CHMARA 1986 Chodzież 12km
61 Karolina Grażyna Albekier 1987 GRUDZIĄDZ TZN Półmaraton
62 Łukasz Należyty 1987 Występ 12km
63 Mateusz Puciłowski 1987 Karnowo 12km
64 Łukasz Wilczyński 1988 Bydgoszcz 12km
65 Zbigniew Roszak 1988 GNIEWKOWO biegam bo lubię Półmaraton
66 Mirosław Młynarek 1989 Paterek 12km
67 Marek Gołatka 1989 Bydgoszcz 12km
68 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
69 Róża Lapke 1989 Bydgoszcz 12km
70 Michał Deja 1989 Maksymilianowo Półmaraton
71 Arkadiusz Łukaszewicz 1990 Nakło Rebel Cross Sport 12km
72 Mateusz Sawiński 1990 Szubin 12km
73 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Atheltic Gym & Fitness - Kettlebell Wałcz 12km
74 Anna Drożdż 1991 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
75 Paulina Jędrzejczyk 1991 Bydgoszcz 12km
76 Marcin Janeczko 1991 Kcynia 12km
77 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią Półmaraton
78 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo 12km
79 Maciej Skibski 1995 Świecie Półmaraton
80 Sebastian Cichy 1995 Świecie Półmaraton
81 Stanisław Kwasigroch 1995 Nakło nad Notecią Luks Start Nakło Półmaraton
82 Katarzyna Sołdan 1995 Nakło Rebel Cross Sport 12km
83 Patrycja Wojciechowska 1996 Nakło nad Notecią 12km
84 Bartosz Bolewski 1996 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
85 Dorota Stucka 1999 Świecie Półmaraton
86 Daniel Mizdalski 2004 Laskownica JRS Kowalewko 12km