Lista startowa - II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Opłata
1 Tomasz Pasieka 1976 Mrocza Półmaraton
2 Michał Koszewski 1986 Bydgoszcz 12km
3 Marek Gołatka 1989 Bydgoszcz 12km
4 Justyna Szczepaniak 1978 Nakło nad Notecią 12km
5 Michał Deja 1989 Maksymilianowo Półmaraton
6 Łukasz Należyty 1987 Występ 12km
7 Magdalena Sobol 1976 Nakło nad Notecią Półmaraton
8 Patrycja Wojciechowska 1996 Nakło nad Notecią 12km
9 Artur Nowicki 1974 Kargowa 12km
10 Maciej Kromrych 1974 Nakło 12km
11 Maciej Skibski 1995 Świecie Półmaraton
12 Paulina Jędrzejczyk 1991 Bydgoszcz 12km
13 Dorota Stucka 1999 Świecie Półmaraton
14 Lidia Loranc-Wiśniewska 1981 Trzeciewnica Półmaraton
15 Jan Glazik 1985 Mrocza 12km
16 Marcin Betke 1983 Kruszyn Półmaraton
17 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo 12km
18 Sebastian Cichy 1995 Świecie Półmaraton
19 Mateusz Sawiński 1990 Szubin 12km
20 ANTONI WILKOWSKI 1955 TERESIN 12km
21 Mateusz Puciłowski 1987 Karnowo 12km
22 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią Półmaraton
23 Rafał Brzozowski 1975 Nakło nad Notecią 12km
24 Łukasz Wilczyński 1988 Bydgoszcz 12km
25 Leszek Magdziarz 1956 Zamość 12km
26 Tomasz Białkowski 1979 Paterek Półmaraton
27 MARTA CHMARA 1986 Chodzież 12km
28 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią Półmaraton
29 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz Półmaraton
30 Andrzej Śliwa 1965 Szubin-Wieś 12km
31 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz Półmaraton
32 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo 12km
33 Mateusz Makuszewski 1985 Bydgoszcz 12km
34 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza 12km
35 Radosław Pyrka 1983 Świecie Półmaraton
36 Róża Lapke 1989 Bydgoszcz 12km
37 Marcin Janeczko 1991 Kcynia 12km
38 Dawid Janus 1985 Świecie Półmaraton
39 Barbara Jankowska 1975 Poznań Półmaraton
40 Mirosław Młynarek 1989 Paterek 12km
41 ŁUKASZ NOWAK 1982 KCYNIA TEAM RUN GOŁAŃCZ 12km
42 Grzegorz Gola 1971 Markowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 12km
43 Zbigniew Roszak 1988 GNIEWKOWO biegam bo lubię Półmaraton
44 Andrzej Napierała 1958 Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Półmaraton
45 Anna Grewling 1981 Przecław Vege Runners 12km
46 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Półmaraton
47 Stanisław Kwasigroch 1995 Nakło nad Notecią Luks Start Nakło Półmaraton
48 Krzysztof Mężykowski 1973 SZUBIN BBL SZUBIN 12km
49 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Półmaraton
50 Marcin Starszak 1982 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 12km
51 Tomasz Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
52 Hanna Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
53 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek 12km
54 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek Półmaraton
55 Magda Pasieka 1981 Mrocza OSP Nakło nad Notecią Półmaraton
56 Sylwia Czajkowska 1977 Bydgoszcz #Żółtokrólewscy Półmaraton
57 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Półmaraton
58 Sybilla Walczyk 1983 Ślesin/Toruń Biegoholicy Półmaraton
59 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team 12km
60 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Półmaraton
61 Agnieszka Dolacinska 1985 Nakło nad Notecią Trawers Team NAKŁO 12km
62 Bartosz Bolewski 1996 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
63 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
64 Anna Drożdż 1991 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
65 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
66 Marcin Kopaczewski 1980 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Półmaraton
67 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo PeaceTeam Półmaraton
68 Błażej Treliński 1985 Teresin JRS Kowalewko 12km
69 ŁUKASZ Makuszewski 1979 Naklo nad Notecia JRS Kowalewko 12km
70 Daniel Mizdalski 2004 Laskownica JRS Kowalewko 12km
71 Piotr Ćwikliński 1981 Osielsko JRS Kowalewko 12km
72 Sebastian Pochylski 1985 Banino JRS Kowalewko 12km
73 Łukasz Miga 1979 Bydgoszcz JRS Kowalewko 12km
74 Łukasz Sikorski 1978 Dzikowo K2 Running Team 12km
75 Lukasz Ćwik 1980 Bydgoszcz Esteban Team Półmaraton
76 Krzysztof Pustułka 1980 Stajenczynki KW Toruń 12km
77 Paweł Ciereszko 1979 Nakło nad Notecią Klub Turystyki Rowerowej Żegluga Nakło 12km
78 Katarzyna Sołdan 1995 Nakło Rebel Cross Sport 12km
79 Sebastian Skorupa 1976 Naklp Nad Notecia Rebel Cross Sport 12km
80 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 12km
81 Arkadiusz Łukaszewicz 1990 Nakło Rebel Cross Sport 12km
82 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Atheltic Gym & Fitness - Kettlebell Wałcz 12km
83 Andrzej Markuszewski 1984 Grudziądz TZN Półmaraton
84 Karolina Grażyna Albekier 1987 GRUDZIĄDZ TZN Półmaraton
85 Dawid Łukaszewicz 1983 Bydgoszcz Z górki i pod górkę. Półmaraton
86 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW STĘSZEW DRAKKAR Półmaraton