Lista startowa - II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj rosnąco Opłata
1 Tomasz Pasieka 1976 Mrocza Półmaraton
2 Michał Deja 1989 Maksymilianowo Półmaraton
3 Magda Pasieka 1981 Mrocza OSP Nakło nad Notecią Półmaraton
4 Andrzej Markuszewski 1984 Grudziądz TZN Półmaraton
5 Andrzej Napierała 1958 Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Półmaraton
6 Magdalena Sobol 1976 Nakło nad Notecią Półmaraton
7 Karolina Grażyna Albekier 1987 GRUDZIĄDZ TZN Półmaraton
8 Sylwia Czajkowska 1977 Bydgoszcz #Żółtokrólewscy Półmaraton
9 Bartosz Bolewski 1996 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
10 Dawid Łukaszewicz 1983 Bydgoszcz Z górki i pod górkę. Półmaraton
11 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW STĘSZEW DRAKKAR Półmaraton
12 Stanisław Kwasigroch 1995 Nakło nad Notecią Luks Start Nakło Półmaraton
13 Maciej Skibski 1995 Świecie Półmaraton
14 Lidia Loranc-Wiśniewska 1981 Trzeciewnica Półmaraton
15 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Półmaraton
16 Lukasz Ćwik 1980 Bydgoszcz Esteban Team Półmaraton
17 Dorota Stucka 1999 Świecie Półmaraton
18 Marcin Betke 1983 Kruszyn Półmaraton
19 Sebastian Cichy 1995 Świecie Półmaraton
20 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Półmaraton
21 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią Półmaraton
22 Zbigniew Roszak 1988 GNIEWKOWO biegam bo lubię Półmaraton
23 Sybilla Walczyk 1983 Ślesin/Toruń Biegoholicy Półmaraton
24 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Półmaraton
25 Tomasz Białkowski 1979 Paterek Półmaraton
26 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią Półmaraton
27 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo PeaceTeam Półmaraton
28 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz Półmaraton
29 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Półmaraton
30 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz Półmaraton
31 Radosław Pyrka 1983 Świecie Półmaraton
32 Dawid Janus 1985 Świecie Półmaraton
33 Barbara Jankowska 1975 Poznań Półmaraton
34 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek Półmaraton
35 Marcin Kopaczewski 1980 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Półmaraton
36 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
37 Michał Koszewski 1986 Bydgoszcz 12km
38 Marek Gołatka 1989 Bydgoszcz 12km
39 Justyna Szczepaniak 1978 Nakło nad Notecią 12km
40 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Atheltic Gym & Fitness - Kettlebell Wałcz 12km
41 Łukasz Należyty 1987 Występ 12km
42 Błażej Treliński 1985 Teresin JRS Kowalewko 12km
43 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek 12km
44 ŁUKASZ Makuszewski 1979 Naklo nad Notecia JRS Kowalewko 12km
45 Daniel Mizdalski 2004 Laskownica JRS Kowalewko 12km
46 Patrycja Wojciechowska 1996 Nakło nad Notecią 12km
47 Artur Nowicki 1974 Kargowa 12km
48 ŁUKASZ NOWAK 1982 KCYNIA TEAM RUN GOŁAŃCZ 12km
49 Anna Grewling 1981 Przecław Vege Runners 12km
50 Katarzyna Sołdan 1995 Nakło Rebel Cross Sport 12km
51 Krzysztof Mężykowski 1973 SZUBIN BBL SZUBIN 12km
52 Maciej Kromrych 1974 Nakło 12km
53 Łukasz Sikorski 1978 Dzikowo K2 Running Team 12km
54 Tomasz Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
55 Paulina Jędrzejczyk 1991 Bydgoszcz 12km
56 Jan Glazik 1985 Mrocza 12km
57 Hanna Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
58 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo 12km
59 Mateusz Sawiński 1990 Szubin 12km
60 Piotr Ćwikliński 1981 Osielsko JRS Kowalewko 12km
61 Grzegorz Gola 1971 Markowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 12km
62 ANTONI WILKOWSKI 1955 TERESIN 12km
63 Mateusz Puciłowski 1987 Karnowo 12km
64 Rafał Brzozowski 1975 Nakło nad Notecią 12km
65 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team 12km
66 Łukasz Wilczyński 1988 Bydgoszcz 12km
67 Krzysztof Pustułka 1980 Stajenczynki KW Toruń 12km
68 Sebastian Skorupa 1976 Naklp Nad Notecia Rebel Cross Sport 12km
69 Leszek Magdziarz 1956 Zamość 12km
70 Paweł Ciereszko 1979 Nakło nad Notecią Klub Turystyki Rowerowej Żegluga Nakło 12km
71 MARTA CHMARA 1986 Chodzież 12km
72 Marcin Starszak 1982 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 12km
73 Anna Drożdż 1991 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
74 Andrzej Śliwa 1965 Szubin-Wieś 12km
75 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo 12km
76 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 12km
77 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
78 Mateusz Makuszewski 1985 Bydgoszcz 12km
79 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza 12km
80 Arkadiusz Łukaszewicz 1990 Nakło Rebel Cross Sport 12km
81 Sebastian Pochylski 1985 Banino JRS Kowalewko 12km
82 Róża Lapke 1989 Bydgoszcz 12km
83 Marcin Janeczko 1991 Kcynia 12km
84 Łukasz Miga 1979 Bydgoszcz JRS Kowalewko 12km
85 Agnieszka Dolacinska 1985 Nakło nad Notecią Trawers Team NAKŁO 12km
86 Mirosław Młynarek 1989 Paterek 12km