Lista startowa - II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Opłata
1 Michał Koszewski 1986 Bydgoszcz 12km
2 Marek Gołatka 1989 Bydgoszcz 12km
3 Justyna Szczepaniak 1978 Nakło nad Notecią 12km
4 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Atheltic Gym & Fitness - Kettlebell Wałcz 12km
5 Łukasz Należyty 1987 Występ 12km
6 Błażej Treliński 1985 Teresin JRS Kowalewko 12km
7 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek 12km
8 ŁUKASZ Makuszewski 1979 Naklo nad Notecia JRS Kowalewko 12km
9 Daniel Mizdalski 2004 Laskownica JRS Kowalewko 12km
10 Patrycja Wojciechowska 1996 Nakło nad Notecią 12km
11 Artur Nowicki 1974 Kargowa 12km
12 ŁUKASZ NOWAK 1982 KCYNIA TEAM RUN GOŁAŃCZ 12km
13 Anna Grewling 1981 Przecław Vege Runners 12km
14 Katarzyna Sołdan 1995 Nakło Rebel Cross Sport 12km
15 Krzysztof Mężykowski 1973 SZUBIN BBL SZUBIN 12km
16 Maciej Kromrych 1974 Nakło 12km
17 Łukasz Sikorski 1978 Dzikowo K2 Running Team 12km
18 Tomasz Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
19 Paulina Jędrzejczyk 1991 Bydgoszcz 12km
20 Jan Glazik 1985 Mrocza 12km
21 Hanna Dering 1981 Osielsko Bydgoskie Żółwie 12km
22 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo 12km
23 Mateusz Sawiński 1990 Szubin 12km
24 Piotr Ćwikliński 1981 Osielsko JRS Kowalewko 12km
25 Grzegorz Gola 1971 Markowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 12km
26 ANTONI WILKOWSKI 1955 TERESIN 12km
27 Mateusz Puciłowski 1987 Karnowo 12km
28 Rafał Brzozowski 1975 Nakło nad Notecią 12km
29 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN KECZUP Team 12km
30 Łukasz Wilczyński 1988 Bydgoszcz 12km
31 Krzysztof Pustułka 1980 Stajenczynki KW Toruń 12km
32 Sebastian Skorupa 1976 Naklp Nad Notecia Rebel Cross Sport 12km
33 Leszek Magdziarz 1956 Zamość 12km
34 Paweł Ciereszko 1979 Nakło nad Notecią Klub Turystyki Rowerowej Żegluga Nakło 12km
35 MARTA CHMARA 1986 Chodzież 12km
36 Marcin Starszak 1982 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 12km
37 Anna Drożdż 1991 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
38 Andrzej Śliwa 1965 Szubin-Wieś 12km
39 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo 12km
40 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 12km
41 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa 12km
42 Mateusz Makuszewski 1985 Bydgoszcz 12km
43 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza 12km
44 Arkadiusz Łukaszewicz 1990 Nakło Rebel Cross Sport 12km
45 Sebastian Pochylski 1985 Banino JRS Kowalewko 12km
46 Róża Lapke 1989 Bydgoszcz 12km
47 Marcin Janeczko 1991 Kcynia 12km
48 Łukasz Miga 1979 Bydgoszcz JRS Kowalewko 12km
49 Agnieszka Dolacinska 1985 Nakło nad Notecią Trawers Team NAKŁO 12km
50 Mirosław Młynarek 1989 Paterek 12km
51 Tomasz Pasieka 1976 Mrocza Półmaraton
52 Michał Deja 1989 Maksymilianowo Półmaraton
53 Magda Pasieka 1981 Mrocza OSP Nakło nad Notecią Półmaraton
54 Andrzej Markuszewski 1984 Grudziądz TZN Półmaraton
55 Andrzej Napierała 1958 Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Półmaraton
56 Magdalena Sobol 1976 Nakło nad Notecią Półmaraton
57 Karolina Grażyna Albekier 1987 GRUDZIĄDZ TZN Półmaraton
58 Sylwia Czajkowska 1977 Bydgoszcz #Żółtokrólewscy Półmaraton
59 Bartosz Bolewski 1996 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton
60 Dawid Łukaszewicz 1983 Bydgoszcz Z górki i pod górkę. Półmaraton
61 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW STĘSZEW DRAKKAR Półmaraton
62 Stanisław Kwasigroch 1995 Nakło nad Notecią Luks Start Nakło Półmaraton
63 Maciej Skibski 1995 Świecie Półmaraton
64 Lidia Loranc-Wiśniewska 1981 Trzeciewnica Półmaraton
65 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Półmaraton
66 Lukasz Ćwik 1980 Bydgoszcz Esteban Team Półmaraton
67 Dorota Stucka 1999 Świecie Półmaraton
68 Marcin Betke 1983 Kruszyn Półmaraton
69 Sebastian Cichy 1995 Świecie Półmaraton
70 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Półmaraton
71 Robert Konieczny 1972 Nakło nad Notecią Półmaraton
72 Zbigniew Roszak 1988 GNIEWKOWO biegam bo lubię Półmaraton
73 Sybilla Walczyk 1983 Ślesin/Toruń Biegoholicy Półmaraton
74 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Półmaraton
75 Tomasz Białkowski 1979 Paterek Półmaraton
76 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią Półmaraton
77 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo PeaceTeam Półmaraton
78 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz Półmaraton
79 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Półmaraton
80 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz Półmaraton
81 Radosław Pyrka 1983 Świecie Półmaraton
82 Dawid Janus 1985 Świecie Półmaraton
83 Barbara Jankowska 1975 Poznań Półmaraton
84 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek Półmaraton
85 Marcin Kopaczewski 1980 Kruszyn Krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski Półmaraton
86 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę Półmaraton