Lista startowa - V Bieg „Borówiecka Za-dyszka”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Krzysztof Andrzejewski 1972 Borówiec bieg 5 km
2 Wojciech Andrzejewski 1991 Kamionki Decathlon Komorniki bieg 10 km
3 Kasia Anioła 1988 Kamionki bieg 10 km
4 Kasia Anioła 1988 Kamionki bieg 10 km
5 Jarek Auchimowicz 1981 Poznań MJDOP bieg 5 km
6 Tomasz Balcerowicz 1982 Koninko MKS KONINKO bieg 5 km
7 Dominik Banaszkiewicz 1988 Kleszczewo Kleszczewo bieg 5 km
8 Krzysztof Białkowski 1995 Dachowa Warzywniak bieg 10 km
9 Radosław Bielewicz 1991 Kamionki bieg 10 km
10 Zofia Bilska 1964 Szczytniki bieg 10 km
11 Jan Bilski 1995 Szczytniki bieg 10 km
12 Aleksandra Blimel-Bielewicz 1991 Kamionki bieg 5 km
13 Joanna Bojarojć 1982 Poznań bieg 10 km
14 Marcin Borowicz 1985 Poznań QUAY POZNAŃ bieg 10 km
15 Paulina Borowicz 1980 Poznań QUAY POZNAŃ bieg 10 km
16 Anna Brust 1976 Borówiec bieg 5 km
17 Marek Brust 1976 Borówiec bieg 5 km
18 Marcin Budzik 1984 Borówiec bieg 10 km
19 Robert Błaszczyk 1982 Kamionki bieg 10 km
20 Ariel Chróścicki 1991 Dopiewiec bieg 10 km
21 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina bieg 5 km
22 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina bieg 5 km
23 TELESFOR CIEŚLIŃSKI 1955 Swarzędz bieg 10 km
24 Jakub Daniel 1986 Kamionki bieg 5 km
25 Adam Dassuj 1991 Borówiec bieg 10 km
26 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole OSH / Smażalnia ryb u Biegaczy Poznan bieg 10 km
27 Dominika Drgas 1981 Poznań bieg 10 km
28 Julia Drohojowska 2002 Kamionki bieg 10 km
29 Rafał Drohojowski 1973 Kamionki bieg 10 km
30 Krzysztof Dudek 1988 Sędziny bieg 10 km
31 Adam Dudko 1978 Kamionki bieg 10 km
32 Mateusz Dunajczyk 1992 Tulce bieg 10 km
33 Dorota Falkiewicz 1984 Poznań Fordon Bronx bieg 10 km
34 Jarosław Fedorczuk 1980 Borówiec bieg 10 km
35 Marcin Filipiak 1984 Poznań Cybina Team bieg 5 km
36 Magdalena Filipiak 1983 Poznań Cybina Team bieg 5 km
37 Mateusz Frąckowiak 1982 Poznań bieg 10 km
38 Marcelina Furmanek 1991 Poznań bieg 5 km
39 Justyna Górka 1990 Robakowo bieg 5 km
40 Ewa Górska 1971 Kamionki bieg 5 km
41 Filip Graczyk 1997 Borówiec bieg 10 km
42 Andrzej Grzegorzewski 1980 Kraków Andrzej Rządzi bieg 10 km
43 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety bieg 5 km
44 Marcin Herkowiak 1976 Baranowo bieg 10 km
45 Jakub Hudak 1985 Poznań bieg 10 km
46 Karolina Jakrzewska 1984 Kamionki MAMY-BIEGAMY/LOCO BABKI bieg 10 km
47 Hubert Jakrzewski 1988 Kamionki bieg 10 km
48 Marcin Janczyk 1979 Dachowa bieg 10 km
49 Sylwia Kaczmarek 1978 Kórnik Night Runners bieg 10 km
50 Andrzej Kandulski 1953 Borówiec bieg 10 km
51 Anita Karkosińska 1984 KAMIONKI bieg 5 km
52 Maciej Karkosiński 1984 Kamionki bieg 10 km
53 Andrzej Kaźmierczak 1977 Szczytniki AVIA Kamionki bieg 10 km
54 Mikołaj Kaźmierczak 1978 Szczytniki # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10 km
55 Mariusz Kieslich 1962 poznań bieg 10 km
56 Ewa Kimnes 1985 Borówiec bieg 5 km
57 Grzegorz Kledzik 1979 Nekla bieg 10 km
58 Marcin Kledzik 1976 Borówiec Zabiegany Borówiec bieg 10 km
59 Karolina Kloza 1993 CZAPURY bieg 10 km
60 Łukasz Kloza 1999 Poznań bieg 10 km
61 Grzegorz Kmita 1970 Poznań VegeRunners bieg 10 km
62 Magdalena Knapińska 1976 Poznań bieg 10 km
63 Piotr Koterba 1975 Kórnik 31BLT bieg 10 km
64 Tomasz Krajewski 1979 Daszewice bieg 5 km
65 Leszek Krajniak 1981 Zalasewo bieg 10 km
66 Filip Krzywosz 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 5 km
67 Jakub Kuźma 1989 Kamionki bieg 10 km
68 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły bieg 10 km
69 Przemysław Lewandowski 1984 Śrem KB MIŚ BOREK WLKP. bieg 5 km
70 Michał Ludwiczak 1987 Borówiec bieg 5 km
71 Kamila Maciejczuk 1986 Swarzędz Mistrzowski Trening bieg 5 km
72 Arkadiusz Mąka 1981 Borówiec Polonia Bydgoszcz SLA bieg 5 km
73 Joanna Malec 1979 Poznań Nogadzika Makako Goldteam bieg 10 km
74 Juha Malkamaki 1984 Borowiec bieg 10 km
75 Michał Marcinek 1975 Borówiec Zabiegany Borówiec bieg 10 km
76 Wojtek Matysek 1975 Kamionki bieg 10 km
77 Jakub Michalak 1993 Śrem / Night Runners bieg 10 km
78 Tomasz Michalak 1972 Borówiec BiegamBoLubię - Kamionki bieg 10 km
79 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Polska bieg 10 km
80 Łukasz Mikołajczak 1994 Środa Wlkp. bieg 10 km
81 ANNA Mikołajewicz 1985 Kamionki bieg 10 km
82 Tomasz Mikurda 1988 Borówiec bieg 5 km
83 Adam Miński 1981 Poznań jaknajdalej.pl bieg 10 km
84 Kasia Motała 1982 Poznań bieg 10 km
85 Patryk Norkiewicz 1989 Robakowo AMATORKA RUN CLUB bieg 5 km
86 Paweł Nowak 1993 Poznań bieg 10 km
87 Przemysław Nowak 1981 Kórnik WitkowskiRunning Team bieg 5 km
88 Krzysztof Nowak 1973 Kamionki MJDOP bieg 5 km
89 Michał Nowicki 1977 Szczytniki bieg 5 km
90 Jarosław Ogrodowski 1964 Borówiec bieg 10 km
91 Magdalena Olszewska 1979 Biernatki bieg 10 km
92 Mirosław Otka 1978 Poznań JezusjestPanem bieg 10 km
93 Monika Owerko 1972 Robakowo bieg 10 km
94 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan bieg 5 km
95 Tomasz Piechnik 1988 Szczytniki Hocki Klocki bieg 10 km
96 Zofia Piechnik 1989 Szczytniki Hocki Klocki bieg 5 km
97 Małgorzata Pietrowska 1968 Kamionki bieg 10 km
98 Robert Pilewski 1974 Borówiec Zabiegany Borówiec bieg 10 km
99 Bogusław Podlas 1982 Kamionki Boa Podlas bieg 10 km
100 Mikołaj Pomin 1976 Koninko bieg 10 km