Lista startowa - VII Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rodzaj pakietu
1 Edyta Adamczyk 1978 Strzałkowo podstawowy
2 Przemek Adamiak 1976 Jarocin rozszerzony
3 Marta Adamska 1985 Września podstawowy
4 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Mogilno Team podstawowy
5 Monika Bartkowiak 1978 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno podstawowy
6 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B rozszerzony
7 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz podstawowy
8 Dariusz Borcuch 1970 Września Night Runners Września podstawowy
9 Andrii Boreichuk 1983 Wrzesnia rozszerzony
10 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska Decora Running Team podstawowy
11 Grzegorz Broniarczyk 1974 Września, Przyborki podstawowy
12 Lidia Bruch 1987 Witkowo Witkowo Biega podstawowy
13 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA podstawowy
14 Andrzej Budasz 1973 Miłosław podstawowy
15 Monika Błaszak 1982 Września Night Runners Września podstawowy
16 Jakub Błaszak 1985 Gutowo Wielkie podstawowy
17 Andrzej Charemsa 1976 Września KOSBUD podstawowy
18 Katarzyna Chojnacka 1973 Piekary Katarzyna Chojnacka podstawowy
19 Piotr Cichy 1988 Września Spoceni Września podstawowy
20 Monika Cieślak 1993 Kołaczkowo rozszerzony
21 Sylwia Cieślicka 1994 Września Zabiegani team podstawowy
22 Rafał Cyrulewski 1971 Gutowo małe podstawowy
23 Michal Czerniak 1988 Poznań podstawowy
24 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września podstawowy
25 Tadeusz Delestowicz 1976 Pięczkowo Decora Running Team podstawowy
26 Nicole Duszyńska 2000 Września / Night Runners Września podstawowy
27 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września podstawowy
28 Sebastian Fajka 1999 Września Night Runners Września podstawowy
29 Marcin Filipczak 1985 Chwalibogowo podstawowy
30 Przemysław Filipiak 1981 Żydowo KP PSP WRZEŚNIA /SZYMKOWIAK TEAM podstawowy
31 Romuald Frąckowiak 1966 Września podstawowy
32 Mateusz Galor 1991 Słupca Zabiegani team podstawowy
33 Aneta Galor 1993 Borki Zabiegani team podstawowy
34 Marcin Goclik 1974 Nowy Folwark podstawowy
35 Dawid Gorbeczka 1998 nekla podstawowy
36 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne rozszerzony
37 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września. podstawowy
38 Robert Grawon 1973 Gniezno QTEAM podstawowy
39 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września podstawowy
40 Kamil Gut 1990 Psary Polskie podstawowy
41 Andrzej Hadada 1986 Nekla rozszerzony
42 Maciej Hadaś 1997 Września Inalfa Runners rozszerzony
43 Piotr Haręźlak 1960 Września podstawowy
44 Ivan Hnydka 1998 Wrzesnia rozszerzony
45 Krzysztof Hofman 1994 Bierzglinek rozszerzony
46 Aleksandra Hornik 1996 Koziegłowy WKS Grunwald Poznań podstawowy
47 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września podstawowy
48 Mariusz Jadczak 1983 Września podstawowy
49 Łukasz Jakubowski 1987 Września rozszerzony
50 Robert Jarząbek 1973 Strzałkowo rozszerzony
51 Tomasz Jałocha 1975 Gutowo Małe podstawowy
52 Roman Jerzykiewicz 1972 Miłosław podstawowy
53 Damian Jeżewski 1989 Bierzglinek podstawowy
54 Tomasz Kaczmarek 1978 Września podstawowy
55 Dariusz Kaczmarek 1981 Poznań Witkowo Biega podstawowy
56 Adrian Kaczmarek 1981 Września / Night Runners Września podstawowy
57 Łukasz Kaczmarek 1979 Września rozszerzony
58 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno Patryk Bogucki - Strefa Biegania podstawowy
59 Dominik Kaczor 2000 Borzykowo podstawowy
60 Marzena Kaczor-Borcuch 1977 Lednogóra podstawowy
61 Hanna Kajdan 1968 Września podstawowy
62 Ewelina Kasprzak 1981 Stęszewko podstawowy
63 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt 69 rozszerzony
64 Hubert Kaźmierczak 2004 Września KRISPOL Active Team podstawowy
65 Piotr Kaźmierczak 1981 Witkowo Witkowo Biega podstawowy
66 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo rozszerzony
67 Łukasz Kempiak 1994 Września KRISPOL Active Team podstawowy
68 Elżbieta Kląskała 1980 Gniezno rozszerzony
69 Roman Knasiak 1971 Września / Night Runners Września podstawowy
70 Michał Kominkiewicz 2003 Swarzędz Szymkowiak Team podstawowy
71 Kacper Kominkiewicz 2005 Swarzędz Szymkowiak Team podstawowy
72 Michał Konieczka 1999 Września rozszerzony
73 Damian Kopaniarz 1989 Oborniki rozszerzony
74 Mateusz Korcz 1988 Kleszczewo podstawowy
75 Sebastian Kozłowski 1983 Węgierki rozszerzony
76 Norbert Kołodziej 1982 Krzemieniewo podstawowy
77 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Nekla rozszerzony
78 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ podstawowy
79 Rafał Kropaczewski 1991 Witkowo rozszerzony
80 Edyta Kubacka 1977 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno podstawowy
81 Grzegorz Kubiak 1980 Września Letnia Przygoda Mielenko rozszerzony
82 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl podstawowy
83 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU podstawowy
84 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu podstawowy
85 Mateusz Lasecki 1999 Borzykowo podstawowy
86 Mariusz Laskowski 1980 Września Night Runners Września podstawowy
87 Szymon Laskowski 1984 Czerniejewo / Night Runners Września rozszerzony
88 Robert Lepczak 1993 ŚRODA WIELKOPOLSKA podstawowy
89 Leszek Liwak 1980 Orzechowo rozszerzony
90 Agata Majchrzak 1999 Kołaczkowo Inalfa Runners podstawowy
91 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners podstawowy
92 Piotr Marciniak 1985 Luboń podstawowy
93 Angelika Marczak 1980 Września Szymkowiak Team podstawowy
94 Bartosz Maśnicki 1995 Konin podstawowy
95 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU podstawowy
96 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno podstawowy
97 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno podstawowy
98 Piotr Matlak 1972 Gniezno Gniezno podstawowy
99 Mikolaj Mazurkiewicz 1996 Wrzesnia / Night Runners Września podstawowy
100 Marek Małecki 1975 Orzechowo podstawowy