Lista startowa - XVI „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Hornet Gorzów
2 Ewelina Baginska 1989 Górzyca Wataha Łączy Nas Bieganie
3 Anna Balcer 1978 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
4 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
5 Iwona Batóg 1981 Dębno Iwonka
6 Piotr Boniecki 1971 Czarne Błoto Run Cross Rozgarty
7 Jakub Borek 1990 Barlinek BBL BARLINEK
8 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą KKB Kostrzyn nad odrą
9 Dariusz Czarnecki 1974 Lubniewice
10 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM
11 Edward Dołmat 1962 Gorzów Wlkp.
12 Mariola Drogosz 1976 Stare Dzieduszyce brak klubu
13 Kamil Dudkowski 1988 Gorzów Wielkopolski
14 Grzegorz Dłubek 1968 Gorzów Wlkp.
15 Dariusz Fieńko 1985 Pełczyce
16 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
17 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Klincu Harpagans Training
18 Tomasz Gaweł 1978 Mieszkowice FOXY FIT
19 Kamila Górecka 1982 Kostrzyn nad Odrą
20 Maciej Goździcki 2002 Strzelce Krajeńskie
21 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy
22 Sebastian Gutt 1977 GORZÓW WIELKOPOLSKI
23 Bernardeta Huszcza 1979 Dębno Akcja Motywacja
24 Marek Jordan 1986 Dębno FOXY FIT
25 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
26 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko
27 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
28 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów
29 Małgorzata Kazubowska 1980 Gorzów Wlkp.
30 Alicja Kędziora 1991 Bogdaniec GSK fIT pioRUNy
31 Zbigniew Kolis 1961 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz
32 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
33 Iwona Kunik 1987 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
34 Artur Kunik 1976 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
35 Karolina KUPIDURA 1991 Gorzów Wielkopolski
36 Adam Kuś 1997 Wysoka Cityzen
37 Mateusz Lewandowski 1994 Kostrzyn nad Odrą
38 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp. gorzów
39 MARIUSZ MARKIEWCZ 1975 KARNIN
40 Hanna Matul 1980 Myślibórz
41 Tomasz Michalewicz 1969 Gorzów Wielkopolski
42 MONIKA MURO 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
43 Tomasz Owsianny 1965 Dziersławice
44 Piotr Pawlak 1980 Międzyrzecz Nadleśnictwo Międzyrzecz
45 Zdzisław Piątek 1965 BACZYNA
46 BOGDAN PODBERESKI 1968 Dębno SM Dębno
47 Jozef Podbereski 1963 Boleszkowice
48 Mikołaj Podbereski 2002 Dębno
49 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wlkp.
50 Tomasz ROGALA 1986 Pieski
51 Czesław Romas 1950 Gorzów Wlkp.
52 Justyna Rudowicz 1973 Stanowice
53 Konrad Semeniuk 1991 Rzepin Rzepin City
54 Galyna Shehynska 1988 Kostrzyn nad Odrą
55 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
56 Eugeniusz Skiba 1946 Gorzów Wlkp.
57 Katarzyna Ślusarczyk 1991 Gorzów Wlkp.
58 MARTA SOBCZYK 1981 Gorzów WLKP.
59 ANETTA SOWIŃSKA 1974 Gorzów Wielkopolski
60 Konrad Stępień 1985 GORZÓW WIELKOPOLSKI #tjmmnw
61 Marcin Suszczewski 1996 Wrocław Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych Wrocław
62 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
63 Łukasz Sztachelski 1982 Gorzów Wielkopolski
64 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają
65 Cyprian Tatarewicz 1999 Słońsk
66 Krzysztof Tatarewicz 1970 Słońsk
67 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
68 Dawid Wasiak 1990 Gorzów Wielkopolski
69 Piotr Wilczewski 1985 Gorzów Wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
70 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski Wataha Łączy Nas Bieganie
71 Tomasz Wojcieszyński 1974 Baczyna bbl gorzów wielkopolski
72 Mateusz Wójtowicz 1986 Chwalęcice
73 Józef Wrona 1938 Wieleń Wieleń
74 Józef Wydra 1953 Cychry Cychry
75 Piotr Zalewski 1987 Gorzów Wielkopolski #beactivetrucker
76 Paweł Zieliński-Stecyna 1977 Kłodawa
77 JAGODA ZIOMEK 1997 WITNICA