Lista startowa - I Bieg Baltic Świnoujście

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Opłatasortuj malejąco
1 Dirk Albrecht 1971 Rostock Nie
2 Beate Krecklow 1971 Rostock Nie
3 Tałanda Grzegorz 1979 Świnoujście Nie
4 Agnieszka Tałanda 1983 Świnoujście Nie
5 Anna Jaksina 1977 Szczecin Nie
6 Anna Sidorkiewicz 1971 Międzywodzie Nie
7 Marek Czapliński 1975 Świnoujście Tak
8 Grzegorz Stromski 1970 Siemirowice Tak
9 Zbigniew Kozicki 1964 Grudziadz Tak
10 Izabela Bochen 1975 Bezrzecze Tak
11 Kazimierz Wasilewicz 1950 Świnoujście Tak
12 Remigiusz Joppek 1966 Świnoujście Tak
13 Przemysław Troszczyński 1974 Łukęcin Tak
14 Przemek Stalka 1977 Świnoujście Tak
15 Agnieszka Dziekońska 1982 Świnoujście Tak
16 Daniel Mularczyk 1971 Świnoujście Tak
17 Jan Lisicki 1959 Szczecin Tak
18 Leszek Kozłowski 1958 Świnoujście Tak
19 Sławek Harasimowicz 1978 Goleniów Tak
20 Krzysztof Wytwicki 1984 Świniujście Tak
21 Darek Kowalewski 1964 Świnoujście Tak
22 MAREK RELICH 1970 NOWA SÓL Tak
23 Damian Kussy 1988 Świnoujście Tak
24 Julian Müller 1990 Leipzig Tak
25 Piotr Andrzejewski 1959 Swinoujscie Tak
26 Michał Jelonek 1980 Świnoujście Tak
27 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście Tak
28 Andrzej Skrzypiec 1956 Świnoujście Tak
29 Bartosz Gajewski 1990 Świnoujście Tak
30 Paweł Kołodziejczyk 1987 Świnoujście Tak
31 Ihor Tumanov 1993 Świnoujście Tak
32 Paweł Szczerbaty 1985 Świnoujście Tak
33 Janusz Michalski 1966 Świnoujście Tak
34 Karina Mikulska Gawle 1980 Świnoujście Tak
35 Łukasz Gawle 1982 Świnoujście Tak
36 PIOTR KOŁYSZKO 1985 Świnoujście Tak
37 Piotr Maćkowiak 1983 Świnoujście Tak
38 Paweł Kaleta 1986 Świnoujście Tak
39 Krzysztof Sojka 1985 Świnoujście Tak
40 Julia Wenta 1991 Świnoujście Tak
41 Robert Rumistrzewicz 1987 Świnoujście Tak
42 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Tak
43 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście Tak
44 Mieczysław Kamycki 1970 ŚWINOUJŚCIE Tak
45 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Tak
46 Katarzyna Ogrodowicz 1984 Miedzywodzie Tak
47 Krzysztof Pyzik 1988 Świnoujście Tak
48 Waldemar Pyzik 1961 Świnoujście Tak
49 Dariusz Majka 1982 Świnoujście Tak
50 Marcin Keller 1984 Świnoujście Tak
51 Karolina Romańska 1985 Świnoujście Tak
52 Maciej Narloch 1981 Świnoujscie Tak
53 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra Tak
54 Radosław Poteralski 1975 Świnoujście Tak
55 Pawel Moskwa 1982 Kraków Tak
56 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Tak
57 Joanna Rzemieniecka-Grudzień 1980 Świnoujście Tak
58 Zbigniew Zamara 1982 Świnoujście Tak