Lista startowa - I Bieg Baltic Świnoujście

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Opłata
1 Zbigniew Zamara 1982 Świnoujście Tak
2 Krzysztof Wytwicki 1984 Świniujście Tak
3 Julia Wenta 1991 Świnoujście Tak
4 Kazimierz Wasilewicz 1950 Świnoujście Tak
5 Ihor Tumanov 1993 Świnoujście Tak
6 Przemysław Troszczyński 1974 Łukęcin Tak
7 Agnieszka Tałanda 1983 Świnoujście Nie
8 Paweł Szczerbaty 1985 Świnoujście Tak
9 Grzegorz Stromski 1970 Siemirowice Tak
10 Przemek Stalka 1977 Świnoujście Tak
11 Krzysztof Sojka 1985 Świnoujście Tak
12 Andrzej Skrzypiec 1956 Świnoujście Tak
13 Anna Sidorkiewicz 1971 Międzywodzie Nie
14 Joanna Rzemieniecka-Grudzień 1980 Świnoujście Tak
15 Robert Rumistrzewicz 1987 Świnoujście Tak
16 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście Tak
17 Karolina Romańska 1985 Świnoujście Tak
18 MAREK RELICH 1970 NOWA SÓL Tak
19 Waldemar Pyzik 1961 Świnoujście Tak
20 Krzysztof Pyzik 1988 Świnoujście Tak
21 Radosław Poteralski 1975 Świnoujście Tak
22 Katarzyna Ogrodowicz 1984 Miedzywodzie Tak
23 Maciej Narloch 1981 Świnoujscie Tak
24 Julian Müller 1990 Leipzig Tak
25 Daniel Mularczyk 1971 Świnoujście Tak
26 Pawel Moskwa 1982 Kraków Tak
27 Karina Mikulska Gawle 1980 Świnoujście Tak
28 Janusz Michalski 1966 Świnoujście Tak
29 Dariusz Majka 1982 Świnoujście Tak
30 Piotr Maćkowiak 1983 Świnoujście Tak
31 Jan Lisicki 1959 Szczecin Tak
32 Damian Kussy 1988 Świnoujście Tak
33 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Tak
34 Beate Krecklow 1971 Rostock Nie
35 PIOTR KOŁYSZKO 1985 Świnoujście Tak
36 Paweł Kołodziejczyk 1987 Świnoujście Tak
37 Leszek Kozłowski 1958 Świnoujście Tak
38 Zbigniew Kozicki 1964 Grudziadz Tak
39 Darek Kowalewski 1964 Świnoujście Tak
40 Marcin Keller 1984 Świnoujście Tak
41 Mieczysław Kamycki 1970 ŚWINOUJŚCIE Tak
42 Paweł Kaleta 1986 Świnoujście Tak
43 Remigiusz Joppek 1966 Świnoujście Tak
44 Michał Jelonek 1980 Świnoujście Tak
45 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście Tak
46 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Tak
47 Anna Jaksina 1977 Szczecin Nie
48 Sławek Harasimowicz 1978 Goleniów Tak
49 Tałanda Grzegorz 1979 Świnoujście Nie
50 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra Tak
51 Łukasz Gawle 1982 Świnoujście Tak
52 Bartosz Gajewski 1990 Świnoujście Tak
53 Agnieszka Dziekońska 1982 Świnoujście Tak
54 Marek Czapliński 1975 Świnoujście Tak
55 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Tak
56 Izabela Bochen 1975 Bezrzecze Tak
57 Piotr Andrzejewski 1959 Swinoujscie Tak
58 Dirk Albrecht 1971 Rostock Nie