Lista startowa - I Bieg Baltic Świnoujście

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Opłata
1 Przemysław Troszczyński 1974 Łukęcin Tak
2 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra Tak
3 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Tak
4 Anna Jaksina 1977 Szczecin Nie
5 Jan Lisicki 1959 Szczecin Tak
6 Paweł Kołodziejczyk 1987 Świnoujście Tak
7 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście Tak
8 Daniel Mularczyk 1971 Świnoujście Tak
9 Michał Jelonek 1980 Świnoujście Tak
10 Zbigniew Zamara 1982 Świnoujście Tak
11 Joanna Rzemieniecka-Grudzień 1980 Świnoujście Tak
12 Agnieszka Dziekońska 1982 Świnoujście Tak
13 Piotr Andrzejewski 1959 Swinoujscie Tak
14 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście Tak
15 Przemek Stalka 1977 Świnoujście Tak
16 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Tak
17 Robert Rumistrzewicz 1987 Świnoujście Tak
18 Radosław Poteralski 1975 Świnoujście Tak
19 Remigiusz Joppek 1966 Świnoujście Tak
20 Damian Kussy 1988 Świnoujście Tak
21 Julia Wenta 1991 Świnoujście Tak
22 Kazimierz Wasilewicz 1950 Świnoujście Tak
23 Krzysztof Sojka 1985 Świnoujście Tak
24 Marek Czapliński 1975 Świnoujście Tak
25 Darek Kowalewski 1964 Świnoujście Tak
26 Maciej Narloch 1981 Świnoujscie Tak
27 Paweł Kaleta 1986 Świnoujście Tak
28 Karolina Romańska 1985 Świnoujście Tak
29 Piotr Maćkowiak 1983 Świnoujście Tak
30 Marcin Keller 1984 Świnoujście Tak
31 PIOTR KOŁYSZKO 1985 Świnoujście Tak
32 Dariusz Majka 1982 Świnoujście Tak
33 Leszek Kozłowski 1958 Świnoujście Tak
34 Łukasz Gawle 1982 Świnoujście Tak
35 Waldemar Pyzik 1961 Świnoujście Tak
36 Bartosz Gajewski 1990 Świnoujście Tak
37 Karina Mikulska Gawle 1980 Świnoujście Tak
38 Krzysztof Pyzik 1988 Świnoujście Tak
39 Tałanda Grzegorz 1979 Świnoujście Nie
40 Janusz Michalski 1966 Świnoujście Tak
41 Paweł Szczerbaty 1985 Świnoujście Tak
42 Agnieszka Tałanda 1983 Świnoujście Nie
43 Mieczysław Kamycki 1970 ŚWINOUJŚCIE Tak
44 Ihor Tumanov 1993 Świnoujście Tak
45 Andrzej Skrzypiec 1956 Świnoujście Tak
46 Krzysztof Wytwicki 1984 Świniujście Tak
47 Grzegorz Stromski 1970 Siemirowice Tak
48 Beate Krecklow 1971 Rostock Nie
49 Dirk Albrecht 1971 Rostock Nie
50 MAREK RELICH 1970 NOWA SÓL Tak
51 Katarzyna Ogrodowicz 1984 Miedzywodzie Tak
52 Anna Sidorkiewicz 1971 Międzywodzie Nie
53 Julian Müller 1990 Leipzig Tak
54 Pawel Moskwa 1982 Kraków Tak
55 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Tak
56 Zbigniew Kozicki 1964 Grudziadz Tak
57 Sławek Harasimowicz 1978 Goleniów Tak
58 Izabela Bochen 1975 Bezrzecze Tak