Lista startowa - I Bieg Baltic Świnoujście

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Opłata
1 Ihor Tumanov 1993 Świnoujście Tak
2 Julia Wenta 1991 Świnoujście Tak
3 Bartosz Gajewski 1990 Świnoujście Tak
4 Julian Müller 1990 Leipzig Tak
5 Krzysztof Pyzik 1988 Świnoujście Tak
6 Damian Kussy 1988 Świnoujście Tak
7 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście Tak
8 Paweł Kołodziejczyk 1987 Świnoujście Tak
9 Robert Rumistrzewicz 1987 Świnoujście Tak
10 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra Tak
11 Paweł Kaleta 1986 Świnoujście Tak
12 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Tak
13 PIOTR KOŁYSZKO 1985 Świnoujście Tak
14 Krzysztof Sojka 1985 Świnoujście Tak
15 Karolina Romańska 1985 Świnoujście Tak
16 Paweł Szczerbaty 1985 Świnoujście Tak
17 Katarzyna Ogrodowicz 1984 Miedzywodzie Tak
18 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście Tak
19 Marcin Keller 1984 Świnoujście Tak
20 Krzysztof Wytwicki 1984 Świniujście Tak
21 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Tak
22 Agnieszka Tałanda 1983 Świnoujście Nie
23 Piotr Maćkowiak 1983 Świnoujście Tak
24 Pawel Moskwa 1982 Kraków Tak
25 Łukasz Gawle 1982 Świnoujście Tak
26 Zbigniew Zamara 1982 Świnoujście Tak
27 Dariusz Majka 1982 Świnoujście Tak
28 Agnieszka Dziekońska 1982 Świnoujście Tak
29 Maciej Narloch 1981 Świnoujscie Tak
30 Joanna Rzemieniecka-Grudzień 1980 Świnoujście Tak
31 Michał Jelonek 1980 Świnoujście Tak
32 Karina Mikulska Gawle 1980 Świnoujście Tak
33 Tałanda Grzegorz 1979 Świnoujście Nie
34 Sławek Harasimowicz 1978 Goleniów Tak
35 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Tak
36 Przemek Stalka 1977 Świnoujście Tak
37 Anna Jaksina 1977 Szczecin Nie
38 Izabela Bochen 1975 Bezrzecze Tak
39 Radosław Poteralski 1975 Świnoujście Tak
40 Marek Czapliński 1975 Świnoujście Tak
41 Przemysław Troszczyński 1974 Łukęcin Tak
42 Beate Krecklow 1971 Rostock Nie
43 Anna Sidorkiewicz 1971 Międzywodzie Nie
44 Daniel Mularczyk 1971 Świnoujście Tak
45 Dirk Albrecht 1971 Rostock Nie
46 Grzegorz Stromski 1970 Siemirowice Tak
47 MAREK RELICH 1970 NOWA SÓL Tak
48 Mieczysław Kamycki 1970 ŚWINOUJŚCIE Tak
49 Remigiusz Joppek 1966 Świnoujście Tak
50 Janusz Michalski 1966 Świnoujście Tak
51 Darek Kowalewski 1964 Świnoujście Tak
52 Zbigniew Kozicki 1964 Grudziadz Tak
53 Waldemar Pyzik 1961 Świnoujście Tak
54 Piotr Andrzejewski 1959 Swinoujscie Tak
55 Jan Lisicki 1959 Szczecin Tak
56 Leszek Kozłowski 1958 Świnoujście Tak
57 Andrzej Skrzypiec 1956 Świnoujście Tak
58 Kazimierz Wasilewicz 1950 Świnoujście Tak