Lista startowa - I Bieg Baltic Świnoujście

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Opłata
1 Kazimierz Wasilewicz 1950 Świnoujście Tak
2 Andrzej Skrzypiec 1956 Świnoujście Tak
3 Leszek Kozłowski 1958 Świnoujście Tak
4 Jan Lisicki 1959 Szczecin Tak
5 Piotr Andrzejewski 1959 Swinoujscie Tak
6 Waldemar Pyzik 1961 Świnoujście Tak
7 Zbigniew Kozicki 1964 Grudziadz Tak
8 Darek Kowalewski 1964 Świnoujście Tak
9 Janusz Michalski 1966 Świnoujście Tak
10 Remigiusz Joppek 1966 Świnoujście Tak
11 Mieczysław Kamycki 1970 ŚWINOUJŚCIE Tak
12 MAREK RELICH 1970 NOWA SÓL Tak
13 Grzegorz Stromski 1970 Siemirowice Tak
14 Dirk Albrecht 1971 Rostock Nie
15 Daniel Mularczyk 1971 Świnoujście Tak
16 Anna Sidorkiewicz 1971 Międzywodzie Nie
17 Beate Krecklow 1971 Rostock Nie
18 Przemysław Troszczyński 1974 Łukęcin Tak
19 Marek Czapliński 1975 Świnoujście Tak
20 Radosław Poteralski 1975 Świnoujście Tak
21 Izabela Bochen 1975 Bezrzecze Tak
22 Anna Jaksina 1977 Szczecin Nie
23 Przemek Stalka 1977 Świnoujście Tak
24 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Tak
25 Sławek Harasimowicz 1978 Goleniów Tak
26 Tałanda Grzegorz 1979 Świnoujście Nie
27 Karina Mikulska Gawle 1980 Świnoujście Tak
28 Michał Jelonek 1980 Świnoujście Tak
29 Joanna Rzemieniecka-Grudzień 1980 Świnoujście Tak
30 Maciej Narloch 1981 Świnoujscie Tak
31 Agnieszka Dziekońska 1982 Świnoujście Tak
32 Dariusz Majka 1982 Świnoujście Tak
33 Zbigniew Zamara 1982 Świnoujście Tak
34 Łukasz Gawle 1982 Świnoujście Tak
35 Pawel Moskwa 1982 Kraków Tak
36 Piotr Maćkowiak 1983 Świnoujście Tak
37 Agnieszka Tałanda 1983 Świnoujście Nie
38 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Tak
39 Krzysztof Wytwicki 1984 Świniujście Tak
40 Marcin Keller 1984 Świnoujście Tak
41 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście Tak
42 Katarzyna Ogrodowicz 1984 Miedzywodzie Tak
43 Paweł Szczerbaty 1985 Świnoujście Tak
44 Karolina Romańska 1985 Świnoujście Tak
45 Krzysztof Sojka 1985 Świnoujście Tak
46 PIOTR KOŁYSZKO 1985 Świnoujście Tak
47 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Tak
48 Paweł Kaleta 1986 Świnoujście Tak
49 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra Tak
50 Robert Rumistrzewicz 1987 Świnoujście Tak
51 Paweł Kołodziejczyk 1987 Świnoujście Tak
52 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście Tak
53 Damian Kussy 1988 Świnoujście Tak
54 Krzysztof Pyzik 1988 Świnoujście Tak
55 Julian Müller 1990 Leipzig Tak
56 Bartosz Gajewski 1990 Świnoujście Tak
57 Julia Wenta 1991 Świnoujście Tak
58 Ihor Tumanov 1993 Świnoujście Tak