Lista startowa - I Bieg Baltic Świnoujście

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Opłata
1 Dirk Albrecht 1971 Rostock Nie
2 Piotr Andrzejewski 1959 Swinoujscie Tak
3 Izabela Bochen 1975 Bezrzecze Tak
4 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Tak
5 Marek Czapliński 1975 Świnoujście Tak
6 Agnieszka Dziekońska 1982 Świnoujście Tak
7 Bartosz Gajewski 1990 Świnoujście Tak
8 Łukasz Gawle 1982 Świnoujście Tak
9 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra Tak
10 Tałanda Grzegorz 1979 Świnoujście Nie
11 Sławek Harasimowicz 1978 Goleniów Tak
12 Anna Jaksina 1977 Szczecin Nie
13 Aleksandra Jasiuchna 1988 Świnoujście Tak
14 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Tak
15 Michał Jelonek 1980 Świnoujście Tak
16 Remigiusz Joppek 1966 Świnoujście Tak
17 Paweł Kaleta 1986 Świnoujście Tak
18 Mieczysław Kamycki 1970 ŚWINOUJŚCIE Tak
19 Marcin Keller 1984 Świnoujście Tak
20 Darek Kowalewski 1964 Świnoujście Tak
21 Zbigniew Kozicki 1964 Grudziadz Tak
22 Leszek Kozłowski 1958 Świnoujście Tak
23 Paweł Kołodziejczyk 1987 Świnoujście Tak
24 PIOTR KOŁYSZKO 1985 Świnoujście Tak
25 Beate Krecklow 1971 Rostock Nie
26 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Tak
27 Damian Kussy 1988 Świnoujście Tak
28 Jan Lisicki 1959 Szczecin Tak
29 Piotr Maćkowiak 1983 Świnoujście Tak
30 Dariusz Majka 1982 Świnoujście Tak
31 Janusz Michalski 1966 Świnoujście Tak
32 Karina Mikulska Gawle 1980 Świnoujście Tak
33 Pawel Moskwa 1982 Kraków Tak
34 Daniel Mularczyk 1971 Świnoujście Tak
35 Julian Müller 1990 Leipzig Tak
36 Maciej Narloch 1981 Świnoujscie Tak
37 Katarzyna Ogrodowicz 1984 Miedzywodzie Tak
38 Radosław Poteralski 1975 Świnoujście Tak
39 Waldemar Pyzik 1961 Świnoujście Tak
40 Krzysztof Pyzik 1988 Świnoujście Tak
41 MAREK RELICH 1970 NOWA SÓL Tak
42 Karolina Romańska 1985 Świnoujście Tak
43 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście Tak
44 Robert Rumistrzewicz 1987 Świnoujście Tak
45 Joanna Rzemieniecka-Grudzień 1980 Świnoujście Tak
46 Anna Sidorkiewicz 1971 Międzywodzie Nie
47 Andrzej Skrzypiec 1956 Świnoujście Tak
48 Krzysztof Sojka 1985 Świnoujście Tak
49 Przemek Stalka 1977 Świnoujście Tak
50 Grzegorz Stromski 1970 Siemirowice Tak
51 Paweł Szczerbaty 1985 Świnoujście Tak
52 Agnieszka Tałanda 1983 Świnoujście Nie
53 Przemysław Troszczyński 1974 Łukęcin Tak
54 Ihor Tumanov 1993 Świnoujście Tak
55 Kazimierz Wasilewicz 1950 Świnoujście Tak
56 Julia Wenta 1991 Świnoujście Tak
57 Krzysztof Wytwicki 1984 Świniujście Tak
58 Zbigniew Zamara 1982 Świnoujście Tak