Lista startowa - 37. OGÓLNOPOLSKI NOCNY BIEG BACHUSA

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Maciej Adamczak 1993 Kęszyca Leśna KB Piast Międzyrzecz
2 KAMIL ADAMEK 1989 GŁOGÓW ALE URWAŁ!
3 Adrian Antończak 1995 Wilkowo
4 Rafal Artysiewicz 1984 Zielona Góra
5 Regina Babińska 1952 Zielona Góra
6 Anna Bajserowicz 1981 Zielona Góra
7 Kornel Balinowski 1982 Nowa Sól
8 Kamila Bartoszewicz 1989 Sulechów
9 Daniel Bartoszewski 1978 Krosno Odrzańskie Klub Karate NIdan Zielona GÓra
10 Tomasz Basiński 1992 Żary
11 Bartosz Bębenek 1993 Żarki Wielkie Biały i Czarny
12 Andrzej Bembenek 1973 Zielona Góra Fredry 5 Przemysl
13 Anna Bereś 1989 Nowe Miasteczko
14 Jacek Boguś-Sieniawski 1980 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
15 Michał Bolewicz 1996 Żary
16 Tomasz Borkowski 1967 Polkowice AKS Wybiegani Polkowice
17 Jędrzej Borowiecki 1992 Zielona Góra Niezrzeszony
18 Paulina Braszak 1984 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
19 Radosław Brodzik 1977 Zielona Góra
20 Tomasz Bryjak 1991 Żary
21 Dariusz Bryński 1963 Zielona Góra
22 Bolesław Brzeziński 1944 Czerwieńsk
23 Jakub Buganik 1995 Otyń KBWIKON NOWA SÓL
24 Bogdan Bykowski 1949 Zielona Gora
25 Wojciech Bykowski 1979 Zielona Góra
26 Patryk Bzdęga 1995 Ciecierzyce
27 Mateusz Błauciak 1997 Zielona góra
28 Piotr Cal 1969 Świebodzin @BiegWilkaWilkowo @5KRunEveryDay
29 AGNIESZKA CARLSSON 1975 ZIELONA GÓRA niezrzeszona
30 Kazik Chmielenko 1963 Gubin
31 Marcin Chmielewski 1976 Zielona gora ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
32 Maciej Chodorowski 1978 Zielona Góra
33 Marek Cichowlas 1975 Lubsko
34 Przemysław CUKIERNIK 1982 Zielona Góra Harpagan ZG
35 Jerzy Czarnecki 1957 Zielona Góra
36 Bartosz Dąbrowski 1992 Zielona Góra drukla.net
37 Jerzy Dawid 1946 Sulechów
38 Natalia Dawidowicz 1995 Cybinka
39 Wojciech Dawiec 1986 Zielona Góra
40 Krzysztof Dobras 1973 Zielona Góra
41 Janek Dobras 2003 Zielona Góra
42 Kinga Drewicz 1979 Żagań
43 Piotr Dzikowski 1994 Tarnowo Podgórne Wojsko Polskie
44 Michał Farat 1987 Zielona Góra
45 Tomasz Fedyczak 1977 Zielona Góra Niepubliczny Żłobek SMOCZUŚ
46 Tomasz Fiedorowicz 1979 Zielona Góra 34 BKPanc Zagan
47 PAWEŁ FILIPCZUK 1981 ZIELONA GÓRA
48 Piotr Flis 1986 Zielona Góra
49 Ryszard Flisiewicz 1965 Polkowice AKS Wybiegani Polkowice
50 Rafał Frąckowiak 1992 Nowa Sól Sekcja Biegowa Dogorywanko
51 Joanna Galas-Osuch 1974 Luboń amatorka - niezrzeszona
52 Magdalena Góralczyk 1986 Zielona Góra
53 Filip Górecki 1986 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
54 Robert Górny 1985 Zielona Góra
55 Bogumił Gostyński 1962 Sulechów Zabiegany Sulechów
56 Tomasz Gozdek 1978 Zielona Góra Harpagan ZG
57 Przemysław Granops 1971 Piła
58 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz SECO/WARWICK
59 Tomasz Grzebielucha 1969 Zielona Góra
60 Anna Grzebielucha 1970 Zielona Góra
61 Tomasz Grześko 1960 Sulechów
62 Jarosław Guzik 1985 Słubice Akademia Biegowa Słubice
63 Wanda Gwiazda 1955 Szprotawa Szprotawo Biegaj
64 Paulina Gwóźdź 1992 Zielona Góra
65 Karolina Hampel 1994 Zielona Góra Biegostacja/ krwiobieg(anie)
66 Roman Horowski 1960 Zielona Góra
67 Karol Horożyński 1998 Zabór
68 Kajetan Hozakowski 1989 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
69 kamil hołyński 1975 ZBĄSZYNEK Pan
70 Marek Jacek 1974 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER
71 Przemysław Janecki 1977 Zielona Góra
72 Andrzej Juraszek 1972 Bytom Odrzański GbbO Bytom Odrzański
73 Krystian Kaczmarek 1983 Trzebiel Akademia Biegowa Żary
74 Maciej Kaczmarek 1980 Kargowa
75 Ewa Kalińska-Kosiorek 1980 Zielona Góra ZGZB
76 Małgorzata Kamińska 1963 Żary
77 Tomasz Kiszkowski 1997 Zielona Góra
78 DARIUSZ KLIMEK 1981 SULECHÓW amator - niezrzeszony
79 Mariusz Klubiński 1991 Lublin
80 Alina Knysh 1998 Wroclaw Krotrans Logistics
81 Tomek Konowalczuk 1980 Polkowice AKS Wybiegani Polkowice
82 Krzysztof Kopaczyński 1979 Łaz Dziki Łaz
83 Paweł Koralewski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań
84 Tomasz Koralik 1984 Słone
85 Bartosz Kosmala 1992 Zabór
86 Zbigniew Kostrzembski 1977 ZIELONA GÓRA
87 Anna Kotecka 1982 Poznań gRUNwald Team Poznań
88 Radosław Kowala 1985 Zielona Góra
89 Krzysztof Kowalski 1979 Zielona Góra Hania Kowalska
90 Wojciech Kozak 1989 Słubice
91 Aleksandra Kozieł 1998 Zielona Góra
92 Leszek Kozieł 1972 Zielona Góra
93 PIOTR KRASIŃSKI 1984 gubin
94 Marcin Krawczyk 1978 Zielona Góra
95 PIOTR KRAWCZYK 1989 Gościeszowice
96 ŁUKASZ KRYSIŃSKI 1984 ZIELONA GÓRA
97 MICHAŁ KRZYŻAK 1982 KOZUCHÓW FORREST TEAM
98 JUSTYNA KUBERACKA 1988 Zielona Góra
99 Paulina Kubiak 1978 Nowa Wieś
100 Marek Kubiak 1975 Nowa Wieś