Lista startowa - VI Kill The Devil Hill - dystans 300 metrów

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Magda Andrzejewska 1976 Rumia Daleko Jeszcze
2 Rafał Andrzejewski 1975 Rumia Daleko Jeszcze
3 Jarosław Baluta 1984 Węgorzewo
4 Stanisława Barczak 1976 Czarny Bór Pomidorowa Alternatywa
5 Dawid Barszczyk 1992 Sieniawka Fojerman
6 Marcin Binasiewicz 1976 Jelenia Góra KS Just Swim Jelenia Góra
7 Łukasz Bób 1982 Lutynia
8 Jakub Bok 1983 Boruja Kościelna Skurcz Parówki
9 Daniel Bryczkowski 1987 Lipinki Łużyckie
10 Kamil Bryczkowski 1988 Sieniawa Żarska J.K.B
11 ŁUKASZ BRZEZICKI 1983 ZIELONA GÓRA CrossFit Zielona Góra
12 Elefterios Burlidis 1981 Świdnica
13 Józef Chmielewski 1980 Ciechanowiec Morsy Ciechanowiec Team
14 Edyta Cichosz 1984 Krzewina TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
15 Adrian Cieśliński 1981 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
16 Remigiusz Czarny 1982 Świdnica CUDO Kambucha Tea Team
17 Filip Czernicki 1986 Jelenia Góra
18 Oskar Dumiński 1998 Strzegom STG Wałbrzych
19 Andrzej Flejsierowicz 1981 Kluczbork
20 Daniel Florian 1982 Świdnica
21 Agnieszka Gajdowska 1995 Świebodzice
22 Michał Gmur 1994 Niedoradz Biegające Dziki
23 Mateusz Golonka 1990 Gluszyca
24 Marcin Gołąb 1981 Świdnica
25 Dorota Grzelak 1974 Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
26 Krystian Gwardiak 1977 Łomnica
27 Tomasz Janiak 1981 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
28 Krzysztof Jankowski 1982 Jelenia Góra
29 Marcin Jaskólski 1972 Wrocław HappyFeetTeam
30 Arkadiusz Jędrzejczak 1993 Żary J.K.B
31 Bartłomiej Jóźwiak 1990 Łódź
32 Jarek Jukowski 1987 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
33 Andrzej Kasperczyk 1985 Piechowice
34 Józef Kaszowski 1991 Wrocław
35 Marek Kaszowski 1994 Wrocław
36 Krzysztof Klich 1981 Kamienna Góra Contender
37 Konrad Konkol 1982 Miastko 35 Plus
38 Emil Kopaczel 1983 Jelenia Góra
39 Dawid Kowalczyk 1991 Krasocin
40 Elżbieta Kowalewska 1982 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
41 PAWEŁ KOWALEWSKI 1987 NOWA SÓL CNS Nowa Sól / KOWALEWSKI TEAM
42 Piotr Kozłowski 1979 Jastrowie Husaria Race Team
43 Krzysztof Krystosiak 1990 Świdnica
44 Tomek Krzeczkowski 1984 Świdnica
45 Paweł Kubica 1985 Siechnice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
46 Jarosław Kuć 1980 Zaręba Kwisa Lubań
47 Tomasz Kucz 1974 Jelenia Góra
48 Przemysław Kwiatkowski 1989 Gogolin
49 Dariusz Kłakowicz 1983 Nysa
50 Mariusz Kłakowicz 1981 Nysa
51 Ela Labiszak 1985 Leśna Zabiegani z Leśnej
52 Marek Lachaut 1986 Wrocław
53 Łukasz Leśniak 1984 Złotoryja RUNATTACK / OLAWS Złotoryja
54 Patryk Lewandowski 1989 Zielona Góra
55 Piotr Lewicki 1981 Szczecin HQ MNC NE
56 Konrad Lisowski 1991 Zielona Góra Biegające Dziki
57 Daniel Maciejewski 1985 Jeżów Sudecki
58 Robert Magryta 1979 Wrocław
59 Mariusz Mazur 1980 Lubań TRI TEAM LUBAŃ
60 Mateusz Michalski 1989 Poznań
61 Piotrek Mielczarek 1983 Szczecin
62 Jakub Miliszkiewicz 2003 Jeżów Sudecki KS Just Swim Jelenia Góra
63 Tomasz Moczek 1978 Głogów Cross Straceńców Team
64 Orest Mucha 1983 Budry
65 Anna Niechaj 1979 Wałbrzych Pomidorowa Alternatywna
66 Rafał Niemczyk 1990 Świdnica
67 Michał Nowak 1986 Smolec
68 Michał Nowicki 1978 Ostrów Wlkp
69 Artur Oleksak 1972 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
70 PIOTR OLEKSY 1979 KAMIENNA GÓRA KS Szorty
71 Roland Orsztynowicz 1988 Pobiedziska
72 Mateusz Papierz 1999 Łódź
73 Sylwia Paprocka 1982 Bogatynia TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
74 Karol Pazera 1972 Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
75 Patryk Podhorodecki 1989 Wrocław
76 Daniel Podhorodecki 1986 Wrocław
77 Wojciech Powałko 1980 Legnica Legnickie Morsy
78 Dariusz Proskura 1982 Wałbrzych Wałbrzyskie Morsy
79 Urszula Rakucka 2002 Jelenia Góra
80 Martyna Raszczuk 1982 Wałbrzych Pomidorowa Alternatywa
81 Łukasz Rękawiecki 1989 Katowice Huragan Ligota
82 Tomasz Rychlik 1985 Legnica FITNESS PIEKARY LEGNICA
83 Damian Rymsza 1987 Swidnica CUDO Kambucha Tea Team
84 Piotr Sadowski 1992 Janowice Wielkie
85 Marcin Senski 1985 Wrocław
86 Dominika Serafin 1988 Nysa
87 Krzysztof Siciński 1996 Swiebodzice
88 Bartosz Siciński 1984 Świebodzice
89 Marek Siembida 1994 Świdnica
90 Grzegorz Sienkiewicz 1984 Nowy Tomyśl Skurcz Parówki
91 Kamil Siwak 1995 Żary
92 Anna Skrzypniak 1994 Ostrów Wielkopolski Husaria Race Team
93 Andrzej Skubiszak 1966 Poznań
94 Krzysztof Smok 1993 Świdnica
95 Joanna Sobierajska 1990 Gluszyca
96 Marian Sokół 1973 Dąbrowa Górnicza DZIADY OCR RADA
97 Daniel Sołtys 1975 Zaręba TRI TEAM LUBAŃ
98 Mariola Stachowiak 1985 Wałbrzych Pomidorowa Alternatywa
99 Rafał Stefanowski 1989 Zielona Góra Biegające Dziki
100 Adrian Szczekutowicz 1991 Warszawa